Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 23:21:52
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: RM Pickups  (Prečítané 68912 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« kedy: 29. Október , 2005, 21:07:39 »

co si myslite,o tejto znacke handmade snimacov?? www.rmpickups.cz
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 29. Október , 2005, 22:15:22 »

podla mna to je nieco na styl SBS snimacov pana slapaka
Zaznamenané
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #2 kedy: 30. Október , 2005, 09:19:47 »

suhlas so zakkym, bude to nieco podobne. a kedze si zo slovenska viac sa ti oplati SBS :)
Zaznamenané
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #3 kedy: 30. Október , 2005, 09:31:40 »

a ako je to s kvalitou u jednych aj druhych?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 30. Október , 2005, 10:17:14 »

Mam ich na gitaru uz nieco cez rok a som velmi spokojny- konkretne pri kobyle RM custom alnico- silny prevazne stredovy zvuk vhodny na silnejsie skreslenia, na ciste zvuky nie je moc vhodny- asi ako kazdy silne snimac. Pri krku RM neck- zapojeny paralelne- perfektny zvuk, pevne spodky a jasne cinkave vysky- nieco ako fender v medzipolohe krk-stred. Za tu cunu parada
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 30. Október , 2005, 10:19:03 »

cenu :) mal by som sa naucit pisat
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 30. Október , 2005, 10:20:21 »

Kamos ma nejake ine modely od RM- neviem presne ale ma to keramicke magnety- tiez to hra dobre
Zaznamenané
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #7 kedy: 30. Október , 2005, 10:33:10 »

kedze niesom naaky extra skuseny v snimacoch,mohol by niekto skusenejsi zoradit tieto znacky od najlepsej,najkvalitnejsej po nahorsiu? DiMarzio EMG Seymour Duncan Kent Armstrong Bartoliny Schaller RM pickups Sadowsky MEC electronics SBS pripadne mi poradte urcity typ (1x jazz a 1x precision) na styl punk,grunge,hard rock,metal...
Zaznamenané
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #8 kedy: 31. Október , 2005, 11:09:24 »

no ja mam SBS a som spokojny, co som cital a pocul tak RM su tiez uplne v pohode snimace. aj u RM aj u SBS mas tu vyhodu, ze si mozes povedat aky zvuk chces a navinu ti snimac podla poziadaviek. co sa tyka toho zoradenia. myslim, ze objektivne to zoradit nejde. vsetky tieto znacky su na dost vysokej urovni a je to viacmenej o tom, kto co preferuje a aky zvuk chce.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #9 kedy: 31. Október , 2005, 14:58:35 »

Maxon, mam skusenost s vacsinou RMPickupov. Mal som ich veru zopar doma na gitare a aj moji kamarati maju na gitarach nejake. RMPickup - Radovam Macho je prijemny clovek, ktory dobre poradi, ktory snimac sa na co hodi. Kludne mu napis mail. A k tomu zoradeniu znaciek, neviem preco to tvobec treba zoradit. ""Kazdemu smakuje iny napoj"". Vseobecne: su tam zahranicny a domaci vyrobcovia, cenovo odlisny.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 31. Október , 2005, 18:12:30 »

dr.karpathorky - mas aj skusenost SBS vs. RM ?
Zaznamenané
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #11 kedy: 31. Október , 2005, 22:16:39 »

Citácia
Originally posted by dr.karpathorky Maxon, mam skusenost s vacsinou RMPickupov. Mal som ich veru zopar doma na gitare a aj moji kamarati maju na gitarach nejake. RMPickup - Radovam Macho je prijemny clovek, ktory dobre poradi, ktory snimac sa na co hodi. Kludne mu napis mail. A k tomu zoradeniu znaciek, neviem preco to tvobec treba zoradit. ""Kazdemu smakuje iny napoj"". Vseobecne: su tam zahranicny a domaci vyrobcovia, cenovo odlisny.
mno to zoradovanie...nejde o zoradovanie,ale o poradenie naakeho typu na ten styl punk az metal...najlepsie z tychto znaciek...
Zaznamenané
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #12 kedy: 01. November , 2005, 09:29:51 »

a neviete niekto ako su RM vs znacky EMG,DiMarzio...neviem sa rozhodnut,ze co...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 01. November , 2005, 10:37:54 »

tak hlavne EMG a DiMarzio maju doost rozdielov medzi sebou. ale hlavny rozdiel je v cene. ked mas dost prachov tak si kup bud DiMarzio,Seymour Duncan alebo trebars aj tie EMG. ak pozeras aj na pomer co za tu cenu dostanes, mozno budu tie RM lepsou volbou. A hlavne ide o to co chces hrat podla toho si treba vybrat konkretny model a nie ze teraz chcem mat EMG lebo je to dobra znacka. DiMarzio su klasicke pasivne snimace a hra na nich velmi vela znamych gitaristov od gilberta az po petrucciho a neviem koho este. niektore modely su vhodne aj na metal aj na vsetko mozne, mozno si treba vybrat podla toho ktory gitarista je ti blizky stylmi ake hra a vybrat si jeho model. EMG su aktivne snimace a hraju na ne hlavne metalisti, dost ludi tvrdi ze maju nejaky synteticky zvuk ci co, ale sto ludi sto chuti takze asi tak. ono treba skusat a casom aj tak dojdes na to co presne chces
Zaznamenané
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #14 kedy: 01. November , 2005, 12:41:32 »

neviete,kde by sa na slovensku,alebo v cechach dali kupit snimace Seymour Duncan - typ SPB-2 a SJB-3 hladal som na muzikant.cz ale tieto typy tam neboli...help... diky za odpoved...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 22 otázok.