Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 16:25:12
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Deep Purple  (Prečítané 46832 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Fabio
nováčik
*
Príspevkov: 8



« kedy: 12. Október , 2005, 19:45:12 »

Nu prehliadol som kapelovú sekciu neveriacky trikrát, ale nenašiel som túto legendary skupinu, tak to musím napraviť... Bol som na stránke www.thehighwaystar.com, odporúčam, je tam úplne všetko Okrem toho sa nám blíži nový album a koncert v Prahe, takže bacha! Myslím, že ich netreba predstavovať, ja zbožňujem najmä ich prvé tri albumy, ktoré nie sú príliš známe, ešte bez Gilliana a Glovera. Ale aj nasledujúce sú pecky samozrejme. Čo vy na nich hovoríte?
Zaznamenané

Facts:
1.    Bobby Sixkiller is a mammal.
2.    Bobby Sixkiller is the TOUGHEST Injun ever.
3.    The purpose of Bobby Sixkiller is to hang out with Lorenzo Lamas, the RENEGADE!!!!
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 22. Október , 2005, 11:37:19 »

Suhlasim s tebou iMbUS-Uz to neni taky narez jak kedysi.Steve je uplne iny gitarista ako Ritchie.Je taky technickejsi.Trosku narocnejsie na pocuvanie.Kym Ritchie spusti smrst a la Hurikan Katrina.Novy album som sice este nepocul ale od takych geniov to musi ist samo do ucha.Inac ani Bananas nebol taky zly album jak ho kritika pochovala.Ale kritika je na to aby kritizovala... Keby vsak radsej kritizovala vsetku sucasnu,,popularnu,, hudbu kt.zial speje do dobrych sraciek.Co uz...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 22. Október , 2005, 16:37:57 »

Blackmore je Blackmore, aj ked to bol pako.. ...ale Morse je asi najlepsi, koho si mohli teraz vybrat... proste tam zapadol... na javisku je to vidiet... :)
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #3 kedy: 22. Október , 2005, 17:19:55 »

Ano tiez som si vsimol ze taky gillan alebo lord sa k nemu chovaju z minimalne takou uctou ako on k nim.Skratka dobra partia. Co je pravda na tom ze koncert sa rusi lebo glover si zlomil nohu.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 24. Október , 2005, 17:22:36 »

Prd Glover ale Gillian (pokial je to pravda) ale NERUSI SA je to kacica. To by tu nohu musel mat rozdrbanu na srot aby sa mu za 4 mesiace nezahojila Koncert bude
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #5 kedy: 25. Október , 2005, 12:50:33 »

Bohu vdaka za HuHu-a
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #6 kedy: 03. November , 2005, 00:15:36 »

Pocul alebo ma uz niekto ten novy album. Viem ze je to nezakonne ale mohli by ste sem nejaku tu pecku z neho zadelit. Myslim ze purplom to neuskodi
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 03. November , 2005, 01:15:43 »

ja ho mam uz nejaky ten tyzzden dva, nijako som z neho neni na vetvi, ale je v pohode...musim viac napocuvat.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #8 kedy: 03. November , 2005, 18:55:32 »

Imbus- Daj sem tu najlepsiu. Aspon jednu :ohgod:
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 03. November , 2005, 23:04:56 »

ja mam tiez ten album. diskografiu deep nemam nejako extremne napocuvanu, no tento album podla mna prve miesta obsadzovat nebude, no je to poctivy purplovsky hard rock. prijemne do auta, neomrzi ani po 3om otoceni {skutocne} :-)
Zaznamenané

o-yep sro
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #10 kedy: 29. Január , 2007, 20:11:55 »

uuu tak kamarat basak DP vkuse vychvaloval, je to tazky hard-rocker...stale som napriek tomu na nich nejako zabudal...az minule som medzi downloadmi nasiel ich spackovanu 1.5 Gigovu diskografiu co som bol lenivy ju rozbalit cely cas...a jak som tak v tom smatral misou som si pustil 1974 Live in London (rok vydania je 1980) mno ale som sa na to jak suka namotal... Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať uz asi 10x v kuse to pocuvam, je to tusim z albumu Burn ten koncert..

kto sa do nich vyzna?...odporucte mi nieco zasadne prosim...lebo toho maju teda dost Na zdravie!

