Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 15:50:23
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dorian Gray - koncerty  (Prečítané 56937 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #150 kedy: 06. August , 2008, 12:03:05 »

inak zistil som, ze vstupne bude vraj 60sk, no snad vas to neodradi a rad vas tam uvidim, chalani. :)

rad podporim takych muzikantov akym je Vadim
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
load
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


« Odpoveď #151 kedy: 06. August , 2008, 12:13:21 »

Len by ma zaujimalo ze ked je teraz z Dogman -> Dorian Gray tak ci budu hrat aj tie starsie veci od DG a nie len tie posledne. Mne sa tie starsie veci pacia tiez. Len taka otazka  Popiskujem si
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #152 kedy: 07. August , 2008, 08:19:00 »

DG hrava iba veci z noveho albumu, plus jeden stary pridavok.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #153 kedy: 07. August , 2008, 12:12:33 »

DG hrava iba veci z noveho albumu, plus jeden stary pridavok.


omyl Bambusko. uz su nalapnute veci aj z uplne starej dosky Dorian Gray 97 (su zverejnene na mojej stranke)  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
load
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


« Odpoveď #154 kedy: 07. August , 2008, 13:38:26 »


omyl Bambusko. uz su nalapnute veci aj z uplne starej dosky Dorian Gray 97 (su zverejnene na mojej stranke)  Bacha na vec kamo!

Tak to sa tesim... ako verny fanusik by som mal podla vsetkeho dorazit aj na koncert do Dubnice nad Vahom aj s frajerkou... no uvidime lebo sa budem vracat z viedne tak neviem ci to stihnem ale chcel by som to stihnut....
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #155 kedy: 07. August , 2008, 14:41:48 »


omyl Bambusko. uz su nalapnute veci aj z uplne starej dosky Dorian Gray 97 (su zverejnene na mojej stranke)  Bacha na vec kamo!
no fajn.
Ja by som aj tak velmi rad pocul aj nejake veci z albumu 2001. Viem, ze Na kolenach je Rastova vec a ani tematicky nezapada do koncepcie vaseho image a posolstva vsak?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #156 kedy: 07. August , 2008, 18:02:07 »

vie mi niekto povedat kde je ta Linzbotova 16 ako stoji na stranke tej akcie v muzeu?? lebo na mapach mi to len vyhadzuje ze taku ulicu nenaslo...idu tam nejake busy, a tak? rad by som totiz dosiel len lenma tusenie kde to vlastne je  Zdravíčko diky
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #157 kedy: 07. August , 2008, 23:00:35 »

Najlepsia vec od DG, resp. moja najoblubenejsia je Byt slobodny....ale ta je uz totalne mimo zanru sucasneho DG. Na kolenach je tiez v pohode.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #158 kedy: 07. August , 2008, 23:42:52 »

vie mi niekto povedat kde je ta Linzbotova 16 ako stoji na stranke tej akcie v muzeu?? lebo na mapach mi to len vyhadzuje ze taku ulicu nenaslo...idu tam nejake busy, a tak? rad by som totiz dosiel len lenma tusenie kde to vlastne je  Zdravíčko diky
najlepsie je ist 70 vystupis na zastavke namestie pod.biskupice....hned jak vystupis dolava....budes vydiet vseliake lahodky trhy kokotiny a po tej ceste stale stale rovno a na konci cesty je taky dom jak na tom obrazku tam to zrejme je.....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #159 kedy: 08. August , 2008, 08:54:54 »

Ano, vcera som isiel okolo nahodou. Je to velky rozny dom, okolo neho mury, velka brana....
Da sa ist aj tak, ze vystupite zo 70 na prvej zastavke po tom, ako odboci na Krajinsku, prejdete cez cestu a linzbothova je v podstate kolma ulica na Krajinsku.

Uz sa tesime.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #160 kedy: 08. August , 2008, 12:21:50 »

no fajn.
Ja by som aj tak velmi rad pocul aj nejake veci z albumu 2001. Viem, ze Na kolenach je Rastova vec a ani tematicky nezapada do koncepcie vaseho image a posolstva vsak?

Nejde o to koho je to pesnicka. DG je DG. Hram aj Atiho piesen, skor by som to povazoval za cest hrat piesen ex clena gangu. Len predsa Rastov styl je trosku odlisny od stylu, ktorym som sam. Inak tesilo by ma, keby Brothers hrali tie krasne piesne z albumu DG 2001. Predsa len uspievat to co zvladne Rastik je v mojom pripade nemozne.  Zdravíčko
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #161 kedy: 08. August , 2008, 23:02:06 »

No skoda ze ten Dorian nehral, som sa tam dotrepal a uz sa tam nic nedialo ... Smútim. Kvoli dazdu sa to zrusilo.
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #162 kedy: 09. August , 2008, 00:08:01 »

kvoli dazdu? to malo byt vonku? takze som o nic neprisiel....este ze som sa tam netrepal sak to je na konci sveta:uff:
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #163 kedy: 09. August , 2008, 10:24:20 »

tak bol to naj vecer aky som uz davno nezazil. Teda emyslim kapely co este stihli hrat, tie ma doslova nicim neuputali. Co ma uputalo bola bezprostrednost clenov DG s ktorymi sme sa presunuli do ich skusobne a kde sme zotrvali do stvrtej rano. Okrem toho ze panovala vynikajuca nalada sme boli svedkami fantastickeho hudobneho vykonu, ktory sa mi hlboko zaryl do pamate. Vadim naozaj perfektny vecer.  Na zdravie!  Zdravíčko
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #164 kedy: 09. August , 2008, 11:07:15 »

Ano uzasny vecer, super som sa najebal az do komy, zabaval som sa, zistil som ze lacrosse o mne vie secko lebo ma spehuje  Bavím sa skvele a vraj som bol na silasa zly tak sorry, byl sem vopitej to se vsakne  Na zdravie!

a kapela hrala super!  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 23 otázok.