Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 22:19:36
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Miloš Klas  (Prečítané 33899 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #105 kedy: 14. Máj , 2008, 00:23:27 »

k stretnutiu nedoslo. ojebáva a vyhýba sa a nezvedá.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #106 kedy: 14. Máj , 2008, 00:29:11 »

k stretnutiu nedoslo. ojebáva a vyhýba sa a nezvedá.
ja uz by som davno navstivil fizlov, lebo je to proste drzost nehorazna, co ten clovek si dovoluje
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
zakky
Hosť
« Odpoveď #107 kedy: 14. Máj , 2008, 01:10:10 »

k stretnutiu nedoslo. ojebáva a vyhýba sa a nezvedá.

a co si si to knemu dal spravit?
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 14. Máj , 2008, 06:41:39 »

Vieš čo, ser na neho, keď on ťa v jednom kuse ťahá za nos a robí z teba debila, neber ani ty na neho nijaké ohľady a urob mu kvalitný prúser ako sa sluší a patrí. Navštív najbližšiu "CSI", povedz tam, že chceš podať trestné oznámenie a vyklop im všetky detaily vrátane toho, že už x-krát si sa snažil riešiť to dohodou a vždy sa nakoniec stiahol a robil obštrukcie. Toto, čo dotyčný stvára, je trestný čin podvodu a ty máš možnosť vzniknutú škodu od neho vymáhať, napr. súdnym exekučným príkazom ... keď mu dôjde do baráku exekútor s policajnou hliadkou a skonfiškujú mu aj gate, ono ho tie jeho srandičky rýchlo prejdú, to ti garantujem.
« Posledná zmena: 14. Máj , 2008, 06:44:20 od Predator » Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #109 kedy: 14. Máj , 2008, 19:33:15 »

preto som sa pred pár príspevkami pýtal kto vie číslo ulice. myslím ze je to Pod Záhradami ale neviem číslo. raz som u neho bol. na polícii koli podvodu som bol aj dnes, ale koli inemu cloveku ktory mi nevratil pozicku, ktoru aj podpisal.
takze nemam s tym problem.  zislo by sa mi to číslo ulice, ak viete, nech to nemusi hladat policia.
ale trochu mu pohorelo aj tym ze este prv nez sa mi ozval tak som o tom ze hladam klasa a ze aj viacerym ludom tymto sposobom dlzi peniaze napisal na cesku obdobu takehoto fora gitaristov. admin mi odpisal ze to vyvesil na fore. takze ake ma meno tu take sa uz siri aj v cechach kde robí.
skusam volat aj teraz a nezdviha..maily uz nebudem pisat, napisal som mu jeden o zmieri alebo sude a to stací. ten si vytlacim a idem na vec.
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #110 kedy: 14. Máj , 2008, 20:09:16 »

Viem ktory to je dom, ale cislo neviem. Vsak ked si u nho tam bol, tak sa tam chod pozret a opis si adresu.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #111 kedy: 14. Máj , 2008, 23:13:33 »

k stretnutiu nedoslo. ojebáva a vyhýba sa a nezvedá.

A co si cakal?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.