Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 22:51:21
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ...pokec okolo festu  (Prečítané 39124 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
depesak
nováčik
*
Príspevkov: 25



« Odpoveď #30 kedy: 09. Jún , 2006, 06:47:57 »

Nemyslel som to tak, ze ja chcem ten seminar robit.  Len sa cudujem, lebo Milos podvadza a natahuje zakaznikov uz viac, nez  15 rokov stale rovnako a vzdy mu da niekto sancu, aby to robil aj nadalej. Podla mna kazi mienku muzikantov o gitararoch. A jeho vyrobky vyvolavaju skor usmev, nez uznanie. Aspon tie, ktore som doteraz drzal v rukach. Boli na nich vazne problemy so zakladnou funkcnostou nastroja. Takze neviem, ci on ma hovorit ludom, ze ako sa to robi.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 09. Jún , 2006, 07:20:55 »

Zas to netreba preháňať s tým Milošom, spravil dosť naozaj kvalitných nástrojov.
Zaznamenané

alabaster
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #32 kedy: 09. Jún , 2006, 10:10:35 »

Momentlne hram na base od m. klasa, mozem povedat, ze ta basa ma vcelku podareny zvuk ( aj na nahravke, aj nazivo ) ale nebola najlacnejsia.  ma nejake chybicky, ale som spokojny.
pristup m. klasa je trochu zvlastny a netradicny, treba si dat pozor a potom clovek hadam dostane to co si zaplatil a na com sa s milosom dohodol.
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #33 kedy: 09. Jún , 2006, 12:09:59 »

tak dnes to zacina...nevie mi niekto povedat ze do kedy do noci to bude zhruba trvat?? nech si viem odvoz zabezpecit...diky
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 09. Jún , 2006, 22:58:48 »

Michal Pavlicek, Matej, Milos >>>>>>> Majo Fero & Trio (Kvarteto) Project > Palo Chodelka & LBR = Jimi Cimbla = Pavel Marcel & Pumpa

Pavlickovci zahrali uplne genialne, naposledy sa mi tak pacilo na Wecklovi zhruba pred rokom. Cize zatial to je u mna koncert roka. Po kazdom songu  nasledoval zasluzeny potlesk a potom uplne ale uplne ticho, vsetci mlcky cakali, co bude dalej. Podla mna absolutne ovladli celu salu :)

Pita & Astro songs orchestra som nevidel.
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #35 kedy: 09. Jún , 2006, 23:47:29 »

Tesil som sa s kazdeho vystupenia. Vyborna akcia a velmi sa tesim na zajtra. Bude kopec seminarov, koncerty a potom ozerem CIMBALUUUUUUUUUU:evil: Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #36 kedy: 09. Jún , 2006, 23:50:26 »

BTW-co sa tyka Klasa, zajtra mu to mozete jebnut rovno do xichtu a byt na mieste niektorych z vas, nenechal by som si to ujst. Budte voci nemu otvoreny a povedzte mu co si o nom myslite, neposerte sa pred nim. Nemusite ho zrovna vyfackat z PKO, ale dajte mu vediet, ze vas sere.. Tot vsjo:evil: Ja som čert..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 10. Jún , 2006, 00:38:49 »

kraaaasa nenormalne dobreee. Pavlickovci jednoznacne viedli a ukazali ako ma vyzerat hranie+citenie+technika na vysokej urovni... parada, Ostatni boli tiez veeelmi dobri, velmi sa mi lubili vsetci
Diiiki PITU ha ha ha
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 10. Jún , 2006, 01:15:02 »

Skvela akcia, dakujeme!!!
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #39 kedy: 10. Jún , 2006, 01:25:45 »

