Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 17:07:52
Strán: [1] 2 3 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129122 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« kedy: 15. November , 2005, 18:12:26 »

tuto temu mi poradil vytvorit Pitu,(precitajte si temu VADER) sem mozte teda prihodit nejaku paradnu deathovu,alebo hociaku tvrdu a prepracovanu kapelu. (nemusi byt death zrovna,moze byt aj nejaku brutalny thrash)
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #1 kedy: 15. November , 2005, 18:15:03 »

ja teda sem davam VADER,cize poznate ich niekto?...mali by ste;-) tiez su dobry DEATH (ako kapela),six feet under,napalm death (stara skolaa),a este kopa..... dufam ze tato tema neskonci len s dvoma prispevkami:toto je prvy,a v druhom ma za neco zdzubete;)
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #2 kedy: 15. November , 2005, 18:20:01 »

Punisher mylis sa- Vader nieje DEATH METALOVA kapela ale bol to predstavitel zleho sitskeho lorda v Starwars. Ku koncu sa obratil na dobreho. Celym menom Darth Vader. :)-nic v zlom
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 15. November , 2005, 19:26:56 »

Mne sa to nepaci. Teda nepaci sa mi ziadny Death Metal. Uznavam, ze tam su bubenici co kopu do kopakov ako AK-47. Gitaristi ma nijako nezaujali a grcajucemu vokalu nejako neviem prist na chut. A zrejme asi ani nepridem Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #4 kedy: 15. November , 2005, 19:53:50 »

Citácia
Originally posted by Tomino Punisher mylis sa- Vader nieje DEATH METALOVA kapela ale bol to predstavitel zleho sitskeho lorda v Starwars. Ku koncu sa obratil na dobreho. Celim menom Darth Vader. :)-nic v zlom
ale nefilozofuj-G. Lucas to odkukal od tejto kapeli.. no a v k tomu imbusovemu ""grcajucemu spevu""-ocul si teda ty vobec VADER,alebo Napalm Death a pod.?...nemozes sudit podla CC,....
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 15. November , 2005, 20:06:57 »

Dostali sa mi do ruky Canibal Corpse a Cradle of filth na odporucanie od kamosa, ale po 30 sekundach som to musel vypnut. Je to jednoducho pre mna moc tvrda hudba. Suhlasim v tomto s iMbUSom, ze mozno tam maju namakanych bubenikov, ale nieje to nic pre mna. A ten spev je fakt taky grcajuci :)
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #6 kedy: 15. November , 2005, 21:05:04 »

tomi-ano tieto dve kapeli sa niekomu mozu zdat grcajucimi,ale nemysli si ze CANNIBAL CORPSE su najvacsi predstavitelia stylu,skus nejaky death(ako kapelu,teda "dea7h);-),al. spominany VADER, no a cradle nemam ani ja rad....pre mna je to nudne....a momentalna tvorba-spev je na houno,prvsie albumy maly taky hrubsi a pohrdavejsi spev,teraz je to taky goticky black,nuda.......MAYHEM,to je black.... no ale na niektorich ludi je tato hudba pritvrda a nedokazu to ocuvat...ok... ale bubenici niesu jedine silne stranky tychto stylov.-....
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #7 kedy: 15. November , 2005, 22:09:51 »

Z Death som pocul chvalu aj na basaka.
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #8 kedy: 15. November , 2005, 23:42:47 »

tak ja death metal mozem. Vader je klasika - ozaj moc dobra polska kapela, aj ked s ich prejavmi satanizmu sa absolutne nestotoznujem Si píš!!! taktiez dost husty spev - Bolt Thrower. sice dost monotonne, ale jak stovrene do auta do bratislavskych zapch :)) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 16. November , 2005, 01:50:16 »

Toto nie veru, snazil som sa viackrat tomu aspon minimalne prist na chut, ale nedalo sa. Pritom nie je vela zanrov, ktore fakt nevydrzim dlhsie pocuvat, ale tento k nim rozhodne patri.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 16. November , 2005, 09:13:16 »

Ja moc tento styl nepocuvam, ale napriklad posledny album Suffocation nema chybu. Rovnako skvely koncert. A tiez mam rad par inych albumov, ktore pre mna predstavuju taku metalovu klasiku :) Suffocation - Surgery of Impalement
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #11 kedy: 16. November , 2005, 15:37:14 »

Citácia
Originally posted by Tomino Punisher mylis sa- Vader nieje DEATH METALOVA kapela ale bol to predstavitel zleho sitskeho lorda v Starwars. Ku koncu sa obratil na dobreho. Celym menom Darth Vader. :)-nic v zlom
Smútim trosku odveci ale nevadi.... grcanie je hrozne?? a co takto growling (chrochtanie), to by vas uz asi museli zoskrabavat z omietky,ze?? :razz: inak ja mozem aj este dalej co sa tyka hranic extremnej hudby... co vam takto hovori nieco ako slovicko Grind :cool: ?? punisher: no ja ked chcem kecat o metale tak chodim vzdy na nejake ine fora, lebo tuna je to trosku posuchsie s tymto zanrom... preto tu este nebola tema pre death...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #12 kedy: 16. November , 2005, 16:11:54 »

No napalm death, tak to ma kedysi učil počúvať brácho, nepodarilo sa mu to, osobne v tom nevidím žiadne umenie, je to muzika kde ani cvičiť netreba, stačí nažhaviť aparát, trocha sa vygrcať do mikrofóna a nadupať to rýchlim bubeníkom. Ale inak taká Sepultura má čosi do seba, najviac mám rád Arise, ale neviem či sa to radí do death...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 16. November , 2005, 16:14:30 »

Grind sa mi nezda o moc extremnejsi, skor Gore a podobne.
Zaznamenané

Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #14 kedy: 16. November , 2005, 21:58:57 »

grind ma ucil hrat kamo na bubnoch,ale grind je podla mna len taky uvolnenejsi death.... a ano,co je zle,ked je tam taky husty,hruby spev,no som zvedavy kto z vas by zaspieval taky CC,alebo VADER,alebo aj nepalm death....
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Strán: [1] 2 3 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.