Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 00:38:52
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER FAT STRAT + EMG  (Prečítané 2780 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« kedy: 25. Október , 2005, 13:43:09 »

zdravim...chcel by som sa opytat ....co poviete na kombinaciu FENDER FAT STRAT mexico a EMG HZ-4 pri kobylke??? a chcel by som vediiet aj nazory cisto na tu gitaru..drevo, spracovanie, hardver a tak....styl HC/PUNK nieco ako STRUNG OUT ak poznate ;-)
Zaznamenané
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #1 kedy: 25. Október , 2005, 14:36:25 »

ku gitare ti toho vela nepoviem lebo ju nejak nepoznam :) ale tieto EMG mam pocit ze sa osadzaju na niektore epiphone gitary (konkretne asi Wylde signature) a potom nejake LTD(ESP) gitary. je to klasika pasivny snimac vhodnejsi na tvrdsiu hru. neviem ho prirovnat k nicomu nehral som na nom ale bude hrat urcite lepsie ako nejake noname snimace made in korea :) uplne ina kavicka by bola keby si tam slahol original aktivne EMG :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 25. Október , 2005, 21:59:09 »

Fender Mexico nie je najhorsia kupa. Je to gitara standardnej kvality za prijatelne peniaze. Je sice pravda, ze v poslednej dobe su tie gitary do ruky trochu neohrabanejsie, ako boli este pred par rokmi... Osadene byvaju HW, ktory normalne vydrzi a nerozpadne sa. Inak aj v Mexicu sa vyraba nizsia a vyssia trieda. Kam patri ten Tvoj FAT sa takto neda posudit, pretoze Fender verzie FAT vyraba pri vsetkych gitarach od Squierov az po US Custom Shop. Urcite by som neriesil vopred snimace. Vobec nevies, ake budu tie, co tam budu a uz sa pytas na nejake ine - ak som pochopil tak dost low-endy (kludne prave Made in Korea), cize vobec nikde nie je zaruka, ze budu lepsie. Fender na Mexica pouzival v roznych obdobiach rozne HB. Hral som na take, co hrali jak vinko, ale napiskavali a hral som aj na take, co sice nepiskali, ale nic moc nehrali. V kazdom pripade snimace by som riesil ako posledne az po gitare a aparate.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 25. Október , 2005, 22:15:41 »

ja co som mal moznost hrat na lavackom mexiko strate, tak bol pekne spraveny. dlho som hladal chyby az som ziadnu nenasiel. keby som mal vtedy peniaze, tak ho kupim. aj snimace mal uplne v pohode, pekny zvuk. stal 21000 asi pred 4-5 rokmi. snimace neries teraz.
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #4 kedy: 26. Október , 2005, 15:49:00 »

Ja mam mexicky standart, za tie peniaze co som za neho dal sa nemam na co stazovat, snimace som vymenil a hra v pohode. Nehra uplne najsamsuper, ale da sa to. Hardwear spolahlivy, drzi ladenie, dokonca aj ked sa pobavkas s pakou, prazce zacistene, vsetko OK
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 26. Október , 2005, 21:11:03 »

Citácia
Originally posted by Juraj_T ...snimace som vymenil a hra v pohode...
Ake si tam nakoniec kupil ?
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #6 kedy: 26. Október , 2005, 21:29:05 »

Texas special od fendra. Som sa nevedel rozhodnut a povedal som si ze z toho strata nebudem robit gitaru ktorou nie je nejakymi hot rails. Boli lacne a hraju fajn. Som spokojny a este stale ma ta gitara stala pod 10 000 sk
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #7 kedy: 27. Október , 2005, 13:28:35 »

Ja mam robeny Strat osadeny Fender Customshop TexasSpecial (3xSingle). A som velmo spokojny, Strat ako ma byt. Ibaze 3xTexasSpecial stoja cca 10000,-Sk. Nemal si nahodou ine snimace Juraj_T? Fender TexMex?
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #8 kedy: 27. Október , 2005, 15:52:31 »

sada troch texas specialov, custom shop zabalene v neotrvorenej krabici som nasiel na ebay za 100 $. Strat som kupil davnejsie za 250 $ v jednom bazari.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #9 kedy: 27. Október , 2005, 16:32:30 »

Dobra kupa.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.