Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 09:48:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trace Eliot  (Prečítané 2676 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 13. Október , 2005, 07:50:10 »

Kedže mrtwosh je lenivý prispievať tak pridávam príspevok ja Je šťastným majitežom TE AH300SMX+Box 1028H a podža prvých vyjadrení to hrá "jako sviňa" takže predpokladám že to má šťavu. Veď aj cena bola celkom šťavnatá cca 37 500!!
Zaznamenané

tatko fóra
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 23. Október , 2005, 21:51:05 »

viktor asi chcel povedat, ze ani nevedel, co kupuje a este to bolo nahodou za perfektnu cenu a navyse to bolo po zaruke, co vsak nic neznamena, pretoze je to kvalitka... mas stastie kamos....
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 23. Október , 2005, 22:23:03 »

Nuz po zaruke to nemohlo byt ani nahodou, kedze to kupoval ako nove v normalnom obchode...
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #3 kedy: 24. Október , 2005, 09:32:49 »

to povedali predavaci, ze uz na to nieje zaruka. martin neboj ja nikam nelietam ja som praveze stale pevnejsie nohami na zemi. kubriel to napisal presne ze som proste ani nevedel co kupujem a zhodou okolnosti za priblizne polovicnu cenu a presne to co som potreboval a je to vysoka kvalita. a ze taketo udalosti niesu chaoticke, ale vsetko co cloveka stretne ma pre neho svoj vyznam, ktory niekedy pochopi az po rokoch, (nehovorim teraz o bedni) ale cokolvek; dobré aj zlé.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 24. Október , 2005, 11:21:04 »

Fajn, ale zdalo sa mi to prehnane. Uz si tu bednu skusal s poriadnym zosilnovacom? Aky maju zvuk 12"" basove v porovnani s 10"" a 15""? Ja zijem v tom, ze su dost netypicke na tento nastroj.
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #5 kedy: 24. Október , 2005, 12:49:59 »

bola pouzita par krat na koncertoch aj cez ine aparaty. ja ked pozeram katalogy napriklad alebo internetove stranky tak vsade vidim same 12ky repraky, preto ma to prekvapuje. ale 15ka urcite chyba k riadnej zostave. mam vsak aj predzosilovac/dibox a ten som neskusal este vyhulit lebo to bol o kus silnejsi zvuk a tak som to hned odpojil, lebo mam aparat doma a nechcem robit hluk. to by som bol celkom zvedavy co to da lebo cez mixpult to splna dobre svoju funkciu.
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 14. November , 2005, 23:59:19 »

cez toto hras doma? de byvas? v bytofke?
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.