Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 16:29:56
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARIEL  (Prečítané 21712 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 30. Január , 2010, 16:16:59 »

Nie nie, ja som z Kubína, takže nehral ale Anytime poznám. Ak ste hrali v Párnici na niektorom z väčších podujatí minulý rok (nespomínam si už), tak je možné že sme sa aj stretli. Väčšinu tých akcii som bol ozvučovať spolu s miestnym zvukárom :)
Aha. Totiz ten popis sedel na tvojho predchodcu v Ariel (A.J). a ten mi este dlzi nejake prachy, tak som ho chcel zdrbat  Bavím sa skvele  ...ale on je z Mikulasa.  Tak sa niekde dufam opat  stretneme a pokecame. V Parnici sme hrali na jesen 2008 tento rok 09 nie, preto si ta neviem vybavit.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #61 kedy: 17. Február , 2010, 17:30:45 »

Takže prvý koncert bude 13. alebo 20. marca v ružomberskom korze. Keď budem vedieť potvrdený dátum, napíšem.

//koncert sa predbežne posúva až na 03. 04. 2010. Veríme že to bude konečný termín. Pre vždy aktuálne informácie sa môžete pridať medzi našich fanúšikov na facebooku (treba prekopírovať celú adresu, nie len časť, ktorú fórum označí za odkaz):

http://www.facebook.com/pages/ARIEL-Dream-Theater-revival#!/pages/ARIEL-Dream-Theater-revival/307415157332?ref=ts
« Posledná zmena: 17. Február , 2010, 17:31:08 od Angello » Zaznamenané
mikehunt
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #62 kedy: 20. Február , 2010, 12:11:33 »

upravujem  Na zdravie!

Kód:
http://www.facebook.com/pages/ARIEL-Dream-Theater-revival/307415157332?ref=ts
Zaznamenané
Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #63 kedy: 19. August , 2010, 14:55:25 »

tak sa nám to celkom rozbieha, máme za sebou prvé koncerty....pár nahrávok nájdete na našej facebookovskej stránke
Kód:
www.facebook.com/ArielDreamRevival
. Pre aktuálne informácie sa môžete pridať medzi fanúšikov a dostávať správy :):). Ak by niekto vedel o možnosti koncertovať, stačí mi napísať. Radi si pôjdeme zahrať :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #64 kedy: 19. August , 2010, 14:58:46 »

tesim sa!

edit.. ten bubenik to hrozne hladka a cele je to nejake jak spomalene ako keby sa vsetci hanbili udriet do toho  Bavím sa skvele resp je to ine ako si to pamatam

inak hravaju chalani este aj tie starsie purplovske veci? :) v ich podani som prvykrat pocul pesnicku sometimes i feel like screaming a az potom od purplov heh..
« Posledná zmena: 19. August , 2010, 15:10:23 od kaolko » Zaznamenané

Angello
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #65 kedy: 19. August , 2010, 23:14:47 »

ten bubenik to hrozne hladka a cele je to nejake jak spomalene ako keby sa vsetci hanbili udriet do toho  Bavím sa skvele resp je to ine ako si to pamatam
inak hravaju chalani este aj tie starsie purplovske veci? :) v ich podani som prvykrat pocul pesnicku sometimes i feel like screaming a az potom od purplov heh..
sranda, zatial som nepočul názor, žeby tie bicie hladkal....práve naopak, naňho ide najväčšia chvála zo všetkých  Bavím sa skvele ...aaa purplovky sa hrávajú, sometimes, wasted sunsets, love coquers all, highway, smoke a tak :):)

možno je to tou nahrávkou, ale pozeral som si aj nahrávky z predošlej zostavy v podobnej kvalite a znie mi to všade dobre...mne sa to osobne veľmi páči...treba vypočuť s normálnym zvukom...toto je viac menej len na ukážku a predstavu  :):)
« Posledná zmena: 19. August , 2010, 23:32:15 od Angello » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.