Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 21:20:44
Strán: [1] 2 3 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey  (Prečítané 79745 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« kedy: 18. Október , 2005, 22:10:10 »

cakam vase nazory na tuto znacku (ako vlastnik Blazer-a 158 uz nejake 2-3 roky), som kukol na web peavey, som zistil ze vyrabaju aj gitary
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #1 kedy: 08. November , 2005, 17:20:25 »

ja som používal marshalli a teraz mám peavey clasic 30 a nedá sa to porovnať. Peavey je oveža leší.čo sa tíka gitár tak to tiež nie je zlé.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #2 kedy: 08. November , 2005, 17:25:17 »

hral som na gitare peavey - aky model neviem, ale maju ju v musik-produktive. Telo a krk boli z jedneho kusu, hmatnik bol makkucky, za tu cenu to bolo v pohode (400 eur)...
Zaznamenané

stoka!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 07. Január , 2006, 22:42:23 »

Nove klipy a info o extremne lacnych ValveKing modeloch:
http://acapella.harmony-central.com/forums/showthread.php?s=e7729afde7b500cfe3ece88b172ddc8d&threadid=1079057&perpage=20&pagenumber=1
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #4 kedy: 08. Január , 2006, 12:07:41 »

ja mam doma tranzisoraka studio pro 112 (myslim e je to 75 W)uz cca 5 rokov a som spokojny...hra to tak pekne......umelo.....  :D ale nie,neviem cim,ale ten zvuk co z toho lezie sa mi celkom paci..ma to daku simulaciu elektronky ci co..neviem a je mi to jedno,prezilo inak vselico uz to kombo,ale sak od tranzistorky sa caka,ze zvladne kadeco..toto kombicko mi to zatial potvrdilo..
a gitary som od nich videl len vazne lacne..uz sa celkom nepozeram po takych cenovych skupinach,takze tp neviem objektivne posudit v tejto  chvili Žmurk
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #5 kedy: 08. Január , 2006, 12:26:28 »

Tak ja som hral bud na rage alebo blazer - neviem presne, je to ten isty model len jeden ma reverb a na tom som nejake tri mesiace hral... na tu cenu to nebol zas tak zly zvuk, malo to transtube technologiu (co ma napodobnit elektronku), ked porovnam mg15 maršál a toto, tak mi subjektivne ako vitaz vychadza tento peavey...
Na gitarach peavey sa mi zda ze hra gitarista z rammsteinu a aj max cavalera jedneho casu hraval na gitarach peavey:

« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 15:13:08 od Martinlm » Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 08. Január , 2006, 12:30:38 »

podal mna je to ako ked firma, co robi odjakziva chladnicky zacne robit mobilne telefony...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 08. Január , 2006, 12:56:29 »

v tom pripade si radsej nechcem predstavit ako by vyzerala chladnicka od Marshallu Popiskujem si
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 08. Január , 2006, 13:06:07 »

alebo mardhall mobilny telefon s lampovym koncakom :woohoo:
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 08. Január , 2006, 13:35:28 »

jolan napísal:
Citácia
Na gitarach peavey sa mi zda ze hra gitarista z rammsteinu a aj max cavalera jedneho casu hraval na gitarach peavey:


a este aj  edward van halen Žmurk
« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 15:12:48 od Martinlm » Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #10 kedy: 08. Január , 2006, 14:18:37 »

tieto Wolfgangy sa uz nerobia, Eddie Van Halen odisiel z Peavey a vraj sa vratil naspat k musicmanom. Uz sice nie ako endorser ale ako normalny hrac.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 08. Január , 2006, 15:43:15 »

kubriel napísal:
Citácia
podal mna je to ako ked firma, co robi odjakziva chladnicky zacne robit mobilne telefony...


Co?  :blink: :woohoo: :woohoo:

Peavey existuje uz viac ako 40 rokov a od pociatku bola zamerana na hudobne odvetvie.
Zacali s aparaturou a postupne sa pridavali dalsie a dalsie veci (ale vsetko v ramci hudobneho odvetvia).
Gitary a basy vyrabaju uz urcite o dost viac ako 20 rokov. Dost dlhu dobu uz maju americke custom shopy. EVH Wolfgang gitary a Peavey Cirrus basy su uz legendarne nastroje... Historia ich natrojov ej velmi bohata a momentane vyrabaju vo vsetkych kategoriach.
Peavey je hudobny gigant.
http://en.wikipedia.org/wiki/Peavey_Electronics
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #12 kedy: 08. Január , 2006, 16:20:08 »

peavey robia aj bicie dokonca... Yamaha tiez vyraba vsetko mozne a nikto ju nekritizuje :)
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #13 kedy: 08. Január , 2006, 16:23:17 »

tak yamaha je ina kategoria.. oni vyrabaju vsetko od lodnych motorov az po koncertne kridla.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 08. Január , 2006, 16:23:33 »

Hej, Peavey je naozaj tak trochu firma na vsetko. Odjakziva boli hlavne masovka. Ziadny pruser, ale ani hi-end. Spolupraca s halenom im v gitarovom odvetvi trochu pomohla - 5150 hlavy sa stali docela legendou. Myslim, ze niekedy v tom obdobi zacali aj s vyrobou serie Classic - standardny lampovy zvuk za dobre peniaze. Dnes su uz v tomto odvetvii asi ovela viac doma, ako este pred 15-timi rokmi.

Tranzistorove komba s Transtube technologiou dobre poznam - su to podla mna jedni z tych lepsich lacnych tranzistorov na trhu. Urcite to hra lepsie, ako nejake podobne Fendre, ci Marshally.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.