Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 05:20:54
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Miloš Klas  (Prečítané 33902 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 27. Apríl , 2006, 22:34:40 »

Altostratus napísal:
Citácia
\"Dočkaj času, jak hus Klasu\" nadobúda nový meaning...Beeee Beeee Beeee


ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #91 kedy: 27. Apríl , 2006, 22:41:16 »

Altostratus napísal:
Citácia
\"Dočkaj času, jak hus Klasu\" nadobúda nový meaning...Beeee Beeee Beeee


frk nad vsetky frky. :silly:
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #92 kedy: 28. Apríl , 2006, 08:20:22 »

Altostratus napísal:
Citácia
\"Dočkaj času, jak hus Klasu\" nadobúda nový meaning...Beeee Beeee Beeee

Jo Jo man. To sa ti podarilo :woohoo:
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #93 kedy: 28. Apríl , 2006, 10:07:15 »

Altostratus napísal:
Citácia
\"Dočkaj času, jak hus Klasu\" nadobúda nový meaning...Beeee Beeee Beeee


100 BODOV..... :woohoo:
Zaznamenané
Metal_Master
nováčik
*
Príspevkov: 67


« Odpoveď #94 kedy: 21. Júl , 2006, 16:23:51 »

izi: Teraz byva uz v Dubravke.

Naposledy upravil metal_master, : 21.07.2006 o 17:24
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #95 kedy: 16. Apríl , 2008, 07:43:22 »

AJAJAAJ . Jak tu tak citam...Aj ja som sa lapil do Klasu. Tento rok je nejaky divny. Jednemu znamemu som pozical peniaze a vcera som bol na kriminalnej policii.  Ked to vyjde pojde pred sud svina. Naletel som mu a on namiesto dodrzania pisomneho potvrdenia o pozicke, pri stretnuti pytal pozicat dalsie peniaze, vraj mi potom vrati dvojnasobok a este zarobim za nic atd. bla bla bla.

Ked som uz vo svungu ze by som riesil aj Klasa cez sud. Ale to nie. Mne je Klas sympaticky clovek a chapem ze ma problemy a musi sa obracat po robote. Robi v Prahe ale kmita aj do Bratislavy obcas.

Co teraz ?  Prestal odpovedat na maily, prestal zdvihat telefon. Dal som mu zalohu viac ako polovicu ceny.
Ja si ho ako majstra vazim, ze robi klasicke nastroje aj gitary, basy. Ma husliarsku skolu. Ale jak sa s nim teraz skontaktovat a dohodnut. Raz sa ma pytal ci chcem od neho iba drevarsku robotu alebo vsetko. Ja ze vsetko.
Ide o rekonstrukciu. Tak ja by som v tomto momente navrhol iba drevarsku a co ostane zo zalohy (mozno nic) nech mi vrati. Hardver a elektro by som dal robit Grebenovi. Len ani neviem ako pokrocil s tou mojou.
Viem ze Pitu si od neho dal vratit peniaze aj nedokoncenu (asi aj nezacatu ) robotu.

Zaznamenané
javanne
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 227



« Odpoveď #96 kedy: 16. Apríl , 2008, 08:44:51 »


Viem ze Pitu si od neho dal vratit peniaze aj nedokoncenu (asi aj nezacatu ) robotu.


Svojho casu som dal Klasovi zalohu na gitaru. Jednu mi postavil, meskal 4-5 mesiacov s dodanim, ale nastroj spravil za tie prachy slusny, tak som to prehryzol. Na druhy nastroj som si vsak kupil snimace (10 litrov), dal som mu zalohu a cakal som rok a pol, kym som ich od neho v 2 splatkach dostal naspat... Ten druhy nastroj podla mna ani nezacal struzlikat. Jeho verzia sice bola, ze ho spravil a predal. Mne ho vsak nikdy neukazal ani drevo v surovom stave... A ak mal pocit, ze nastroj na zaciatku ohodnotil pod cenu, tak to mal ako chlap priznat. Ale nie sa vyhovarat, ze naklady boli vyssie a ja som nechcel viac zaplatit. Sorry, ale ak je dohoda taka, ze zaplatim X tisic SKK, tak nemoze po pol roku odo mna chciet za ten isty nastroj s rovnakou konfiguraciou X + Y tisic SKK (navyse ked nonstop klesala hodnota dolara). To sme sa nemuseli dohodnut vobec a bol by pokoj...

