Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 18:32:37
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Deep Purple  (Prečítané 46828 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« Odpoveď #105 kedy: 18. September , 2009, 13:45:50 »

vidis dobra kombinacia  Bacha na vec kamo! podla mna by petrucci dal zeppelinom nove grady  Bavím sa skvele


No tak ten ano.. ha ha ha
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #106 kedy: 18. September , 2009, 13:46:49 »


Skoro cely DP je vymeneny a spevak vali z posledneho, tak co ma byt na tom ako stary DP???
Jak celý. Len gitarista a klavesak. Alebo?    P.S. Nova zostava vs. stara zostava. No,počuvajte,tu,ktora sa Vam pači.  A ktoru echt nemôžete,tu nepočuvajte.  I ked osobne si myslím,že každa zostava vytvorila par skvelych skladieb,nech tam hral ten či ten. Na zdravie!
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #107 kedy: 18. September , 2009, 13:48:39 »

Jak celý. Len gitarista a klavesak. Alebo?    P.S. Nova zostava vs. stara zostava. No,počuvajte,tu,ktora sa Vam pači.  A ktoru echt nemôžete,tu nepočuvajte.  I ked osobne si myslím,že každa zostava vytvorila par skvelych skladieb,nech tam hral ten či ten. Na zdravie!


Jasne, ze hej, len ako som napisal, nie je to uz DP, mohli si zmenit uz meno  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 18. September , 2009, 13:55:26 »

 Dake zabery a kecy
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #109 kedy: 18. September , 2009, 14:09:50 »

Dake zabery a kecy
už si skončil s bananom?Huh! Bavím sa skvele 
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #110 kedy: 18. September , 2009, 14:23:09 »

už si skončil s bananom?Huh! Bavím sa skvele 
... a čoskoro Banan skončí s tebou...   Bavím sa skvele
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #111 kedy: 18. September , 2009, 14:35:42 »

Haha, keď som si kukol Rudyho link, tak som tam normálne videl Brucea Dickinsona a Janicka Gersa :-D
Inak moja naj zostava DP by bola David Coverdale(v), Steve Morse(g), Glenn Hughes(b), Jon Lord(k) a Ian Paice (d). Síce nikdy neexistovala, ale určite by bola fasa :-D
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #112 kedy: 18. September , 2009, 20:47:04 »

Haha, keď som si kukol Rudyho link, tak som tam normálne videl Brucea Dickinsona a Janicka Gersa :-D
Inak moja naj zostava DP by bola David Coverdale(v), Steve Morse(g), Glenn Hughes(b), Jon Lord(k) a Ian Paice (d). Síce nikdy neexistovala, ale určite by bola fasa :-D
určite by to bolo zaujimave Zdravíčko
Zaznamenané

Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #113 kedy: 19. September , 2009, 10:26:59 »

Mne sa paci aj stara aj nova zostava...nova zostava vytvorila tiez niekolko super songov, ktore mozem, aj ked davam prednost starej. Blackmoore je king a jeho gitarove umenie je neskutocne...mne sa paci aj Perfect strangers....tie sola su neskutocne a niektore aj nezahratelne  ha ha ha.
Skoda, ze Gillan uz nestaci s hlasom...uz je z neho spevacka troska....
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 06. August , 2013, 09:28:32 »

Co novy Deep Purple Now What!? .... niekolko  dobrych ohlasov som pocul a tak som cakal ze co . . . prve vypocutie sklamanie, dojem ze sto krat pocute  . . . ale ako to uz byva dal som ho uz viac razy a nakoniec celkom fasa :-) . . . je to v tom duchu co tato zostava priniesla s morsom uz na ich prvom albume a to bolo akoze pre mna nieco nove ....takze nove uz bolo, to necakam a zostavaju len svetle momenty, ktore na poslednom hadam aj nejake su...
Zaznamenané

cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #115 kedy: 06. August , 2013, 21:55:23 »

Mne sa paci,  pripomina mi Purpendicular.
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #116 kedy: 20. December , 2013, 11:42:12 »

Co novy Deep Purple Now What!? .... niekolko  dobrych ohlasov som pocul a tak som cakal ze co . . . prve vypocutie sklamanie, dojem ze sto krat pocute  . . . ale ako to uz byva dal som ho uz viac razy a nakoniec celkom fasa :-) . . . je to v tom duchu co tato zostava priniesla s morsom uz na ich prvom albume a to bolo akoze pre mna nieco nove ....takze nove uz bolo, to necakam a zostavaju len svetle momenty, ktore na poslednom hadam aj nejake su...

Mne sa od začiatku veľmi páčil. Podľa mňa najlepšia deska s Morseom. Lepšia ako Purpendicular - rozhodne.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #117 kedy: 26. Október , 2015, 12:46:11 »

Chystá sa niekto z fóra na zajtrajší koncert (27. 10) do Ostravy?
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #118 kedy: 02. November , 2015, 14:11:40 »

koncert bol skvelý a aj sa zadarilo - brnkátko od Morseho, ktorým dohral toľko hejtovaný song Smoke on the water a palička od Paiceho, s ktorou odohral prídavky - Hush a Black Night  Zdravíčko


* IMG_20151028_065626[1].jpg (754.7 KB, 2880x1728 - prehliadnuté 591 krát.)
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #119 kedy: 09. Máj , 2017, 11:14:43 »

počuli ste už nový album Infinite od purplov? podľa mňa super album. z prvu ma dostala len táto vec, ale následne aj celý album:

u mňa minimálne tak dobrý album ako predchodca Now what?! a zároveň táto pieseň Time for Bedlam patrí medzi TOP veci s Morseom.

inak 17. 5. sú vo Viedni. Samozrejme idem. Turné sa volá Long goodbye tour, takže radšej idem, lebo jeden nikdy nevie.....
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.