Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 11:12:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitary Dean  (Prečítané 3419 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« kedy: 04. November , 2005, 23:37:13 »

Co hovorite na tieto gitary? Na slovensku sa tusim nedistrubuju, ale vo Viedni ich maju. Mne sa pacia dost vyzorovo, no nehral som este na nich. Jeden z mojich tipov Ale inak je web www.deanguitars.com a mne sa konkretne tato rada celkom paci.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 05. November , 2005, 00:45:12 »

Niektoré sú naozaj pekné.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 05. November , 2005, 12:27:44 »

Dean ponuka velmi siroku paletu modelov. Na jednej strane stoja luxusne MIA kusky, castokrat ultraextravagantne, ale o tom je prave Dean. Spracovanie je udajne spickove, rovnako pristup firmy. Ten vzhlad a tie Deanovske "speciality" fakt nie su pre kazdeho, ale ma to nieco do seba. Majitelia povacsine nedaju na ne dopustit. Na druhej strane samozrejme ponukaju aj lacnu aziu, ktora sa pokial viem nelisi od ostatnej konkurencie. Svojho casu vyrabali aj Cechach vo fabrike, kde sa robili aj Spectory a MTDcka, ale myslim, ze uz to odtial presunli. Podla recenzii to boli velmi kvaltine nastroje, ale cenovo posadene vyssie (neboli predrazene, ale za kvalitu sa jednoducho plati) a predajnost tych modelov bola dost slaba, lebo ludom sa nepozdavalo vyvalit take peniaze za nejaku "cesku" gitaru. Ak ma pamat neklame, stredna trieda ide teraz z Korejskeho poloostrova a kvalita je velmi slusna - tak ako napriklad drahsie LTDcky, ci Ibanez-y, Schecter-y...
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 05. November , 2005, 12:56:12 »

Maju tiez nejaku podfirmu typu LTD, Squier a pod? Aby som vedel ze ci kupujem americkeho Deana, alebo korejsky padelek :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 05. November , 2005, 13:21:04 »

To nie, vsetko sa to predava pod znackou Dean. Americke modely byvaju ozacene Dean USA vacsinou u obchodnikov. Neviem od akej sumy zacinaju tie americke modely, ale asi to bude podobne ako u Jackson, alebo japonskych ESPciek. Ta strenda trieda je vsetko asi Korea - ale to iba tipujem, takze to moze byt inak. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 05. November , 2005, 15:34:27 »

Videl som aj ja v Prahe v Alexime zopar gitar Dean vyrobenych v Hořovicích. Ceny si nepamatam, ani som tie gitary az tak zblizka nestudval, ale zostal vo mne z toho pocit, ze to boli polena.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #6 kedy: 05. November , 2005, 15:36:56 »

na medenej v imfku obcas nejaku deanku zazriem, co som videl tak mali vecka za asi 25000. na moj vkus mali prilis extravagantne hlavy. ale ta co si imbus nechal odkaz v prvom prispevku sa mi paci.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. November , 2005, 17:17:36 »

Z Horovic sa objavila fura vseliakeho pochybneho materialu, videl som predavat aj vseliake spotvorene a zbastardene Spectory aj rozne MTDcka nepodarene. Neviem, co sa presne v tej fabrike dialo, ale cital som taku verziu, ze tam boli nejake problemy a Spector svoju vyrobu v Cechach presunul k inej spolocnosti, zatial co Dean a MTD odtial odisli uplne. Pri izneratoch s tymito nastrojmi treba byt opatrny, lebo je rozdiel, ci je to normalny nastroj z produkcie, alebo nejake podpultovy zvysok, ci pripadne kus ktory nepresiel sitom kontroly.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 29. November , 2005, 12:07:21 »

magez napísal:
Citácia
Z Horovic sa objavila fura vseliakeho pochybneho materialu, videl som predavat aj vseliake spotvorene a zbastardene Spectory aj rozne MTDcka nepodarene. Neviem, co sa presne v tej fabrike dialo, ale cital som taku verziu, ze tam boli nejake problemy a Spector svoju vyrobu v Cechach presunul k inej spolocnosti, zatial co Dean a MTD odtial odisli uplne. Pri izneratoch s tymito nastrojmi treba byt opatrny, lebo je rozdiel, ci je to normalny nastroj z produkcie, alebo nejake podpultovy zvysok, ci pripadne kus ktory nepresiel sitom kontroly.


dobre vedet
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.