Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 14:09:11
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: vaše tipy  (Prečítané 21447 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 07. Október , 2005, 05:08:43 »

Myslím �e by nebolo zlé v�emo�ne prispie� a podpori� tento nápad.A ako to by u� mohol navrhnú� aj Pe�o určite tam budú problémy čo sa týka organizácie o finančných asi nemusím hovori�.Tak�e ka�dá snaha a ochota pomôc� by mohla by� vítaná, ale vravím to nie je na mne.Len zhruba asi uva�ujem čo a ako. Lebo ako nápad je to skvelé a my ako slovenský gitaristi by sme ho mali v�emo�ne podpori� No nie? :1: Tu pridávajte len čisto tipy, návrhy, sumy a podobne
« Posledná zmena: 07. Marec , 2007, 14:00:56 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 21. Október , 2005, 12:44:22 »

Pitu, tu je stranka toho francuzskeho gitaristu, co som spominal. Skusim mu zosmolit nejaky mail ohladom Guitarfestu. http://www.laspada.perso.cegetel.net/
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pincell
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 120



« Odpoveď #2 kedy: 21. Október , 2005, 21:36:33 »

Pitu ja mozem prispiet...myslim ze je to super napad toto cele staci len povedat a ja pruspejem...v ramci svojich moznosti...
Zaznamenané

Neexistuje velky talent bez velkej vole
                                Honore de Balzac
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #3 kedy: 31. Október , 2005, 08:09:12 »

Kazdy prispevok je dobry. Kazdy niekoho pozna, kto ma firmu, kde je sef fanda do muziky. Pokusme sa to riesit vsetci. Niekedy malo je viac.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 10. November , 2005, 01:23:09 »

Pitu, myslis, ze ten Guitar Fest ma aj nejaky propagacny potencial? Ak ano, mozno by sa do toho nechali zatiahnut napriklad JJ Electronics. Ak mi posles ten projekt mejlom (iggyZAVINACmetalirium.com), podstrcim to par ludom, co maju firmy a mozno aj priznavaju nejake dane (kvoli tomu percentu, ci kolko to je)
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 10. November , 2005, 10:10:54 »

Akoze ""vsetky zosilnovace, ktore vidite, pouzivaju JJ lampy?"" :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 10. November , 2005, 12:06:31 »

To bude fajn Iggy, pošlem ti projekt do pár dní, už bude pripravená prezentácia pre ponuku partnerstva aj v pdf. Propagáciu chcem robiť naozaj čo najširšiu - od malých letákov, ktoré budú rozhodené na všetkých možných koncertoch, cez plagáty, bannery a články na internetových portáloch, upútavky v rozhlase, TV, novinách a časopisoch... Celý rozsah závisí aj od celkových vyzbieraných financií. V projekte bude rozpísaná forma spolupráce, bude sa dať aj dohodnúť.
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 10. November , 2005, 21:30:31 »

inac ja sa skusim tiez vsade popytat, ale zatial taka mala bezvyznamna pomoc, ze kamos robi v tlaciarni, takze ak by bolo treba nieco vytlacit, tak by sme mohli aspon co to aj my pomoct, a ked sa nepodari volake sponzorstvo tak by som velmi rad pomohol, s hociciim...
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 12. November , 2005, 01:59:42 »

martinLM: skor som to myslel tak, ze JJ daju prachy a my poskytneme reklamu. pokial je o com jednat, tak to mozno sprostredkujem.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 17. November , 2005, 12:23:14 »

Kto by mohol pomôcť s vytlačením projektu vo farbe (má napríklad možnosť vo firme a pod.) kžudne jednu, ale budem rád keď aj viac kópií, nech mi napíše na mail - pošlem mu projekt. Je to 13 strán, obojstranne to teda bude 6 strán + 1(iba z jednej strany).
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #10 kedy: 22. November , 2005, 21:10:07 »

Pitu a co toto...urobit tricka,siltovky a pod.s logom guitarfestu a predavat to.Na prednej strane logo na zadnej napr. potencionalni sponzori.Zistim ti podrobnosti ohladom vyroby?Ono sa to nezda,ale tam sa da ziskat slusny peniaz.Skus dat anketu,kto by si take tricko kupil napr. za 5 kil.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 23. November , 2005, 01:55:25 »

To by sa tiež dalo, ale najprv treba získať peniaze, potom sa dajú prípadne aj tričká urobiť alebo iné reklamné predmety.
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #12 kedy: 24. November , 2005, 09:57:54 »

posli mne. jeden vytlačím. ak to nieje moc silno farebné tak aj dva.
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 15. Január , 2006, 17:06:55 »

Pitu, tak ma napadlo, ci nebudes potrebovat ludi, ktori by Ti pocas festu pomahali (uz s hocicim co bude treba riesit: predaj vstupeniek, prezentacia ucastnikov atd atd). Mam na mysli dobrovolnikov. Keby ano tak jednak mam s touto pracou skusenosti (Divadelna Nitra), a ak mi to povinnosti v skole dovolia tak sa hlasim ako prvy.:woohoo:
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 15. Január , 2006, 18:00:52 »

Díky, midnightstranger. Pár spožahlivých žudí budem potrebovať. Dohodneme sa pred tým, budem rád.
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.