..co robia na 9. strane pre boha Beeee
« Posledná zmena: 29. Január , 2007, 20:12:19 od hangar_18 » Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 30. Január , 2007, 09:35:47 »

Odporúčam Live At The Olympia 1996
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #12 kedy: 30. Január , 2007, 09:50:44 »

Deep Purple su vyborni! Je to skvela hudba, pocul som uz kde-co, ale ked som bol na ich vystupeni v Ke v oktobri tak som nechapal, proste to bola taka supa, ze som sa miestami citil ako prefackovany Žmurk...Uz pred koncertom bolo vidiet, ze su to legendy, ktore oslovuju ludi od veku 14 do 65 rokov, lebo v tomto vekovom rozvrstveni sa tam nachadzali ludkovia! Dali par peciek z noveho albumu a bolo to skvele, perfektne skombinovane prvky klasickeho hard rocku s azijskymi a arabskymi motivmi, vyborne zahrane. Zvlastne, ze celkova sila nevychadza z mohutneho dunenia bicich, ako sme si zvykli zo soundu modernejsich kapiel, tu skor ide o akesi pulzovanie basy, organu a toto je perfekne doplnane bicimi, ktore slapu fantasticky, ako svajciarske hodinky. Morse bol dobry, ale musim povedat, ze nejako nevynikal (mozno schvlane zvolili takuto koncepciu), ani jeho vlastne vystupenie so solom nebolo az take ohurujuce - najprv hral uryvky zo slavnych hitov roznych americkych kapiel (od Child o´mine od Guns&Roses az po Lynyrd Skynyrd...) a potom zahral taku vlastnu neo classical pecku a´la Malmsteen, bolo to skor pekne ako technicky narocne, ale naozaj super! Vsetko zvladnute s vecnym usmevom na tvari. Steva to proste naozaj bavi. To iste sa da povedat vlastne o celej kapele, hrali uvolnene a s lahkostou. Klavesak Don Airey (znamy zo spoluprace napr. s Gary Mooreom) dokonca v ramci improvizacie zaradil aj slovensku hymnu :). Podla reci, ktore sa viedli v obecenstve po koncerte bol hlavnym hrdinom vecera bubenik, skoro nenapadny, ale presny ako hodinky. Fakt skvela partia a vyborny koncert!
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #13 kedy: 08. Február , 2007, 12:43:24 »

uuu tak kamarat basak DP vkuse vychvaloval, je to tazky hard-rocker...stale som napriek tomu na nich nejako zabudal...az minule som medzi downloadmi nasiel ich spackovanu 1.5 Gigovu diskografiu co som bol lenivy ju rozbalit cely cas...a jak som tak v tom smatral misou som si pustil 1974 Live in London (rok vydania je 1980) mno ale som sa na to jak suka namotal... Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať uz asi 10x v kuse to pocuvam, je to tusim z albumu Burn ten koncert..

kto sa do nich vyzna?...odporucte mi nieco zasadne prosim...lebo toho maju teda dost Na zdravie!

..co robia na 9. strane pre boha Beeee
Ako bonbonik mozem doporucit ,Fireball, In Rock ,Machine Head a zivak Made in Japan(ten sa radi medzi najlepsie rockove koncerty )
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
francis
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #14 kedy: 07. Marec , 2007, 18:36:58 »

Som prekvapeny ze tato tema je od svojho zalozenia tak malo rozvinuta..deep purple su proste geniovia a zasluzia si urcite viac pozornosti..

Hush je uplna bomba..toto kto nepozna urcite napocuvat!  :)
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.