Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 00:30:11
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: CD - výber slovenských gitaristov  (Prečítané 10738 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 03. November , 2005, 01:24:20 »

Inak gitaristi - nahrávajte veci, zlepšujte ich, trénujte sami aj s kapelami. Chcem tento rok po guitarfeste (lebo tam bude najviac roboty) spraviť kompiláciu a vydať - výber zo slovenských gitaristov. Už aj tu na fóre som počul pár dobrých nahrávok, niektoré už by boli vhodné priamo ísť na výber, niektoré keď sa ešte vypilujú, tak to bude ok. Dosť dôležitý je kvalitný hráč, ale aj zaujímavý nápad, dobrá myšlienka v skladbe, pekné spracovanie, šancu má každý, keď nie tento rok, tak na budúci... Budem sa snažiť získať financie popri festivale aj na takéto aktivity. Chcem aby sa tam prezentovala nová vlna gitaristov, ktorí už síce niečo dokázali tým, že sa naučili poriadne hrať, ale stále nemali šancu sa poriadne odprezentovať. Možno práve tým, že sa spoja na jednom CD, podarí sa aj ich lepšie spropagovať a celkovo sa môže časom zvyšovať úroveň gitarovej hry na Slovensku.
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 03. November , 2005, 10:13:29 »

Tomu sa vravi motivácia. :thumbsup Idem cvičiť... :)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 03. November , 2005, 10:20:22 »

Opat by Pitu urcite uvital skor napady, ako reci o tom, kto sa ako tesi :) No ja sa tesim tiez, bude to asi nieco na styl The Best of Czech Rock Guitar, ak si dobre pamatam nazov. A navyse ked pankaci mozu mat Punk rock made in Slovakia, teraz uz piate CD... Zatial mozme tipovat, kto sa tam z fora dostane haha
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 03. November , 2005, 10:37:06 »

Nápady sú, len ich treba ešte dotiahnuť...preto idem cvičiť.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #4 kedy: 03. November , 2005, 21:48:04 »

Pitu-inspirujes ma, naozaj mas energie ako atomovy reaktor. Ked citam tvoje prispevky, mam radost. Len tak dalej kamos.Hned sa mi ozvi, ked budes mat tie propag. materialy, nech mozem pomoct. Kludne ma buzeruj aj v inych veciach. Nehambi sa, fakt ti rad pomozem.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 03. November , 2005, 22:36:18 »

Našťasie mám veža energie, ale stále len dúfam, že všetko dobre dopadne. Ale pôjdem za tým naplno. Som muzikant a hlavne gitarista celým mojim ja, už sa to vo mne zbieralo dlho a chcem pomôcť nielen sebe ale aj všetkým ďalším šikovným gitaristom na Slovensku. Pravdupovediac s...o ma to tu už. :) Materiál pre sponzorov je už skoro hotový, ešte pár dní. Budem otravovať kadekoho, aj teba. Žmurk Bez pomoci by sa to nepodarilo.
Zaznamenané

drumstar
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #6 kedy: 09. November , 2005, 21:00:20 »

no pitu, niekedy lutujem ze nie som gitarista Smútim sakra asi predam drumset a kupujem nejaku gitarku - skoda ze sa tu na slovensku nenajde podobne nadseny bubenik Smútim
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #7 kedy: 15. November , 2005, 21:42:55 »

nerozmaznavajte ho tolko.....
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
The Ripper
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 218


« Odpoveď #8 kedy: 19. December , 2005, 19:42:23 »

Pitu, myslis vlastnu tvorbu ? :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 19. December , 2005, 23:49:31 »

Hlavne vlastnú tvorbu, ktorá ho bude charakterizovať aj ako interpreta aj autora. Musí to byť ale gitarovo na kvalitné - na vysokej úrovni, nemalo by sa to podceniť. Ale po dôkladnej príprave sa toho hádam nemusím báť, je tu dosť šikovných gitaristov.
Zaznamenané

Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 20. December , 2005, 19:32:20 »

Pitu Super napad  fakt nesedis na zadku :o)  Ja si myslim ze by to malo byt len vlastne pesnicky.. co povies??  No musim nieco vymysliet.
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
The Ripper
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 218


« Odpoveď #11 kedy: 29. December , 2005, 22:38:43 »

Skus popocuvat \"Only you can know\", predchvilou som updatoval temu The Ripper, tam to najdes. :)

Naposledy upravil martinlm, : 29.12.2005 o 22:46
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.