Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 12:03:46
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129117 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #315 kedy: 13. Marec , 2008, 14:00:18 »

Ja myslel že to tu je o hudbe nie o členení tohoto pazvuku.To by malo mať zvlášt stránku lebo to s muzikou ma málo spoločné!!!!!!! To je môj subjektivný názor.A ked mi niekto povie že tomu nerozumiem ako už sa stalo v inom temate tak môžem len tolko povedať-ja hrál a živil sa muzikou aj ked len chvilku, ked este vasi fotri sa homplálali medzi stehnami vašim dedkom

Hej, je mi jasné, že si majster sveta!!! Inak to máš koľko rokov potom? 300?  Bavím sa skvele Či si pôsobil v deckom krúžku spievame s Radomírom? Vidím že si moc zaujatý, voči tomuto žánru a len tak ti to nedá. Ale nemyslíš si, že brat  hocikoho fotra do papule, je trocha moc?  Neser ma!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #316 kedy: 13. Marec , 2008, 14:08:15 »

4oci, priserny pokus o vtip.

damned13, neber to osobne.

A vobec, kaslite na to. Komu sa paci, pocuva, komu sa nepaci, nepocuva, tak nech sa nevyjadruje.
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #317 kedy: 13. Marec , 2008, 14:22:03 »

4oci, priserny pokus o vtip.

damned13, neber to osobne.

A vobec, kaslite na to. Komu sa paci, pocuva, komu sa nepaci, nepocuva, tak nech sa nevyjadruje.

Ten príšerný pokus o vtip- malo patriť mne? Ja tu nič proti nikomu nemám. Niesom zaujatý, nikomu a ani voči žiadnemu hudobnému žánru. Jedine prečo som reagoval, ako som reagoval, bolo že som si zastal ľudí . Ľudí čo sem píšu a zaujímajú sa o túto hudbu. A myslím že nikto sem nemusí chodiť, presviedčať mňa a ostatných že počúvajú chujoviny.  
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #318 kedy: 13. Marec , 2008, 14:23:03 »

damned.. to bolo mne..
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #319 kedy: 13. Marec , 2008, 14:27:29 »

Inak pozná tu niekto slovensku kapelku Pathology Stench? myslim že celko fajn vec, až na koncertnu uchylku spevaka  ha ha ha



http://www.pathologystench.sk/
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #320 kedy: 13. Marec , 2008, 19:15:46 »

Inak pozná tu niekto slovensku kapelku Pathology Stench? myslim že celko fajn vec, až na koncertnu uchylku spevaka  ha ha ha



http://www.pathologystench.sk/

Pathology Stench poznam, kedysi som to trochu pocuval. Koncert si pamatam len jeden, v malom stredoslovenskom mestecku Hnusta. Odstali sme ho ako VIP-kovia vedla bubenika, cize gitary moc pocut nebolo, "spev" tiez nie, ale zato bolo uzasne sledovat pracu bicmena. Zhodou okolnosti tam bol aj MageZ s nejakym Nirvana revival bandom, ale to si uz asi nepamata :).

Deathmetal je celkom fajn muzika. Oblubenych kapiel je kvantum, tazko konkretizovat. Vypichnut mozem Nile, Cannibal Corpse, Hate Eternal, Suffocation, Behemoth, Decapitated, ..., starsie albumy Vader. Ozaj, nechysta sa niekto z okolia KE na Vader 3.6.2008?
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #321 kedy: 13. Marec , 2008, 19:37:56 »

A kde ma byt Vader?Ja som na  nich uz bol raz v Nitre. Inak hej bubeník z Pathology je nakladač jak delo. Z toho čo si vypísal sa mi naj páči,  Suffocation a hlavne Decapitated. Ten môzem moc   Zdravíčko Behemoth sa mi páčil na albumu satanica a zoskia... no tento novy ani náhodou. Dako neviem dojsť mu na chuť.
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #322 kedy: 13. Marec , 2008, 19:51:25 »

A kde ma byt Vader?Ja som na  nich uz bol raz v Nitre. Inak hej bubeník z Pathology je nakladač jak delo. Z toho čo si vypísal sa mi naj páči,  Suffocation a hlavne Decapitated. Ten môzem moc   Zdravíčko Behemoth sa mi páčil na albumu satanica a zoskia... no tento novy ani náhodou. Dako neviem dojsť mu na chuť.


Vader bude v Kosiciach, 3.6.2008 v ICCT: http://www.vader.pl/merch-e.html. Pojdem mrknut, naposledy som ich videl v 2001 v LC, este s Doc-om za bicimi. Decapitated boli tiez v KE, 5 rokov dozadu. Bubenik mal vtedy 18 rokov a slapalo mu to jedna basen, ako na albumoch. Skoda tych bicmenov, ale taky je zivot.
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #323 kedy: 13. Marec , 2008, 20:15:58 »

To hej škoda mal som moc rád, aj jedného, aj druhého  Je mi do plaču R.I.P.
Pre mna deathmetaloví bohovia, čo sa týka búchania  Bacha na vec kamo! až na to že som ich nestihol zažit  live, ani jedneho. škoda  Smútim
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #324 kedy: 13. Marec , 2008, 20:53:12 »

Pathology Stench poznam, kedysi som to trochu pocuval. Koncert si pamatam len jeden, v malom stredoslovenskom mestecku Hnusta. Odstali sme ho ako VIP-kovia vedla bubenika, cize gitary moc pocut nebolo, "spev" tiez nie, ale zato bolo uzasne sledovat pracu bicmena. Zhodou okolnosti tam bol aj MageZ s nejakym Nirvana revival bandom, ale to si uz asi nepamata :).

Deathmetal je celkom fajn muzika. Oblubenych kapiel je kvantum, tazko konkretizovat. Vypichnut mozem Nile, Cannibal Corpse, Hate Eternal, Suffocation, Behemoth, Decapitated, ..., starsie albumy Vader. Ozaj, nechysta sa niekto z okolia KE na Vader 3.6.2008?

Ale coby nepamatal.. :) aj keby som asi najradsej na tu nasu vtedajsiu ucast zabudol :D. Ty si bol ktory?  :) Tiez som tam vtedy stal pri bubenikovi a obdivoval - to som tusim prvy krat videl deathmetaloveho bubenika zblizka v akcii.  Bavím sa skvele

No a inak tie tebou menovane kapely mam rad tiez, nejde o to, aby sa to kazdemu pacilo, ale pokial ma clovek pri pocuvani dobry pocit, vsetko je tak ako ma byt. Nic viac netreba riesit.  Na zdravie!
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #325 kedy: 14. Marec , 2008, 15:00:57 »

Možno prisilné slova som použil.Metal mám rád.Len tie extremné odnože mi nevonaju.Každý extrém je chorý.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #326 kedy: 14. Marec , 2008, 15:24:06 »

DEATH mal niekoľko silných skladieb, najmä na Spiritual... Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #327 kedy: 14. Marec , 2008, 15:31:02 »

http://www.snotr.com/video/982 toto video si isto zasluzi nasu pozornost  ha ha ha
Zaznamenané

obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #328 kedy: 14. Marec , 2008, 15:46:26 »

http://www.snotr.com/video/982 toto video si isto zasluzi nasu pozornost  ha ha ha

Tak toto nema chybu :))))
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #329 kedy: 14. Marec , 2008, 16:04:41 »

parádne videjo Bavím sa skvele sem tam som mal dojem že to ani nebola tlama toho psa s takými zubami ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.