Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:18:15
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ozzy Osbourne  (Prečítané 18615 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 14. Apríl , 2006, 11:02:11 »

ozzy je uz fakt troska. on to ani nemoze robit pre prachy, lebo ma uz riadne vytrety mozog. ale jeho tvorba ci uz sucasna alebo so sabbathom je popici. bol to velmi originalny spevak, ktory tej hudbe dodal taku spravnu temnu atmosferu, aku by dodal malokto.

- som nemohol ked raz zapotil, ze si nepameta 70. roky: http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/emoticons/laughing.png
Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #16 kedy: 14. Apríl , 2006, 13:43:48 »

neviem co sa kazdy sere do toho ze Ozzy je troska.....geeez no a co s tym??ved nech chlasce,droguje je to jeho vec,........len sa na neho pozrite.....ten chlap ma skoro 60 a na podiu sa rozbija ako 30 rocny.....ten chlap ma vyborny hlas,svoju originalitu a vymyslel uplne genialne songy....jeden z nich bol vyhlaseny ako najlepsi riff vsetkych cias;)
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 14. Apríl , 2006, 14:13:58 »

ktory Huh!
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 14. Apríl , 2006, 14:31:21 »

Podla mne znamych informacii ozzy už dlho nepije ani nedroguje.Je chory/asi nasledky divokeho života/
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #19 kedy: 14. Apríl , 2006, 14:31:26 »

nuz poprve pokial viem tak za najlepsi riff bol vyhlasney uvodny slashov zo Sweet Child O\'Mine,ale to je jedno tych ankiet mohlo byt viac
podruhe nechapem co ma spolocne ozzy ako spevak s naj gitarovym riffom...:huh:
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 14. Apríl , 2006, 14:55:50 »

tak tak, ozzy uz asi nepije ani nefetuje, ale jeho predchadzajuci zivot sa mierne odrazil na jeho zdravotnom a dusevnom stave.
Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #21 kedy: 14. Apríl , 2006, 16:57:49 »

jack_6.3 napísal:
Citácia
nuz poprve pokial viem tak za najlepsi riff bol vyhlasney uvodny slashov zo Sweet Child O\'Mine,ale to je jedno tych ankiet mohlo byt viac
Crazy Train
podruhe nechapem co ma spolocne ozzy ako spevak s naj gitarovym riffom...:huh:
hej tieto dve riffy su vseob.naj.........hehe asi nepoznas Randyho Rhoadsa a Zakka Wylda ktory dokazu vymysliet aj dost dobre riffy........Crazy train nahral Ozzy este z Randym na albe Suicide Solution
« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 10:27:50 od Martinlm » Zaznamenané
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #22 kedy: 14. Apríl , 2006, 16:58:51 »

duševne je na tom rovnako, ako vždy.  Vďaka bohu. :woohoo:
Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #23 kedy: 14. Apríl , 2006, 17:21:56 »

to dude : poznam rhoadsa aj wylda...zakka mam celkom slusne napocuvaneho nielen ako ozzyho gitaristu,ale aj ako lidra Black Label Society...narazal som iba na to,ze ozzy ako spevak nema zasluhy na kvalite gitarovych riffov...vzdy bol sprevadzany skvleymi gitaristami,ale to som tu uz niekde spominal...inac mam ozzyho hudbu rad a to ako zije mi je u riti...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #24 kedy: 14. Apríl , 2006, 21:42:42 »

jack_6.3 napísal:
Citácia
...inac mam ozzyho hudbu rad a to ako zije mi je u riti...


presne, ide o jeho spev, a nie o to, co robi doma, to moze mat kazdy u riti
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #25 kedy: 14. Apríl , 2006, 22:08:30 »

jack_6.3 napísal:
Citácia
to dude : poznam rhoadsa aj wylda...zakka mam celkom slusne napocuvaneho nielen ako ozzyho gitaristu,ale aj ako lidra Black Label Society...narazal som iba na to,ze ozzy ako spevak nema zasluhy na kvalite gitarovych riffov...vzdy bol sprevadzany skvleymi gitaristami,ale to som tu uz niekde spominal...inac mam ozzyho hudbu rad a to ako zije mi je u riti...

no presne on mal genialnych gitariatov len na ich tvorbe sa on nepodielal to je pravda;)
Zaznamenané
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #26 kedy: 25. Január , 2007, 11:06:51 »

ozzmosis je jasny. stare veci sa mi tiez nepacia. poznate astrologa menon Hawkins? tiez sa ani nepohne ale za to mozog... Inak kto vie kolko z nas by boli take hviezdy ,keby mame za tatrovku takeho kokainu...

Pista hawking je hlavne teoreticky fyzik. keby vedel ze si ho naval astrologom takby z toho kresla vstal a practil ta nim po cele :)
nositel nobelovky. spojil gravitáciu, kvantovú mechaniku a termodynamiku - nieco ako keby ... to sa ani neda opisat. Bomba chlap.
Preboha - astolog  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
rudy
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 25. Január , 2007, 11:47:24 »

jack_6.3 napísal:
Citácia
nuz poprve pokial viem tak za najlepsi riff bol vyhlasney uvodny slashov zo Sweet Child O\'Mine,ale to je jedno tych ankiet mohlo byt viac
Crazy Train
podruhe nechapem co ma spolocne ozzy ako spevak s naj gitarovym riffom...:huh:
hej tieto dve riffy su vseob.naj.........hehe asi nepoznas Randyho Rhoadsa a Zakka Wylda ktory dokazu vymysliet aj dost dobre riffy........Crazy train nahral Ozzy este z Randym na albe Suicide Solution

Len pre presnost: Crazy train je z albumu Blizzard Of Ozz/1981/.Randy s Ozzym žiadny album Suicide Solution nevydal.Druhy album bol DiaryOf A Madman a konec./ešte bolo EP Mr.Crowley a dvojalbum RR Tribute-1987/
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #28 kedy: 25. Január , 2007, 13:00:44 »

no tie tri cd s randym su moje oblubene dalsie ma az tak nechytili este ako tam tie dalsie mozem obas ale od zakka uz nemusim. A taky Live and Laud a Budokan ma tiez moc neoslovili. Pre mna je number one After years. Radost sa na nich divat 
hlavne basak Rudy Sarzo  ha ha ha   
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #29 kedy: 25. Január , 2007, 17:00:59 »

no dobereeee sak moc tomu nerozumiem ,ale to nebolo podstatne. bolo to len prirovnanie. dobre, dakujem ,za opravenie. (aj tak nemam rad vedcov.jedna polka zemegule hladuje, aby sa mohla ta druha z ludskej rozmarnosti vystrelit do kozmu.a kam to vedie?budeme zit na inej planete? haha. a nehovorim a vynalezoch skazi ...uz som ticho)

Inak ,veru pravda s tym ze asi vsetky taketo hviezdy maju poriadnych muzikantou okolo seba.

suhlas :) niesom sice nejaky militantny hippiessak ale mam podobny nazor Som frajer
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 22 otázok.