Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 12:08:06
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARIEL  (Prečítané 21709 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 27. Máj , 2006, 23:01:14 »

martinlm napísal:
Citácia
Z mojho pohladu je \"revival\" velmi nestatne oznacenie, lebo ja by som to prelozil ako \"znova zivy\". Cize nemoze byt Dream Theater Revival, ak este Dream Theater hraju. Potom sa da pouzit oznacenie Tribute.


http://gitaristi.sk/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=&func=view&catid=49&id=16529#16529
ako uz som bol spominal... martin, velmi si nepozorny B)
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 27. Máj , 2006, 23:02:32 »

Ten prispevok si pamatam.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 27. Máj , 2006, 23:05:38 »

martinlm napísal:
Citácia
Ten prispevok si pamatam.

aaale, priznaj rovno, ze ta velmi inspiroval. ha ha ha :silly:
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 28. Máj , 2006, 10:19:35 »

Kruspe: nie som proti Arielu-je to ich vec čo robia. A revival ešte existujucich kapiel-no mna to vobec nelaka-ked chcem vidiet a počut DP no tak si pustim DVD.Alebo ked som silny fanda,tak idem na ich koncert trebars aj do zahr.A nemusim pozerat-počuvat plagiat.
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #19 kedy: 28. Máj , 2006, 11:08:27 »

rudy napísal:
Citácia
Kruspe: nie som proti Arielu-je to ich vec čo robia. A revival ešte existujucich kapiel-no mna to vobec nelaka-ked chcem vidiet a počut DP no tak si pustim DVD.Alebo ked som silny fanda,tak idem na ich koncert trebars aj do zahr.A nemusim pozerat-počuvat plagiat.


Vsak jasne, aj ja som ochotny cestovat za originalom do zahranicia (co sa uz aj stalo), ale ked mi pride kvalitna kapelka hrajuca moju srdcovku rovno do mesta, tak nie je o com. :woohoo: ... a ze to je plagiat, s tym sa nic uz neurobi, myslim, ze v dnesnom svete su o doooost horsie veci Žmurk
btw ide aj ten technicky zazotok z pozerania pre mna ( predsalen som na Petrucciho ja este gitarovo nedorastol Popiskujem si )... a videt Ariel hrat nazivo je fakt plnohodnotny zazitok, bol som z nich velmi milo prekvapeny...
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 28. Máj , 2006, 12:11:02 »

Kruspe napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
Kruspe: nie som proti Arielu-je to ich vec čo robia. A revival ešte existujucich kapiel-no mna to vobec nelaka-ked chcem vidiet a počut DP no tak si pustim DVD.Alebo ked som silny fanda,tak idem na ich koncert trebars aj do zahr.A nemusim pozerat-počuvat plagiat.


Vsak jasne, aj ja som ochotny cestovat za originalom do zahranicia (co sa uz aj stalo), ale ked mi pride kvalitna kapelka hrajuca moju srdcovku rovno do mesta, tak nie je o com. :woohoo: ... a ze to je plagiat, s tym sa nic uz neurobi, myslim, ze v dnesnom svete su o doooost horsie veci Žmurk
btw ide aj ten technicky zazotok z pozerania pre mna ( predsalen som na Petrucciho ja este gitarovo nedorastol Popiskujem si )... a videt Ariel hrat nazivo je fakt plnohodnotny zazitok, bol som z nich velmi milo prekvapeny...
Ale ked sa na to pozriem z ineho uhla.\"Vždy lepšie\" toto ,ako ked sa belosi snažia napodobovat čiernych raperov,hip-hopakov a čo ja viem čo ešte.
Zaznamenané
kandown
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



« Odpoveď #21 kedy: 14. Júl , 2006, 17:41:57 »

Ako hip hop ? to co je ? B) B) B)
Zaznamenané

. <-----------------------------------------------------------------------------------Tu je bodka :)
kandown
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



« Odpoveď #22 kedy: 14. Júl , 2006, 17:42:16 »

toho gitaristu poznam osobne.. Niekedy za nim budem musiet skocit na par lekcii sa dohodnut.. snad ma nieco priuci... snaaaaaaaaad... :)

Naposledy upravil kandown, : 14.07.2006 o 18:46
Zaznamenané

. <-----------------------------------------------------------------------------------Tu je bodka :)
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #23 kedy: 12. Október , 2006, 11:35:55 »

Caute.
Chcete ist dakto kuknut zajtra na Ariel do Nitry z BA?Mame 2 volne miesta v aute.
Zaznamenané
pajo
nováčik
*
Príspevkov: 30


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 12. Október , 2006, 11:39:12 »

misko: ja idem na 100% Beeee
Zaznamenané
steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #25 kedy: 18. August , 2007, 22:44:09 »

Takže 22. septembra 2007 v Šuranoch! Super! Konečne ich môžem vidieť/vypočuť (lebo tie ukážky sú o ničom). Už sa teším! A SOM STRAŠNE ZVEDAVÝ!!!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #26 kedy: 19. August , 2007, 11:42:07 »

Odkial mas tu info? Uz maju zasa nejaky web? Kde to presne je, atd...?
Zaznamenané
steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #27 kedy: 22. August , 2007, 17:47:21 »

Tu je info:

 http://www.vova.sk/ariel/ariel.htm
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #28 kedy: 23. August , 2007, 00:32:27 »

jj, sledoval som ich stranku, ze kedy sa im tam nieco nove objavi, Mino vravel, ze chcu trochu klidek, tak ok, ale my sa chceme uz na nich aj pozret zase  Na zdravie! , na druhej strane, ziadny termin mi nevyhovuje  Je mi do plaču , snad nabuduce, alebo aj v Brne  Je to frajer
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 23. August , 2007, 09:02:19 »

Takze 26.8 v LM.
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.