Podla mna bol vrchol vecera Majo a jeho kapela. Jimi bol tiez fajn, ale cakal som vlastne veci.. zbytok ma neuveritelne nudil a podla mna to nepatrilo na guitarfest - cakal som tam nieco zazracnejsie. Pavlicek bol pre mna nuda vecera - tam viedol basak a bubenik.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 10. Jún , 2006, 01:53:53 »

popici vecer! kazda kapela zaujimava a kazda uplne ina. vladla uzasna atmosfera a urcite neviem povedat len tak, kto sa mi pacil najviac. a lepsi zaver vecera, nez pitu s kapelkou, ani nemohol byt. velmi prijemne komorne zakoncenie. tesim sa na rano, idem spat, nech stihnem co najviac...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 10. Jún , 2006, 02:07:32 »

roberto napísal:
Citácia
Podla mna bol vrchol vecera Majo a jeho kapela. Jimi bol tiez fajn, ale cakal som vlastne veci.. zbytok ma neuveritelne nudil a podla mna to nepatrilo na guitarfest - cakal som tam nieco zazracnejsie. Pavlicek bol pre mna nuda vecera - tam viedol basak a bubenik.


Roberto - ty si strašný kritik, ale vidím, že ti unikli Jimiho vlastné veci, ktoré tvorili polku jeho koncertu, Majo Fero bol pre teba vrchol večera (zahral naozaj vežmi pekne), ale to nepovieš, že si odišiel počas Pavlíčkovho koncertu. Žmurk Takže ti ušla druhá polovica, aj ostatné kapely.

Pre mňa bol vrchol večera koncert všetkých kapeliek, ďakujem Majovi, Jimimu, Palovi, Pavlovi Marcelovi aj Michalovi Pavlíčkovi. Všetky si dali naozaj záležať a odohrali super koncerty.
Verím, že zajtrajšok bude taký istý zážitok a čo sa týka žánrov ešte pestrejší. A nebudem musieť po takom dni na záver ešte hrať, tak si to dúfam viac vychutnám.

Iggy - teba som si nevšimol, kedy si prišiel?
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #42 kedy: 10. Jún , 2006, 09:00:21 »

pitu napísal:
Citácia
Roberto - ty si strašný kritik, ale vidím, že ti unikli Jimiho vlastné veci, ktoré tvorili polku jeho koncertu, Majo Fero bol pre teba vrchol večera (zahral naozaj vežmi pekne), ale to nepovieš, že si odišiel počas Pavlíčkovho koncertu.  Takže ti ušla druhá polovica, aj ostatné kapely.

Pre mňa bol vrchol večera koncert všetkých kapeliek, ďakujem Majovi, Jimimu, Palovi, Pavlovi Marcelovi aj Michalovi Pavlíčkovi. Všetky si dali naozaj záležať a odohrali super koncerty.

Verím, že zajtrajšok bude taký istý zážitok a čo sa týka žánrov ešte pestrejší. A nebudem musieť po takom dni na záver ešte hrať, tak si to dúfam viac vychutnám.


Peto, mozno je to tym ze cely rok pocuvam rockovu hudbu a na guitarfeste som cakal nieco extravagantne. Ja nehovorim, ze niekto hral zle alebo robil zlu atmosku, len mi to zanrovo nesadlo. Ale asi tym, ze mam konstatny zhon (a preto aj dnes nepojdem) som si to nevychutnal.
Pravda je ta, ze vsetky Jimiho veci napocuvane nemam, ani Pavlicka, ani Marcela..  Pumpa sa mi celkom pacila, mozno ze si od nich cosi splasim.

Naposledy upravil roberto, : 10.06.2006 o 10:00
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #43 kedy: 10. Jún , 2006, 09:08:45 »

podla mna cely vecer vystupovali skveli gitaristi, atmosfera bola v pohode, skoda ze neprislo viac ludi...snad na dalsom guitarfeste
som rad ze som zostal do konca,pretoze vsetci boli skveli:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 10. Jún , 2006, 09:29:16 »

U mna tiez vedie pavlicek. Videl som ho par krat v telke a tuto som iba zasol a jeho koncert som si uzival najviac. Velmi sa mi pacil Marian Fero, velmi prijemne a feelingove veci, Jimmi bol tiez super, no vlastne vsetci. Pumpu som asi na posledne 3 skladby uz isiel trochu von, lebo tam bolo menej hluku :) ale fajn bigbeat. Dufam, ze toto ale DG dneska prekonaju. No a uz som sa konecne vyspal, tak neprespim polku chodelku a polku astrosong orchestra. Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.