Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 12:40:47
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Potenie ruky  (Prečítané 9280 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 11. November , 2005, 13:26:02 »

Cafko. Chcel by som sa spytat, ako sa da zabranit poteniu ruky pocas hrania, alebo aspon co s tym robit? Lebo potom ide hranie o dost tazsie a prsty sa tak neklzu po strunach. Vdaka velmo ze pomoc
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 11. November , 2005, 13:47:35 »

To je rôzne, potiť sa môžeš v lete, keď je teplo v miestnosti, z trémy, z vežkého pohybu pri hraní... Niekde pomôže ventilátor, klíma. Dobré je mať v prípade vežkého potenia sa pri sebe uterák.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 11. November , 2005, 13:57:47 »

niekomu sa potia ruky viac niekomu menej. Aj ked sedim doma a hram si, tak do par dni mam struny zanesene...a niekomu vydrzia ako nove aj dva tyzdne
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 11. November , 2005, 14:22:21 »

Ja tiez zasvinim struny za dva dni, po dvoch-troch tyzdnoch su uz mrtve pomaly u mna. Ani Fastfret im nepomaha. O castom cisteni hmatnika ani nehovorim Smútim.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #4 kedy: 11. November , 2005, 15:06:36 »

ja mam proti poteniu uterak a stale uteram ... a ja sa chcem tiez spytat ci pomoze aspon trochu potitko? Mam na mysli toten kusok latky na zapastie Žmurk
Zaznamenané

grind rock
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 11. November , 2005, 16:30:55 »

Mam kupeny aj ten fastfret (btw. ako dlho to vydrzi ? Lebo uz ho mam asi nejaky ten rocik) . Ale hlavne ked hram, tak sa mi asi z tremy potia ruky, a na to ani fastfret nepomoze.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 11. November , 2005, 16:53:16 »

Uz sme sa tu bavili o cisteni strun GITAROVÉ FÓRUM ť gitary ť cistiace prostriedky Tam je viac o vhodnosti/nevhodnosti fastfretu.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 11. November , 2005, 17:30:41 »

Aha, som dal vyhladavat ale asi nespravne. Som si to nevsimol. Vdaka
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 12. November , 2005, 09:59:53 »

A nadmerne potenie konzultuj s tvojim lekarom :)
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #9 kedy: 12. November , 2005, 10:24:02 »

Ruky sa potia stale. Niekedy viac, niekedy menej. Neriesil by som to, proste je to tak. :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 21. November , 2005, 19:42:45 »

mne sa tiez sprvu potili ruky tremou a chcel som to nejako riesit. inspirovala ma reklama na rexonu a tak som si ju kupil a naivne si myslel, ze po naneseni rexony na prsty zamedzim potu aby mi zneprijemnoval hru..nuz mylil som sa, akurat som si zasvinil struny :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 28. November , 2005, 22:40:22 »

marjan napísal:
Citácia
ja mam proti poteniu uterak a stale uteram ... a ja sa chcem tiez spytat ci pomoze aspon trochu potitko? Mam na mysli toten kusok latky na zapastie Žmurk



POTITKO ..urcite pomoze.... teda mne hej ale musi byt prave 100 pro bavlna tie su trocha drahsie.. :dry:  inak s nim mozes otret aj struny a aj ruku, celo a pod... a tiez je to taka finticka ze ked si to das na pravu - brnkatkovu ruku tak ju mas vlastne tak o 5 mm vyssie.. B:cheer:  skus...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 02. November , 2007, 20:01:33 »

Kamos bubenik podstupil operaciu proti tomuto poteniu. Podrezu sa nejake potne zlazy, ktore su v podpazusi. A pomohlo to.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #13 kedy: 02. November , 2007, 23:02:33 »

no ja neviem - potenie vylucuje z tela skodlive latky a organizmus sa ochladzuje. takze ked sa to takto "nasilne" eliminuje, tak to nema nejaky dopad? ale moc by som to neriesil :)
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #14 kedy: 02. November , 2007, 23:38:07 »

sranda...ja ked mam tremu tak sa mi ruky smok rozklepu ale nikdy sa nespotia..a ked sa najvic rozohram..tak vtedy sa mi potia aj ked len cvicim Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.