Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 06:33:37
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MARCUS MILLER  (Prečítané 27293 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 14. December , 2005, 07:39:45 »

Ja som svojho casu frajerku namotal na Nightwish, trochu na Yngwie-a a ostatne skandinavske chutovky. Ale ajked mi dala kopacky viem, ze ten Nightwish pocuva doteraz.Beeee
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #16 kedy: 05. Január , 2007, 13:11:41 »

Včera dávali na ČT2 jeho koncert...Neskutočne ma to rozčulovalo,musel som prepnúť na nejaký film pri ktorom sa dobre driemalo.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #17 kedy: 05. Január , 2007, 14:22:14 »

Včera dávali na ČT2 jeho koncert...Neskutočne ma to rozčulovalo,musel som prepnúť na nejaký film pri ktorom sa dobre driemalo.
ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #18 kedy: 05. Január , 2007, 14:35:39 »

ten koncert vcera sa mi vcelku pacil...ten gitarista co mu tam hral bol neskutocny showman  ha ha ha
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 05. Január , 2007, 14:54:49 »

ten koncert vcera sa mi vcelku pacil...ten gitarista co mu tam hral bol neskutocny showman  ha ha ha

Nebol to nahodou ten isty co ho mal v Blave na Jazzakoch. Mal oblecene kozene gate a tak srandovne mykal nozickami. Beeee Som frajer
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 05. Január , 2007, 15:16:02 »



Nebol to nahodou ten isty co ho mal v Blave na Jazzakoch. Mal oblecene kozene gate a tak srandovne mykal nozickami. Beeee Som frajer


Ako mne to velmi smiesne nepride, ked niekto dostane kvoli tym blikajucim svetlam na podiu epilepticky zachvat.Ale ako ma moj obdiv, ze to dokazal este uhrat. Ale na smiech to vazne nie je. Tak ako sa nesmejem postihnutym, tak sa nesmejem ani epileptikom.
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 05. Január , 2007, 15:28:56 »



Nebol to nahodou ten isty co ho mal v Blave na Jazzakoch. Mal oblecene kozene gate a tak srandovne mykal nozickami. Beeee Som frajer


Ako mne to velmi smiesne nepride, ked niekto dostane kvoli tym blikajucim svetlam na podiu epilepticky zachvat.Ale ako ma moj obdiv, ze to dokazal este uhrat. Ale na smiech to vazne nie je. Tak ako sa nesmejem postihnutym, tak sa nesmejem ani epileptikom.


Ja neviem ci je postihnuty, ale jedno viem urcite, keby dostal epilepticky zachvat, tak sa sklati na zem a neodohra ani notu (s tym mam svoje skusenosti)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 05. Január , 2007, 16:23:45 »

Včera dávali na ČT2 jeho koncert...Neskutočne ma to rozčulovalo,musel som prepnúť na nejaký film pri ktorom sa dobre driemalo.

:) Videl som asi 5 minut, ako si leskly cernoch honil basgitarou pero na verejnosti. Tiez ma to moc nebavilo :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 05. Január , 2007, 20:00:48 »

Nebavil ma ten kocert už naposledy, keď ho dávali, krátko po koncerte v BA, kde mi ten gitarista liezol na nervy. Jeho hranie ma otravuje, vôbec sa mi nepáči. Myslel som, že v TV to nejako strávim, ale bohužiaľ nie.  Bleee
Teraz som si to tiež zapol, že si ten koncert pozriem znovu, ale už počas prvej skladby som prepol.

Ale ak sa ten gitarista niekomu pozdával, neberiem mu to. Žmurk
Zaznamenané

basstanda
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 25. Január , 2007, 15:24:10 »

Dean Brown je skvelý gitarista ja myslim že skvelo doplna millerovu muziku a jeho hra zo slejdom je nadhernaa.Cely cas si len tal pošmrdláva vzadu a ked je cas na solo tak ho pjekne vypálí
Zaznamenané
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #25 kedy: 15. Máj , 2007, 13:09:49 »

tento blazon (v dobrom slova zmysle ha ha ha) vystupi 20.5. v budapesti a 21.5. v debrecene.
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #26 kedy: 15. Máj , 2007, 13:24:48 »

skoda ze nieje aj v BA... na BJD praskalo PKO vo svikoch a potom aj BABYLON...skoda preskoda.
Zaznamenané

o-yep sro
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #27 kedy: 14. September , 2007, 16:10:00 »

Pani prave som objavil skvelu novinku. Marcus Miller vystupi 1.10 v Divadle Arena. paraaaada
http://www.ticketportal.sk/tp_novinky.asp?ArticleID=878
Zaznamenané
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #28 kedy: 04. Október , 2007, 15:43:14 »

sakra nech uz je 1.11.tesim jak decko Bravooo
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #29 kedy: 31. Október , 2007, 07:33:02 »

http://www.sme.sk/c/3562847/Marcus-Miller-Verte-hlavne-prstom.html
prijemny chlapik to vyzera byt
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.