Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Apríl , 2024, 20:55:36
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SBS Electrosonic DIST 971  (Prečítané 3630 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 16. Jún , 2004, 12:02:08 »

Čo povedať k tomuto distortionu.Má celkom zaujímavé spracovanie a vyzerá celkom dobre pohodlné prepínanie a nastavovanie parametrov prepínač farby zvuku a Noise gate(potláča šum).Nepoznám presne Tube Screamer od Ibanez,ale podža všetkého bude to dosť podobný zvuk určený skôr "mäkším hráčom". Myslím že celkom rozumná cena(2095),ale zase záleží na feelengu hráča. a zvuk posúdte sami nahral som 6. ukážok a vopred sa ospravedlňujem za chyby ale tie sa nerátajú :o(( 01 02 03 04 05 06 Tech.info: Gitarový efekt DIST 971 je zariadenie, ktoré ktoré po zapnutí efektu, indikovaného rozsvietenou LED diódou, vytvára z elektricky snímaného zvuku gitary skreslený a dlhý tón, obohatený o harmonické kmitočty. Zafarbenie je možné plynule meniť regulátorami basov a výšok (BASS, TREBLE), a základný charakter zvuku prepínačom SOUND. Dĺžka doznievania sa nastavuje regulátorom GAIN a výstupná úroveň upraveného signálu regulátorom MASTER. Pre odstránení rušivého brumu, naindukovaného do snímača z okolia, je možné zapnúť šumovú (hlukovú) bránu vypínačom NOISE GATE do polohy ON. Pri vypnutom efekte (LED zhasnutá) je signál zvukovo neupravovaný, ale nízka výstupná impedancia efektu umožňuje pripojenie do zariadení s impedanciou väčšou ako 47 kOHM bez toho, že by bol ovplyvnený zvuk „čistej“ gitary. Vstupná impedncia >300kOHM Maximálna vstupná úroveň 6dBV Výstupná impedancia <1kOHM Maximálna výstupná úroveň 6dBV Frekvenčná charakteristika priamej cesty 60Hz ÷ 15kHz  3dB Napájanie 9V + -1V Batéria 9V typ 6LR61, 6F22 alkaline Prúdový odber max.10mA Externý zdroj stabilizované napätie 9V + -1V, max. zvlnenie 5mVšš
Zaznamenané

tatko fóra
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 16. Jún , 2004, 13:14:43 »

je to okopceny TS7 ibanez, ze ano..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 17. Jún , 2004, 05:35:14 »

Ten ale nema šumovú Bránu a to je super vec aj za tú cenu(2095)
Zaznamenané

tatko fóra
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #3 kedy: 17. Jún , 2004, 07:18:17 »

aku cenu??
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 17. Jún , 2004, 07:23:27 »

par supov, do dvojky to bolo?? alebo tak nejak.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #5 kedy: 17. Jún , 2004, 12:41:41 »

Velmi dobra cena.
Zaznamenané

Keep rockin´
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #6 kedy: 12. Júl , 2004, 21:11:00 »

Vypocul som si tie ukazky a musim povedat ze zvuk ma nijako neoslovil, neviem zdal sa mi taky umely, je to samzrejme len nazor niekomu moze vyhovovat.
Zaznamenané

Keep rockin´
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 13. Júl , 2004, 05:12:01 »

Jasne ani mna osobne nejako neoslovil ale zvuk no nahrával som to priamo do PC tak to neznie nič moc, iná možnosť nebola a nebol ani microfón
Zaznamenané

tatko fóra
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #8 kedy: 13. Júl , 2004, 10:09:45 »

A normalne to znie inak? Chcem povedat lepsie?
Zaznamenané

Keep rockin´
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 11. August , 2004, 14:02:36 »

musim napis k tomuto efektu, ze na zivo znie velmi velmi pekne. je to vpodstate zvuk Briana Maya z Queenu alebo Santany. Skusal som u pana Slapaka viacere varianty ale hraju vsetky velmi slusne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.