Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 08:51:50
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Re:Upgrade gitary  (Prečítané 8196 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« kedy: 23. Jún , 2004, 16:17:05 »

upgradujeme dovtedy pokial sa nastroj nepriblizi ciastocnej dokonalosti, ci vytuzenemu zlepseniu. Co a ako budem upgradovat>... respektive co planujem na gitare vymenit.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 23. Jún , 2004, 16:19:36 »

prave sa mi podarilo kupit Schaller zamykacie mechaniky za smiesnu sumu 1000kc! konecne bude aj druha gitara absolutne ladiaca a struny nepustajuca :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 08. Júl , 2004, 12:26:30 »

tie zamikacie mechaniky schaller su vyborna vec. rozmyslam na nultym prazcom s loziskom, alebo ako to nazvat
Zaznamenané

Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #3 kedy: 08. Júl , 2004, 18:11:16 »

Mno ja sa nemozem uz skoro tremola ani dotknut,je uz uplne v prdeli.Treba nove,zamky ake-take mam.Len ked pusti kobyla,zamky su mi na dve veci.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 09. Júl , 2004, 10:39:41 »

kup si gotoh, ja ladim raz za tyzden.. aj ked 6 tisic je vela, naozaj to stoji za to.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #5 kedy: 09. Júl , 2004, 17:35:31 »

Hej ved chcem kupit.Len nemam prachy.Ale zacinam sporit.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 09. Júl , 2004, 21:25:04 »

Gotoh je fakt popici - sam ho mam. Som presvedceny, ze je to lepsie vymysleny system, ako LoPro Edge... Za tu cenu stoji, vsetky lacnejsie, co som videl sa casom rozheglaju a doseru...
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #7 kedy: 10. Júl , 2004, 06:35:48 »

No jasne ved moje (akoze neni to nic extra,normalne default) tiez chodilo v pohode,ale po rokoch sa zacalo babrit.Asi su vydrate tie sroby na ktorych sa to hojna alebo co ja viem
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 12. Júl , 2004, 05:04:27 »

Tie korejske floydy to je len kus plechu tie drahšie tie sú odlievané alebo tak vyzerajú je to úplne o niečom inom floyd by som nikdy nechcel korejsky.A najhoršia kombinácia je korejsky gold ten keď sa ošúcha-dosť rýchlo vyzerá to strašne. Lúbo to nebudú len tie úchyty floydu to sú struny a celkom materiál.
Zaznamenané

tatko fóra
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #9 kedy: 12. Júl , 2004, 17:38:33 »

To je jedno proste je na hovno.Sporim na novy.
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 03. September , 2004, 10:53:03 »

ja mam gotoh jednozvratne termolo a samozavieracie ladiace mechaniky tiez gottoh.. ked je gitara doma, ladim raz za tyzden, aj to jednu strunu, ktora sa kusok povolila... gottoh je super
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #11 kedy: 29. September , 2004, 20:53:25 »

no.. okrem toho ze mame nove ikonky, podarilo sa mi kupit original Fender tremolo (american assembly) + hipshot tremsetter za cca 1500sk cez Ebay. Toto stoji dokopy cca okolo 6500sk, a uz by to malo byt na ceste ku mne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 30. September , 2004, 05:10:38 »

No vidim ze sikovnosti sa medze nekladú a v pohode Ti to pošlú na slovensko či do česka?
Zaznamenané

tatko fóra
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #13 kedy: 30. September , 2004, 08:44:21 »

na slovensko, peniaze som poslal v obalke prvou triedou a za 5 dni tam boli. cestovne stalo 18 dolarov..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #14 kedy: 16. Jún , 2005, 22:40:03 »

Chcem vymenit na Epiphone potaky, neviete kde by sa dali zohnat 500vky gibsonacke, najlepsie zo standardu a tie bumblebee odpory?
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.