Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 10:30:56
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARIEL  (Prečítané 21707 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #45 kedy: 28. December , 2009, 19:51:55 »

vraj este nehrali v BA pretoze ich sem zatial nikto nepozval a su vcelku pracovne vytazeni..
...
Oni este funguju Huh! Dlho som od nich nic nepocul... Smútim
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 07. Január , 2010, 13:26:36 »

Pozdravujem chlapcov z Arielu, hlavne p.Kamila. Vyborna kapelka  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #47 kedy: 07. Január , 2010, 13:33:33 »

nikto z nich tu zial nie je.. a myslim ze ani ako kapela uz zrejme nefunguju
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 07. Január , 2010, 13:49:26 »

nikto z nich tu zial nie je.. a myslim ze ani ako kapela uz zrejme nefunguju
zistime, zavolam priatelovi na telefone dam vediet.  Žmurk
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 07. Január , 2010, 14:19:42 »

nikto z nich tu zial nie je.. a myslim ze ani ako kapela uz zrejme nefunguju
No tak som volal s Kamilom mladsim, takze to mam z prvej ruky ...kapela Ariel stale funguje , menil sa momentalne klavesak a bubenik, ale inak vsetko postarom. Takze sa mame na co tesit  Žmurk  Kama si poznacil link tohto fora a tak sa tu mozno coskoro objavia aj clenovia Arielu.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #50 kedy: 26. Január , 2010, 09:24:24 »

Zdravím chalani. Tak ako píšete, pomaly sa tu objavia aj členovia. Prvý ja, nový klávesák ako bolo spomenuté. Ariel aj naďalej funguje a tvrdo cvičíme aby ste si mohli skladby našich obľúbených kapiel vypočuť v čo najlepšej kvalite  Beeee Pomaly sa plánujú aj prvé koncerty, potom určite dáme vedieť :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #51 kedy: 26. Január , 2010, 09:57:19 »

ty si 'novy' klavesak? kedy budu koncerty? sak toto je hroza s vami raz za rok hrate v takych destinaciach ze surany a pod srandy clovek za vami musi chodit 120 km  Bavím sa skvele ak vobec.. povodny klavesak bol uplny pan, tak verim ze ani ty nezaostavas... a vlastne aj stary bubenik bol ppci, ten novsi sa mi tam moc nepacil potom uz.
Zaznamenané

Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #52 kedy: 26. Január , 2010, 16:32:32 »

...prvý koncert sa chystá niekedy na marec v Ružomberku, a uvidíme čo ďalej. Určite ich bude niekoľko tu na Orave v okolí Dolného Kubína.
Pred pôvodným klávesákom môžem aj ja Zdravíčko, no snažím sa ako viem, aby to bolo stále čo najlepšie.
Vidím že si spomínal, či sa nepôjde do BA. Niečo sa rysuje, takže to vôbec nie je vylúčené. A môžeme zaručiť, že keď začneme hrávať a bude sa vám to páčiť, tak tých koncertov bude omnoho viac ako doteraz :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #53 kedy: 26. Január , 2010, 16:39:09 »

ok touto cestou by som chcel vyzvat kapely v BA - prosim ak hrate fajn hudbu pozvite Ariel na koncert ku nam, naozaj to stoji za to
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 26. Január , 2010, 16:42:36 »

dobre a teraz k tebe.. nepamatam si mena clenov ale pamatam si ako som sa rozpraval v Suranoch s vasim gitaristom ,ak sa nezmenil, o veciach a povedal ze nejake caste koncertovanie asi nehrozi kedze kazdy ma svoj zivot, rodinu a tak (pre tych co kapelu nepoznaju treba povedat ze tu nejde o chlapcov vo veku 19 rokov ale o ludi okolo 40-50 rokov)..
Zaznamenané

Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #55 kedy: 26. Január , 2010, 17:37:26 »

Máš pravdu...gitarista, spevák a basgitarista zostali rovnakí a ide o starších hudobníkov, no teraz prekvapím pretože ja mám niečo cez 19 a nový bubeník má 17. Ariel teda trošku omladol, ale to neznamená že bude preto nejak výrazne horší. :) Nový bubeník je úplne úžasný. V okolí som lepšieho v jeho veku nevidel a čo sa dreamu aj iných vecí týka, uhrá ich úplne vynikajúco. Ja tak isto mám už pár rokov odohraté, a možnosť cvičiť a hrať dream ako moju srdcovku je úplne super. Je dôležité aby človek bol aj "fanatik" do takejto hudby, keď ju chce napodobiť. :D

Edit: Ešte ohľadom koncertov, ono predtým sa hlavne nehralo pre vyťaženosť bývalých členov, z ktorých jeden v študuje v Grátzi a druhý pracuje v Brne. My sme v súčasnosti z úzkeho okruhu oravy a liptova, takže bude jednoduchšie dať sa dokopy a vyraziť na koncerty. Teda aspoň dúfam, nemôžem zase hovoriť za všetkých. Dúfajme, že to všetko výjde. :)
« Posledná zmena: 26. Január , 2010, 17:46:54 od Angello » Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #56 kedy: 26. Január , 2010, 17:45:32 »

Inak ked si uz na tomto fore, bolo by super keby si tu potom pisal terminy vasich koncertov
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #57 kedy: 26. Január , 2010, 22:51:08 »

super tesim sa. Som zvedavy dufam ze sa mi podari raz dojst na daky koncert ako znie ariel v novom ruchu :D
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 28. Január , 2010, 13:59:11 »

...prvý koncert sa chystá niekedy na marec v Ružomberku, a uvidíme čo ďalej. Určite ich bude niekoľko tu na Orave v okolí Dolného Kubína.
Pred pôvodným klávesákom môžem aj ja Zdravíčko, no snažím sa ako viem, aby to bolo stále čo najlepšie.
Vidím že si spomínal, či sa nepôjde do BA. Niečo sa rysuje, takže to vôbec nie je vylúčené. A môžeme zaručiť, že keď začneme hrávať a bude sa vám to páčiť, tak tých koncertov bude omnoho viac ako doteraz :)
Angello od kial konkretne si, z Mikulasa? Nepozname sa nahodou? Nehral si s nami (anytime) par koncertov - domasa, tvrdosin, hrustin, parnica ?
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #59 kedy: 30. Január , 2010, 15:38:37 »

Angello od kial konkretne si, z Mikulasa? Nepozname sa nahodou? Nehral si s nami (anytime) par koncertov - domasa, tvrdosin, hrustin, parnica ?
Nie nie, ja som z Kubína, takže nehral ale Anytime poznám. Ak ste hrali v Párnici na niektorom z väčších podujatí minulý rok (nespomínam si už), tak je možné že sme sa aj stretli. Väčšinu tých akcii som bol ozvučovať spolu s miestnym zvukárom :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 22 otázok.