Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 16:54:47
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: o Guitar Feste  (Prečítané 42922 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #30 kedy: 19. Máj , 2006, 17:34:27 »

Mám dojem,že u nás-na slovensku sa to berie dosť zvláštne.Automechanik nedmietne zákazníka podža straníckej príslušnosti...Je jasné,že tu si žudom viac na očiach,ale obchod je obchod.Keď sa živíš muzikou,tak asi dobré kšefty neodmietneš.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 19. Máj , 2006, 17:50:08 »

politika je svinstvo a ja ked viem,ze nejaky muzikant robi zo seba sasa na meetingoch,tak u mna ako clovek skoncil..peniaze su jedna vec a svedomie druha...ludia,kt. rozmyslaju,ze kolko za co dostanu,su podla mna ubohi...mna to vzdy sralo tieto hrania na meetingoch a tak to aj zostane
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 19. Máj , 2006, 17:57:52 »

vlado hudec napísal:
Citácia
politika je svinstvo a ja ked viem,ze nejaky muzikant robi zo seba sasa na meetingoch,tak u mna ako clovek skoncil..peniaze su jedna vec a svedomie druha...ludia,kt. rozmyslaju,ze kolko za co dostanu,su podla mna ubohi...mna to vzdy sralo tieto hrania na meetingoch a tak to aj zostane


presne o tomto pristupe hovorim:-D
Zaznamenané

o-yep sro
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 19. Máj , 2006, 18:50:01 »

ach jaj, mne je luto , ze PANA GITARISTU FRANTISKA GRIGLAKA  neuvidim Smútim  Smútim  Smútim  Smútim  strasne som sa na to tesil....
No nevadi, su tam aj ine kalibre bez ktorych by som si to nevedel predstavit :)
Neviem co do neho inac rypete, on uz neni mlady rebel , co opluje hocikoho, ked mu ponuknu kseft, urcite ma na to svoje dovody. A urcite si ho nebudem menej cenit, sak co to pokazi jeho hru?Huh!

Len ma viac mrzi, ze on by prispel, dost velkym podielom do guitarfestu a mal by pred sebou ludi, ktori ho obdivuju a maju ho radi. A nie bandu darmozracov a vydriduchov...

No co. Snad ho nabuduce uvidim...

Naposledy upravil swordy, : 19.05.2006 o 19:51
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #34 kedy: 19. Máj , 2006, 19:08:22 »

Keď som mal dvadsať tiež som mal radikálnejší pohžad na mnoho vecí.Teraz to vidím trochu ináč.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #35 kedy: 19. Máj , 2006, 21:23:01 »

vlado hudec napísal:
Citácia
politika je svinstvo a ja ked viem,ze nejaky muzikant robi zo seba sasa na meetingoch,tak u mna ako clovek skoncil..peniaze su jedna vec a svedomie druha...ludia,kt. rozmyslaju,ze kolko za co dostanu,su podla mna ubohi...mna to vzdy sralo tieto hrania na meetingoch a tak to aj zostane



Ze je politika svinstvo v tom s tebou suhlasim,ale hudba patri medzi ludi.Ak ti politicky miting umozni zahrat si pred velkym publikom preco nie.....osobne by som do toho isiel,ale su iste strany s ktorymi nechcem mat nic spolocne,ani touto formou.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 19. Máj , 2006, 21:33:38 »

jimi cimbala napísal:
Citácia
vlado hudec napísal:
Citácia
politika je svinstvo a ja ked viem,ze nejaky muzikant robi zo seba sasa na meetingoch,tak u mna ako clovek skoncil..peniaze su jedna vec a svedomie druha...ludia,kt. rozmyslaju,ze kolko za co dostanu,su podla mna ubohi...mna to vzdy sralo tieto hrania na meetingoch a tak to aj zostane



Ze je politika svinstvo v tom s tebou suhlasim,ale hudba patri medzi ludi.Ak ti politicky miting umozni zahrat si pred velkym publikom preco nie.....osobne by som do toho isiel,ale su iste strany s ktorymi nechcem mat nic spolocne,ani touto formou.