Milosa si vazim ako sikovneho majstra na akusticke aj elektricke nastroje, ale ak oobchodnik nestoji za nic...ostatne ako viac ludi z fora, ale k tomu sa dostanem v inej teme.

V kazdom pripade drzim prsty, nech to dobre dopadne. Mna to stalo dost nervov a ak si este vobec niekedy dam postavit nejaku gitaru, tak isto nie u Milosa, a to len vdaka jeho pristupu  To co bolo? červená-von
Zaznamenané

Fender RK Tele / Paoletti Strats / Gibson VOS LPs -> Fryette Deliverance 60 -> custom cab w 2x12 Scumbacks speakers
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #97 kedy: 17. Apríl , 2008, 12:20:57 »

Nuz, s nim mam tiez velmi zaujimave skusenosti. Pocul som, ze sa odtialto pobral niekam, asi tu ma prilis vela pruserov. V kazdom pripade tu ako vyrobca nastrojov myslim skoncil.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #98 kedy: 18. Apríl , 2008, 00:26:44 »

Milos Klas mi pred par mesiacmi pisal toto :

" V Prahe robím to čo som robil V Blave, viac sa však orientujem na klasické nástroje. Momentálne dávam dokopy dielňu, mám prenajatý priestor ca 42 metrov a popri tom robím opravy poťahujem sláčiky atď. Je tu viac možností takže keď sa mi to rozbehne naplno, tak to bude ok a hlavne muzikanti neriešia peniaze čo si povieš to máš a bez rečí. Vedia si tu prácu odborníka vážiť oveľa viac ako u nás na slovensku a neriešia či som cudzinec, pokiaľ vykonáš poctivú prácu nie je problém."
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #99 kedy: 18. Apríl , 2008, 01:53:45 »

Som zvedavy, kedy ho pozenu ... ze dali kopu prachov a gitara stale nikde.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #100 kedy: 18. Apríl , 2008, 08:06:20 »

Mozno ked vycicia Prahu, pojde robit do Viedne. Potom Paríž, Brusel, Londýn. Peňažný upír sťa by výrobca gitár. Nabalí sa prachmi a potom zdrhne do ameriky. Aby odtial nemusel zdrhat tam uz mozno zacne poctivo robit.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #101 kedy: 18. Apríl , 2008, 11:24:30 »

Nabalí sa prachmi a potom zdrhne do ameriky. Aby odtial nemusel zdrhat tam uz mozno zacne poctivo robit.

Skor niekde do Oceanie potom.  ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #102 kedy: 18. Apríl , 2008, 19:34:23 »

tak toto treba zavesit na Ceske forum  ( alebo nieake Prazske) Si píš!!! , mne ostal tiez dlzny  Smútim  ,
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #103 kedy: 24. Apríl , 2008, 23:37:07 »

na akom cisle ulice to milos klas byva ? 
ulica je to tusim pod zahradami. aj som tam bol no uz si nepametam presne kde to bolo.
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #104 kedy: 30. Apríl , 2008, 17:51:50 »

miloš sa konečne ozval. že príde do bratislavy. tak hádam to už nejak doriešime, lebo som sa mu vyhražal že to budem riešiť cez súd ak sa do konca apríla neozve. aj na to nereagoval, už si ani nepametám kedy som mu to napísal.
no dnes je posledný aprílový deň 30-eho tak sa stihol ozvať. inač som už po víkende chcel zájsť na políciu. však to nieje normálne. a niesom sám komu dlží peniaze alebo prácu.

len aby aj došlo k tomu dokončeniu práce, nieže sa len stretneme a pokecáme a zas bude tá istá situácia.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.