Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 03:22:36
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zona A  (Prečítané 24405 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« kedy: 06. November , 2005, 19:54:45 »

Co hovorite na tuto slovensku punkovu kapelu? Mozno instrumentalne nesiahaju Metallice alebo IM ani po paty, ale myslim si ze ich silna stranka je melodickost. Tak sa vyjadrite :combo:
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #1 kedy: 06. November , 2005, 21:13:45 »

..nevidim na tejto kapele ziadnu silnu stranku- (moj nazor-) banda chalanov,ktori vznikli v punkovej vlne 80-tych rokov,a teraz uz namju o com spievat...je to skor taky ""kultik""..:) u mna ziaden obdiv
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. November , 2005, 21:17:25 »

rastis, pitu... som zvedavy na vase prispevky :))
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 06. November , 2005, 21:47:09 »

kua po zatrhnuti Karpiny by sa malo merat rovnakym metrom... Ale to musim byt iba ja ten zly ?? Zamknite to niekto - tu ide o princip :))...
Zaznamenané
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 06. November , 2005, 22:09:01 »

Ja viem, niektory ludia su proste zaujati voci punku. Kazdy ma svoj nazor. Aj ked musim suhlasit ze tie ich nove texty stoja za... Ale napriklad Potopa(1989-1990) je podla mna fakt dobry album textovo, hudobne a aj dobre napady sa tam najdu.
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #5 kedy: 06. November , 2005, 23:15:17 »

ja osobne ich nemam rad...pustim si pesnicku od nich,aha to som niekde pocul....pustim ramones,bo dead kennedys a uz viem,odkial je ta melodia...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. November , 2005, 23:30:49 »

Fajn kapelka, slovenská punková legenda, príjemné pesničky na pobavenie (nielen). Nemám proti nej nič, pred pár rokmi som pár koncertíkov zhliadol a celkom ma pobavili. Všetko to bolo v rámci festivalov, na ich klubový koncert (v podstate každý punkový) sa necítim - tlačiť sa v spoločnosti nafetovaných ožratých (grcajúcich) pogujúcich punkerov. A týmto tému zamykám, keďže by sme sa mali baviť hlavne o kapelkách, ktoré majú (aj keď sú to niekedy subjektívne názory) čo povedať z hladiska gitarového pohžadu.
Zaznamenané

Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #7 kedy: 24. December , 2005, 21:23:32 »

Ja mam zonu rad :) ja som na nej vyrastal. PS: v punku nieje hudba hlavnym vyjadrovacim prostriedkom B) punk je o inom

Naposledy upravil marjan, : 24.12.2005 o 21:23
Zaznamenané

grind rock
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #8 kedy: 24. December , 2005, 21:37:39 »

tak jednoznacne stare albumy ako \"potopa\", \"nie je to az tak zle\", \"nech zijeme\" atd. su super... na nich som vyrastal aj ja, lenze ich novej produkcii neviem prist na chut, jednoznacne nou opovrhujem, lebo ich texty su uz bezpredmetne a nehovoria nic - kdezto volakedy to bola skorej rebelia voci systemu atd. aleto je tiez na siahodlhe debaty si myslim, lebo nazory na konyka som uz pocul rozdielne...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 24. December , 2005, 21:41:26 »

Punk prilis nemusim, ale ked som pocul pesnicku CHLEBA od Zony, tak som sa valal po zemi od rehotu....
Zaznamenané

Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #10 kedy: 24. December , 2005, 21:47:08 »

pankrok tu bol aj tu bude je to nas liek proti nude :D .... pekne si spieva Container. Konyk je zvlastny cudak, tak trochu velmi kopiruje Ramones, ale sak nech si robi ten tejpek co chce ked ho to bavi.
Chleba nemam rad je to stupidna pesnicka pre malych pankacov :sick:

Naposledy upravil marjan, : 24.12.2005 o 21:48
Zaznamenané

grind rock
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 24. December , 2005, 21:50:45 »

cela zona A je podla mna uz dlhu dobu stupidna a pre 15 rocnych pubertakov co sa hraju na punk.respektujem ich ako kapelu,mam rad stare veci,no varit caj sa z jedneho sacku stale neda...po case sa uplne vyluhuje.
Zaznamenané

o-yep sro
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 24. December , 2005, 21:51:47 »

pista58 napísal:
Citácia
cela zona A je podla mna uz dlhu dobu stupidna a pre 15 rocnych pubertakov co sa hraju na punk.respektujem ich ako kapelu,mam rad stare veci,no varit caj sa z jedneho sacku stale neda...po case sa uplne vyluhuje.



Pitu, to si nechas, taketo narazky?Huh!Beeee Beeee
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 24. December , 2005, 21:53:11 »

Žmurk  pochopil som to az na druhy krat
Zaznamenané

o-yep sro
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #14 kedy: 24. December , 2005, 21:58:56 »

...ale zoberte si to tak, ze v dnesnej dobe uz ani punk nemoze byt punkom. Ved nie je zaco a proti comu bojovat Smútim tak nech si uz len ta zona a hraje pre radost, ved si to zasluzia Žmurk
Zaznamenané

grind rock
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.