Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 08:37:16
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dežo Ursiny  (Prečítané 38460 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #60 kedy: 18. Január , 2016, 16:53:33 »

Anton Jaro je pán Si píš!!!

prave som si pripomenul z nostalgie Pevninu detstva a tam su take basove linky, ze az strach - - 11:46  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #61 kedy: 18. Január , 2016, 17:16:04 »

Nedá sa mi nesúhlasiť že Pevnina Detstva je uplny top, rytmicka sekcia, napady texty...proste zatial som nic lepsie z tej doby z CSSR nepocul  Na zdravie!
Skoda len ze tie dalsie Dezove albumy som sa akosi nenaucil pocuvat, zvukovo mi zneju ako soc-pop a strasne to zhadzuje inak slusnu muziku u mna  :)
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
Mendi38
nováčik
*
Príspevkov: 52


« Odpoveď #62 kedy: 18. Január , 2016, 18:02:03 »

Pre mňa rozhodne dva albumy 4/4 a Bez počasia a samozrejme Zelená. Zrozumiteľné, melodické optimistické. Asi Dezove trošku šťastnejsie obdobie, hlavne v tom prvom to cítiť a preto sa dobrepočúva. A samozrejme prre mňa naj basa.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #63 kedy: 18. Január , 2016, 22:50:44 »

Nedá sa mi nesúhlasiť že Pevnina Detstva je uplny top, rytmicka sekcia, napady texty...proste zatial som nic lepsie z tej doby z CSSR nepocul  Na zdravie!
Skoda len ze tie dalsie Dezove albumy som sa akosi nenaucil pocuvat, zvukovo mi zneju ako soc-pop a strasne to zhadzuje inak slusnu muziku u mna  :)

100% suhlas. Pevnina detstva je jeden z naj (u mna mozno naj vobec) progovych albumov celeho byvaleho vychodneho bloku.

Skoda, ze Dezo nechcel ist este podobnou cestou na dalsich albumoch.

P.S. Co sa Antona Jara tyka, fajn hral aj na Fermate - Piesen z hol.
« Posledná zmena: 18. Január , 2016, 22:51:55 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #64 kedy: 18. Január , 2016, 23:07:24 »

Inak s Antonom Jarom som si pisal a ten album nahraval so starym Fender Jazz Bass zo 60tych rokov a ako zosik pouzil bezny 100w britsky Selmer. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.