Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 09:20:16
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alice Cooper  (Prečítané 24799 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 29. Október , 2005, 17:50:18 »

Vidim ze o tomto tipkovy tu este nic nie je.Tak aky je vas nazor na tochto kontroverzneho muzikanta,kt. vzdycky vedel zaujat neuveritelnymi koncertnymi efektami,kt.zdvihaju adrenalin nejednemu fanusikovi.Navyse sa vedel vzdy obklopit skvelymi muzikantmi...
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #1 kedy: 29. Október , 2005, 21:36:24 »

paci sa mi to,a nevim preco je ""kontroverzny"".. hmm?
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 29. Október , 2005, 22:14:24 »

staci sa nanho pozriet :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 30. Október , 2005, 11:23:49 »

cloveka kt.na podiu praktizuje sado maso hradky,odhryza ,,zvieratkam hlavy,, a vyzera akoby ho prave Lucifer vykopol z pekla sa da nazvat prinajmensom kontroverznym.:faceplant Mimochodom je to syn knaza...Tam by som zacal patranie po jeho divnych chutkach! Ale muziku ma fakt dobru...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 30. Október , 2005, 11:56:00 »

alebo by som povedal ze je to skor nato aby si ho ludia vsimli a on pekne zarabal, tam by som zacal patranie skor ako to ze jeho otec bol vraj knaz. proste je to show a nic ine
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 30. Október , 2005, 14:07:42 »

myslim si ze ten exhibicionizmus musi byt v nom-urcite je to aj show-ale v prvom rade to je on sam:piercing
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #6 kedy: 30. Október , 2005, 14:18:05 »

HUHU-vtedy davno ked si mi dal jeho CD som si o nom nasiel na internete a tam mal asi vyjadrenie stylu ze to robi vsetko preto aby bola show. Pochybujem ze je to vyjadrenie jeho osobnosti no obdivujem to lebo nie vsetky kapely vedia spravit kvalitnu rockovu show no trosku mi pripada ze on skor ako hudbu ma rad seba v hudbe. Ale to je len moj osobny nazor.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #7 kedy: 30. Október , 2005, 14:27:58 »

...no na to co robi na koncertoch ma dost makku hudbu;)...
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 30. Október , 2005, 14:56:01 »

No on sa nikdy nehral na deathmetalistu-ale mam teraz doma jeden jeho koncet(BRUTALLY LIVE) a tam misa stare hardrockove pecky 70. s metalovejsimi songami 80. a 90.rokov. A myslim ze sa to k tomu v celku hodi.Je to proste Alice.Mimochodom Alicovi hral na gitare aj Steve Vai.
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #9 kedy: 30. Október , 2005, 18:47:10 »

..aj tak je to make:) ale ne...no je to dobra muzika,jasne....nemosi to bit vlastne death metal,ide o to,aby to bolo ""zive"" (nemyslim ""nazivo""),,,
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 30. Október , 2005, 21:39:28 »

alice je fajn....poison sme dokonca aj hravali kedysi :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 30. Október , 2005, 22:22:57 »

myslim ze to hraval kazdy kto pocul Alice Coopera :))
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #12 kedy: 31. Október , 2005, 09:18:24 »

ja som to nehraval a pocul som Alice Coopera. mna zaujal davnejsie skladbou school`s out ci ako sa to presne volá. ináč ma moc nezaujal. na adresu ozzyho a jeho reality show sa vyjadril ze to je nic oproti nemu. lebo alice je na podiu vraj niekto uplne iny nez doma, kde je vzorny clen rodiny a chodievaju s rodinkou kazdy tyzden do kostola.
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #13 kedy: 31. Október , 2005, 12:48:22 »

Viktor-Nieco podobne som pocul aj ja. Ja som tiez pocul Poison ale tiez ho nehravavme. Priserne mi tam vadia tie bicie 80 rokov. Akoby bubenik udieral do kyblov plnych hoven.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #14 kedy: 31. Október , 2005, 12:57:49 »

""School´s out"" je jediny album ktory sa mi paci uplne cely. Tie jeho show mi nic nehovoria. A co sa tyka jeho sukromia, neverim moc tym novinarskym drystom, tiez sa snazia spravit show a sefredaktorovi nevadi ked si nieco vymyslia.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.296 sekund, 22 otázok.