Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 06:25:13
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Billy Sheehan  (Prečítané 9368 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #15 kedy: 06. December , 2007, 14:44:13 »

Billy je taky gitarovy typ basaka. Poznam ho najma z kapely Mr.Big, a tam mi jeho basa sadne ako rit na serbel aj s tym jeho pregainovanym zvukom... Žmurk
Zaznamenané

RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #16 kedy: 06. December , 2007, 21:40:30 »

BOL SOM NE KONCERTE TOHOTO TíPKA,   TECHNICKY BOL VELMI DOBRý,AJ PRESNý,ALE čO SA TýKA ZVUKU   / KATASTROFA/
aj mne sa zdá, že málo basov to má, najmä keď soluje, tak je to dosť suché. Keď hral so Stevom Vaiom tak niekedy z gitary vychádzali silnejšie basy jak zo samotnej bassy  :) Ale to je aj vec mixera, jak to tam montuje.
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #17 kedy: 01. Február , 2008, 11:34:36 »

Basak na posratie. Minuly mesiac som bol na jeho koncerte a uplne ma rozobral na suciastky. Az vtedy som si uvedomil, ake stastie som mal, ked som s nim mohol jamovat.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 01. Február , 2008, 14:26:22 »

co to bolo za koncert kde si ho teraz videl?
Zaznamenané

o-yep sro
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #19 kedy: 06. Február , 2008, 13:41:26 »

co to bolo za koncert kde si ho teraz videl?

Vo Viedni v klube s Tony Mc Alpineom. Keby tem nebol Billy tak sa unudim k smrti. V prdely jak nezazivne hrat ten negricek so siltofkou. Akademicky, dudlavo,prevaleny a prebustrovany, huhlavy, bublavy, nekonkretny, arppegiovy nezvuk. no hnus!! Ale je vidiet, ze pri nastroji stravil cely zivot. Lutujem ho  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #20 kedy: 06. Február , 2008, 13:44:30 »

Vo Viedni v klube s Tony Mc Alpineom. Keby tem nebol Billy tak sa unudim k smrti. V prdely jak nezazivne hrat ten negricek so siltofkou. Akademicky, dudlavo,prevaleny a prebustrovany, huhlavy, bublavy, nekonkretny, arppegiovy nezvuk. no hnus!! Ale je vidiet, ze pri nastroji stravil cely zivot. Lutujem ho  ha ha ha ha ha ha
aj ste sa pozdravili???
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #21 kedy: 11. Február , 2008, 09:04:51 »

Vo Viedni v klube s Tony Mc Alpineom. Keby tem nebol Billy tak sa unudim k smrti. V prdely jak nezazivne hrat ten negricek so siltofkou. Akademicky, dudlavo,prevaleny a prebustrovany, huhlavy, bublavy, nekonkretny, arppegiovy nezvuk. no hnus!! Ale je vidiet, ze pri nastroji stravil cely zivot. Lutujem ho  ha ha ha ha ha ha
ja som ho videl hrat v CANADE a hral ako diva svina...asi vas mal v kozach ako cely ost block a hral na štvrt plynu..Ale ked ti štylovo nesadne tak sa nudiš ..mna nudia všetci gitariti..možno tak PRINCE ten ma aspon dobre pesničky a hra k veci,lebo necvičii Bavím sa skvele
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 11. Február , 2008, 22:09:12 »

možno tak PRINCE ten ma aspon dobre pesničky a hra k veci,lebo necvičii Bavím sa skvele

presne tak taky pristup sa mi paci , som necvicil na gitare ani nepametam ...
Zaznamenané

omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 12. Február , 2008, 10:52:34 »

vsimli ste si niekdo ze do gitary mu idu dva jagy...dokonca tusim trojkoliky???ospravedlnujem sa ak as mylim...tu je video kde to trochu vidieť..to ma stereo zapojenie alebo ako?
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #24 kedy: 12. Február , 2008, 14:36:39 »

Ano, podla mojich informacii to ma takto zapojene do sterea. Typujem, ze kazdy snimac ma zvlast vystup...
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.