Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 07:02:18
Strán: [1] 2 3 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jimi Hendrix  (Prečítané 67688 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaktus
nováčik
*
Príspevkov: 10



« kedy: 26. September , 2005, 16:26:16 »

Spomenuli ste tu hadam vsetko mozne, gitaristov od roznych hudobnych stylov cez techniku hrania a napaditosti!!! Ale na jedneho cloveka ste zabudli. Podla mojho nazoru "" OTCA GITARY"" Niektory gitaristi si svoju slavu vydreli tvrdou pracou (nehovorim ze jimy necvicil :-) ) ale u tohoto cloveka to bol az neskutocny talent a laska k hre!!!! Skoda ze uz vonia fialky!! Cest mu!!! Bodka
Zaznamenané

Dnesny hudobny svet je o hitoch...
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #1 kedy: 28. Október , 2005, 16:06:36 »

to brko : masaker su studiovky...woodstock moc nemusim...to uz bola iba exibicia
Zaznamenané
jimmi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 82



« Odpoveď #2 kedy: 12. November , 2005, 17:53:07 »

skuste pozriet na http://video.google.com/videoplay?docid=3222428405488271724&q=jimi+hendrix to je pecka
Zaznamenané

Rock & Roll ain´t noise pollution
ROCK & ROLL ain´t gonna die.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #3 kedy: 14. November , 2005, 12:42:02 »

uznavam hendrixa tiez, ale zaroven som ho tiez nikdy extra nezral. ale ked mam na to special naladu tak si ho rad vypocujem. mne sa najviac zapacila angel. jedna z melodii ktore mi ostanu zniet v hlave na furt. ja si nemyslim ze necvicil stupnice, urcite ich cvicil ale mal na to iny system nez sa uci v skolach. lebo noty vraj vobec nepoznal. pocul som ze chytil gitaru do ruky skor nez vykonal rannu hygienu. v dokumente hovorili o tych drogach ze on v tom chudak bol castokrat dost nevinne, lebo mnohi mu drogy aj podstrcili a nevedel o tom. proste to bolo vtedy vsade a vela a celkovo hendrix vraj nebol vhodny typ na to co z neho chcel hudobny biznis spravit.potom ten tlak aj tazko znasal. v jednom interview sa ho pytali co si mysli o tom ze je povazovany za najlepsieho gitaristu na svete. on na to ze on je najlepsi gitarista na tejto stolicke.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #4 kedy: 14. November , 2005, 13:14:13 »

Škoda ho, myslím, že k Henrixovi neni čo dodať, bol špica a keby ešte žil, posunul by elektrickú gitaru ďalej, aspoň si myslím...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #5 kedy: 15. Február , 2006, 19:59:52 »

hendrix  je moj najoblubenejsi gitarista..akurat som kukol woodstock...prosste paraaada...ten chlapik bol genius....stokrat lepsi jak cely petrucci,malmsten a tak....  PEACE
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 15. Február , 2006, 20:08:24 »

No naWoodstok mu to prave moc nehralo.A že  keby žil by posunul el.git. dalej si nemyslim.lebo okrem 4-5 skladieb hral dokola to iste.
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #7 kedy: 15. Február , 2006, 20:13:55 »

rudy:mne sa ten woodstock pacil, je jedno co hral dookla, ale ten feeling ..mne jeho hudba dala viac ako novy gitaristi. Beeee
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 15. Február , 2006, 20:18:51 »

Samozrejme bol to inovator čo sa tyka zvuku.Rad ho počuvam,ale takeho B...a by som z neho nerobil .
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #9 kedy: 15. Február , 2006, 20:19:33 »

jasne sak kazdy ma svoj nazor.... B)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 15. Február , 2006, 20:23:52 »

Inač Malmst. hra jeho veci velmi dobre .
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 15. Február , 2006, 20:36:57 »

na woodstocku sa mi zda ze praveze fical dost  robil tam take zvuky pocas pesnicky ked mastil ze az no uuha .. vystrihnem a dakedy ho tu dam ten zvuk no proste som nechapal ...
Zaznamenané

Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #12 kedy: 15. Február , 2006, 20:44:38 »

to brko:  tych dobrych zvukov tam bolo vela .....ale niektore su super.:)
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #13 kedy: 15. Február , 2006, 20:57:26 »

no hendrix  je parada, pocul som iba par albumov od neho , videl som ten woodstock, proste ta gitara mu zila pod pazurmi. kazdopadne bol niecim velmi vynimocny.... no hrou a prejavom Žmurk
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #14 kedy: 15. Február , 2006, 21:44:37 »

Hendrix bol, je a bude legendou, on je skratka vynimocny gitarista, je ho velka skoda, a dost ma mrzi, ze ho nemozem vidiet hrat nazivo:(
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: [1] 2 3 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 22 otázok.