ano hudba patri medzi ludi..lenze na mitingoch ide o to,ze politici vyuzivaju popularitu umelcov a proste \"manipuluju\" tymto sposobom ludi..toto ma serie...a ti umelci to dobre vedia,ze to tak je..ja osobne by som nikdy nesiel hrat na meeting,za ziadne prachy a pre ziadnu stranu. ja som zo Ziaru a za posledny mesiac tu bol Gladiator,Nedved tusim aj P.S. a co ja viem,kto este...a neviem,ci tam dokoca nehrali vsetko s playbacku..cize cisty kseft za prachy. :sick:
Zaznamenané
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #37 kedy: 19. Máj , 2006, 22:09:52 »

Ja by som bez problemov isiel hrat pre stranu, ktoru volim... Samozrejme museli by suhlasit aj ostatny clenovia kapely
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 19. Máj , 2006, 22:21:45 »

arpo napísal:
Citácia
Ja by som bez problemov isiel hrat pre stranu, ktoru volim... Samozrejme museli by suhlasit aj ostatny clenovia kapely


no tak ja som bol volit raz v zivote..a myslim,ze aj naposledy...B)
Zaznamenané
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #39 kedy: 19. Máj , 2006, 22:24:08 »

ja som naopak bol na kazdych volbach odkedy mozem chodit volit... ale toto uz nie je moc o guitar feste... alebo sa mylim??:unsure:
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #40 kedy: 19. Máj , 2006, 22:48:07 »

vlado hudec napísal:
Citácia
arpo napísal:
Citácia
Ja by som bez problemov isiel hrat pre stranu, ktoru volim... Samozrejme museli by suhlasit aj ostatny clenovia kapely


no tak ja som bol volit raz v zivote..a myslim,ze aj naposledy...B)

Nuz bude sa ti dobre kritizovat tych co tam budu potom. ... Ja mozem povedat ze som volaco pre to spravil a volil inych. A keby tam boli ti co som volil, a budu robit prusery, tak az potom poviem ze som debil ze som ich volil.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 19. Máj , 2006, 23:21:38 »

arpo napísal:
Citácia
ja som naopak bol na kazdych volbach odkedy mozem chodit volit... ale toto uz nie je moc o guitar feste... alebo sa mylim??:unsure:


mas pravdu..koniec s politikou..:)
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #42 kedy: 20. Máj , 2006, 08:10:36 »

vlado hudec napísal:
Citácia
ja som zo Ziaru a za posledny mesiac tu bol Gladiator,Nedved tusim aj P.S. a co ja viem,kto este...a neviem,ci tam dokoca nehrali vsetko s playbacku..cize cisty kseft za prachy. :sick:



Ja ,len pre upresnenie.PS /aj so mnou/ skutocne v Ziari 9.5. vystupovali,ale nebol to ziadny predvolebny miting,ale dni Europy,alebo nieco podobne tykajuce sa EU-a ziadny playback,ale pekne s kapelou LIVE.

Naposledy upravil jimi cimbala, : 20.05.2006 o 09:13
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 20. Máj , 2006, 08:55:09 »

jimi cimbala napísal:
Citácia
vlado hudec napísal:
Citácia
ja som zo Ziaru a za posledny mesiac tu bol Gladiator,Nedved tusim aj P.S. a co ja viem,kto este...a neviem,ci tam dokoca nehrali vsetko s playbacku..cize cisty kseft za prachy. :sick:



Ja ,len pre upresnenie.PS /aj so mnou/ skutocne v Ziari 9.5. vystupovali,ale nebol to ziadny predvolebny miting,ale dni Europy,alebo nieco podobne tykajuce sa EU-a ziadny playback,ale pekne s kapelou LIVE.

Naposledy upravil jimi cimbala, : 20.05.2006 o 09:13


ok,tak to s PS beriem spat...:)
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #44 kedy: 20. Máj , 2006, 10:13:20 »

:) ale to bolo,len v Ziari.S PS mam zajednanych vela vystupeni,takze nieco z toho mozno budu aj politicke akcie.Neviem- niesom clenom PS,tak to ani neriesim.Ale kazdopadne som vsetkym s ktorymi chodim vystupovat povedal,ze 9,10 Juna nemozem ist s nikym,pretoze som na GUITARFESTE! :)
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.