Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 17:27:02
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Billy Sheehan  (Prečítané 9370 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« kedy: 07. Október , 2005, 14:21:56 »

http://www.billysheehan.com/index.html
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #1 kedy: 22. November , 2005, 23:04:11 »

Pista58: napriklad.aj neskor unho bolo citit podstatne rytmickejsie hranie,ajked to nemal zrovna idealne,kedze lars si ho nedaval do odposluchu.///////////to važne??? preco??
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 23. November , 2005, 21:02:45 »

lidi sou ruzni a ruzni konicky maj... neviem preco to tak robil.v rozhovoroch s jasonom to bolo casto uvadzane,ze lars hraval s kirkom,basu nemal u seba vobec. neviem ale nakolko je to pravda.tvrdi sa to ale velmi casto a bolo to aj v rozhovoroch pre relativne solidne media.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 23. November , 2005, 22:33:37 »

Načo sa bavíte v téme Billy Sheehan o nejakom priemernom basákovi. :?
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 24. November , 2005, 09:51:46 »

len odpovedam na otazky:-) a oznacit jasona za nejakeho priemerneho basaka podla mna nieje uplne stastne:-)teda samozrejme zalezi od uhla pohladu a kriterii.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 24. November , 2005, 15:27:09 »

Asi som náročnejší. Basa v Metallice mi nikdy nič nehovorila. Ale už dosť o tom. :dead:
Zaznamenané

gadge
nováčik
*
Príspevkov: 21



« Odpoveď #6 kedy: 28. Jún , 2007, 12:13:32 »

Myslím si, že Jason nie je priemerný basák, je to podľa mňa milný názor, aj ked Cliff Burton a aj Rob Trujillo majú väčšie a lepšie hudobné cítenie, ale tiež mal zaujímavé basové linky v pesničkách. Zdravíčko
a je fakt trápne baviť sa v miestnosti založenej na tému podľa mňa geniálneho basáka Billyho Sheehana o basákovi z metallicy, ktorý s nimi nemá ale absolútne nič spoločné Bacha na vec kamo!
ked som videl na you tube video, tak som nechápal a pozeral som hned na tom homepagi, čo je hore a tam som našiel, že má vydané dve knihy, preto by som sa chcel opýtať, či niekto nevie, kde v okolí SR by som ich vedel zohnať Na zdravie!
Zaznamenané
paci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



« Odpoveď #7 kedy: 07. Júl , 2007, 12:26:55 »

cnazdar.nevie mi niekto zohnat od neho jeho cd. alebo to co ma s tym bubenikom terrym boziom, neviem nikde najst Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #8 kedy: 08. Júl , 2007, 11:15:04 »

Myslím si, že Jason nie je priemerný basák, je to podľa mňa milný názor, aj ked Cliff Burton a aj Rob Trujillo majú väčšie a lepšie hudobné cítenie, ale tiež mal zaujímavé basové linky v pesničkách. Zdravíčko
a je fakt trápne baviť sa v miestnosti založenej na tému podľa mňa geniálneho basáka Billyho Sheehana o basákovi z metallicy, ktorý s nimi nemá ale absolútne nič spoločné Bacha na vec kamo!
ked som videl na you tube video, tak som nechápal a pozeral som hned na tom homepagi, čo je hore a tam som našiel, že má vydané dve knihy, preto by som sa chcel opýtať, či niekto nevie, kde v okolí SR by som ich vedel zohnať Na zdravie!

toto je trochu pomixovana tema a nema vsetky prispevky ktore v nej povodne boli pred zmenou systemu.
Zaznamenané

o-yep sro
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #9 kedy: 04. Október , 2007, 13:03:17 »

ak sa nemýlim tak Billy Sheehan je ten, čo hrával so Stevom Vaiom. No, tak on je fakt basista s veľkým B. Jeho sóla sú briliantné a aj celkovo hra. Sa mi páči jak ma tú basu vysoko.  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 07. Október , 2007, 20:24:26 »

basista s velkym B?no budiz, asi sa ti paci ako soluje a podobne. skus si vypocut vaia so starsimi basakmi. to malo podla mna omnoho lepsie basove gule a nie ten ventilator co hra billy.
Zaznamenané

o-yep sro
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #11 kedy: 07. Október , 2007, 21:19:13 »

jaký ventilátor? Máš na mysli jeho zvuk? Náhodou zvuk je OK Popiskujem si
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 07. Október , 2007, 21:20:03 »

zvuk, sposob hrania.
Zaznamenané

o-yep sro
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #13 kedy: 07. Október , 2007, 21:30:32 »

Mne sa páči jeho štýl hrania. Je taký pedantný, basa by mala byť tak vysoko jak ju má on ale to je individuálne. Ale nechajme to tak. Ved aj tak sa navzájom nepresvedčíme tak načo tu budeme toľko vypisovať  Žmurk
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #14 kedy: 05. December , 2007, 22:27:31 »

BOL SOM NE KONCERTE TOHOTO TíPKA,   TECHNICKY BOL VELMI DOBRý,AJ PRESNý,ALE čO SA TýKA ZVUKU   / KATASTROFA/
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.