Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 06:00:10
Strán: 1 [2] 3 4 ... 53 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: PUNK - čo priniesol gitarovej muzike, prípadne čím ju ochudobnil.  (Prečítané 153906 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 07. November , 2005, 12:34:25 »

Viktor - dal som sem takúto tému, aby žudia neotvárali nové témy o punkových kapelách, tu sa možno spomenú tie najdôležitejšie a to stačí. Swordy - poriadne si prečítaj celý názov témy. :)
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #16 kedy: 07. November , 2005, 12:40:20 »

Na punku som vyrastal, ale nedokazal som sa stotoznit s textami. Tak som toho nechal. ToyDolls sa pacil aj mne, Roberto. :)
Zaznamenané
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #17 kedy: 07. November , 2005, 14:08:20 »

Inac, napriklad aj kapela Police bola svojho casu pokladana za punkovu kapelu...:)V tom pripade by to bola asi jedina punkova kapela, ktora sa mi naozaj paci;)
Zaznamenané

suro
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 07. November , 2005, 14:16:20 »

s kapelkou by sme mali teraz ist do francuzka kde by sme mali spravit nieco na sposob jamu z jednou domorodym punk bandom. Nebol to nas vymysel ale ako experimentu sme sa tomu nebrnaili:) Kapelu som pocul na nete a je to priserne, nic proti punku nemamm len ho nemusim pocuva a uz toboz nie hrat, ked sa to niekomu paci ta ok...mozno ze to nie je spravna kapela ktoru by som mal ako vzorku pocuvat ale zatial je to jedina punkova kapela ktoru som dopocuval celu ( premohla ma zvedavost) a mam s toho fakt pocit na zbliti... hmmm fakt som zvedavy co s nimi budeme hrat...webova stranka tej kapely je tusim fuckdatourist.free.fr
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 07. November , 2005, 14:32:42 »

Citácia
Originally posted by katarina Inac, napriklad aj kapela Police bola svojho casu pokladana za punkovu kapelu
Ktore piesne nahrali v tom obdobi?
Zaznamenané

Maxon
nováčik
*
Príspevkov: 47


« Odpoveď #20 kedy: 07. November , 2005, 14:52:42 »

hodim sem potom naake linky na pesnicky,aby ty,co nepoculi nieco poculi...:)
Zaznamenané
suro
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 07. November , 2005, 15:03:46 »

roxanne, dont stand so close to me, so lonely...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 07. November , 2005, 15:05:28 »

neda sa popriet ze ramones hrali jednoducho - stale dokola 3 akordy, zvukova stena, ziadne sola a naliehave texty. ale mislim si ze hudbu obohatili o vela. ukazali ze vsetko nestoji len na perfektnych instrumentalnych vykonoch a prepracovanych solach... ja som v ramones nasiel co som dlho hladal. Hey Ho Lets Go!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 07. November , 2005, 15:06:58 »

Citácia
Originally posted by johnson roxanne, dont stand so close to me, so lonely...
No tak to su skutocne ukazkove punkove vypalovacky :)
Zaznamenané

katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #24 kedy: 07. November , 2005, 15:43:23 »

To som si nevymyslela ja, ze boli punkova kapela...skutocne sa o nich pisalo a hovorilo ako o punkovej kapele...;)Ja by som to tiez punkom nenazvla...
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 07. November , 2005, 15:46:09 »

A rovnako som ja nepovedal, ze si to vymyslela ty :)
Zaznamenané

Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #26 kedy: 07. November , 2005, 15:48:31 »

heh,mna vzdy rozosmeje ked vidim nejakeho cloveka,co o sebe do nebies hovori ze je punker jak hovado a ked sa ho spytam ze co ocuva,tak povie ze ""green day,avril lavigne,blink.."" ja punk nemusim...(ale ""punkerky"" sa daju;-))ta hudba mi pripomina ""parodiu""....javy sa mi ako ""komicka"" hudba,nic vazne,take plytke,nebere ma to..... co sa tyka ""textov protestujucich"" proti amerike napr. alebo proti vlade a ""system is shit"",tak v tom su dobry MEGADETH.... punk je nuda.....ale punkerky su pekne;-)..a mile;-)....hehehe
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 07. November , 2005, 16:06:35 »

Ja sa riadim heslom v jednoduchosti je krasa. Samozrejme, milujem aj dobre prepracovanu gutarovu hudbu, ale neriadim sa podla toho, ze tato kapela nema ultra-rychleho gitaristu a tak ju odmietam pocuvat. Myslim ze Punk ma nieco do seba.
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #28 kedy: 07. November , 2005, 16:15:58 »

Ja by som Police nedaval do punkovej skatulky, mozno ze velmi zo zaciatku este s Padovanim na gitaru ale urcite nie odkedy ho vystriedal Andy Summers. Muzikantsky od zaciatku znacne prevysovali vtedajsie (i sucasne) punkove kapely. Ked uz do boxu, tak do poprock s poriadnou davkou reagge. Mam rad niektore punkove veci ked su zo stavou a slapu ale vacsinou starsie a jednotlive skladby, nie celu tvorbu niektorej kapely. (legendarny Clash, Magazine, Sex Pistols, atd ) Z novych punkovych kapiel su podla mna najlepsi svedsky The Hives.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 07. November , 2005, 16:31:30 »

Citácia
Originally posted by Punisher ja punk nemusim...(ale ""punkerky"" sa daju;-))ta hudba mi pripomina ""parodiu""....javy sa mi ako ""komicka"" hudba,nic vazne,take plytke,nebere ma to.....
O tom som presvedceny, ze polovica punkovych kapiel je zalozena bud zosrandy, alebo z recesie :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 53 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 22 otázok.