Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 12:31:19
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Line 6 POD xt live  (Prečítané 3757 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 22. August , 2007, 10:42:05 »

- vsetko toto som myslim spravil.Popisem cely moj postup ako pripajam line 6 k pc cez USB:
Pripojim efekt k PC v nastaveniach ( line 6 audio-midi devices) si nastavim kvalitu zvuku , buffer .....potom si zapnem nahravaci program ( cubase ) v nom si zvolim line6 ako zvukovku teda ako line in a vytup mi tam zobrazuje 1. microsof GS wavetable SW synth co je prehravani hudby midi a 2. line 6 . Ked si zvolim jedno ci druhe nejdem jednoducho.Ziaden zvuk z mojho pc nevyjde ani z efekt ( myslim vtedy ked si ako vystup zvolim line 6)
 V com teda moze byt chyba?

To nemá nič s midi.  Musíš si v audio nastavenia nastaviť asio driver z Line6. Potom by to malo ísť..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 22. August , 2007, 13:00:25 »

Presne tak - pletie sa Ti MIDI a Audio. Nemam POD, ale presne ako hovoria chalani - v programe si treba kdesi v audio device nastavit ako input POD.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 22. August , 2007, 13:32:52 »

No o tom pise tuto prispievatel, ze vsetko nastavil a nic. A vy mu dookola opakujete, ze nastav to. Mozno na nieco zabudol, mozno ale nie a problem je inde.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 22. August , 2007, 13:48:29 »

No o tom pise tuto prispievatel, ze vsetko nastavil a nic. A vy mu dookola opakujete, ze nastav to. Mozno na nieco zabudol, mozno ale nie a problem je inde.

Ja som písal, že si má v programe, v ktorom ide nahrávať najprv nastaviť v audio nastaveniach Line6 asio driver..  Asi to nespravil, keď to nejde..

Potom na konkrétnej stope, do ktorej bude nahrávať, si nastaví myslím ako zdroj zvuku zas Line6.  Nepamätám si to presne..
Zaznamenané

cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #19 kedy: 22. August , 2007, 19:57:50 »

Citácia
Ja som písal, že si má v programe, v ktorom ide nahrávať najprv nastaviť v audio nastaveniach Line6 asio driver..  Asi to nespravil, keď to nejde..

Potom na konkrétnej stope, do ktorej bude nahrávať, si nastaví myslím ako zdroj zvuku zas Line6.  Nepamätám si to presne..

no tak to som spravil a nejde mi to.tými line 6 audio- midi  som myslel celkovo ako sa zobrazuje line 6 ako zvukovke teda tam sa nastavuju aj midi aj audio , asio nastavenia

Tak moze byt chyba este aj niekde inde.Preto tu prispievam,lebo som si pred tym ako som sa rozhodol prispiet zistil ako to mam vsetko zapojit a ked mi to neslo tak som sa rotzhodol,ze sa spytam.Viete aby som vas zbytocne neotravoval.

Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 23. August , 2007, 08:46:46 »

V pohode, neotravuješ. Len už neviem, ako takto pomôcť..  Popiskujem si
Zaznamenané

RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #21 kedy: 23. August , 2007, 09:02:22 »

Neviete či sa da z toho viludiť zvuky ake používaju Kirk a James z Metallicy pri Master of puppets?
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.