Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 23:06:46
Strán: 1 [2] 3 4 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129127 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 16. November , 2005, 22:38:36 »

Neviem ktory z tych spevakov zaspieva napr. Osbourna alebo Planta :) . Nevie mi niekto povedat aky styl je Slipknot?
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. November , 2005, 23:13:44 »

...zevraj nu-metal...
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #17 kedy: 16. November , 2005, 23:24:58 »

moj nazor? tiez berem niektore tieto kapely ako grcanie.Ale ked som pocul cradle..nedaval som si ich dokopy s ostatnymi. I ked nemam ten zaner rad,nemusim ho..ziskaval som z toho atmosferu..a fakt dost dobru..tu kapelu mam rad len kvoli jej dojmu.Super feeling a atmosfera je perfekt tajomna P.S.nekritizujem instrumentalne stranky
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 16. November , 2005, 23:30:01 »

Vcelku usmevne nazory, ze na death netreba cvicit. Praveze v dnesnej dobe patri moderny death metal medzi najnarocnejsie zanre...za posledne roky to bolo vyskrutkovane skutocne do extremu, aj co sa tyka instrumentalnych zalezitosti, aj co sa tyka celkoveho zvuku. Inak ku Cannibal Corpse: streamovacie video z koncertu na Googl Kultova kapela, kultovy song. Na zivo je to masaker, malo kapiel je tak vyhranych. Alex Webster je pan basgitarista.
Zaznamenané

Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #19 kedy: 16. November , 2005, 23:44:51 »

presne tak...
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 17. November , 2005, 01:57:07 »

inak pocul som minule vyraz, ze ""crust"" objasni mi niekto tento zaner?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 17. November , 2005, 04:00:33 »

mne minule kamos odporucil kapelu Meshuggah, co je tiez nejake grcanie a busenie, ja si myslim, ze death, ale s rytmikou sa hraju ozaj pekne. V tomto smere je to progres ako vysity. skoda, ze tam nie je spev, ani sola. A k tym black/death bubenikom vseobecne: mozno su rychli, ale hraju prd. to je jak pocuvat toho Farreriho. ruka mu ide jak vrtula, ale muzika ziadna. aj ked su bicie 'len' rytmicky nastroj, treba na ne vediet hrat kreativne a s citom.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #22 kedy: 17. November , 2005, 09:24:33 »

takze bubennici v death metale hraju malo kreativne hej? tak to by si sa mal porozpravat s fanusikmi kapely Death a ti by Ti hned objasnili kto je a kto nie je kreativny :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 17. November , 2005, 10:48:04 »

Citácia
Originally posted by Iggy mne minule kamos odporucil kapelu Meshuggah, co je tiez nejake grcanie a busenie, ja si myslim, ze death, ale s rytmikou sa hraju ozaj pekne. V tomto smere je to progres ako vysity. skoda, ze tam nie je spev, ani sola. A k tym black/death bubenikom vseobecne: mozno su rychli, ale hraju prd. to je jak pocuvat toho Farreriho. ruka mu ide jak vrtula, ale muzika ziadna. aj ked su bicie 'len' rytmicky nastroj, treba na ne vediet hrat kreativne a s citom.
No tu akurat vidiet ze z deathu si asi pocul tak 2 nahravky, inak by si asi tazko take nieco mohol napisat...:) Žmurk Meshuggah ma aj sola ak ma pamat neklame. Malo, ale par sa ich najde myslim. Nemam to napocuvane. A ked je uz rec o nekreativnych bicich, tak myslim, ze tu v metale asi tazko nieco dokaze byt horsie ako typicky speed.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #24 kedy: 17. November , 2005, 11:15:54 »

MageZ: Ty si prorok. presne ako pises. aboslutny suhlas :! :! :! :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #25 kedy: 17. November , 2005, 11:24:33 »

veru iggi.....jediny death co si ocul bude asi CC,co bolo minuli piatok na ocku (madhouse).... a bubenik vo VADER je vseobecne uznavany... je to teraz podbne ako s ""obycajnymi,normalnimi ludmi""-najvacsi metal co v zivote oculi bol LINKIN PARK,no a s trochou stastia St. Anger od metli..... z tohto si urobia obraz,alebo co a potom ""metal je len vrieskanie""......:no: slovo ""nekreativnost"" spojovat s kapelou dea7h (Žmurk) je HRIECH.
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 17. November , 2005, 12:04:02 »

Bubenik z Cannibal Corpse urcite neohuruje svojou krativitou, skor slaby priemer. Avsak spevak ma fantasticku techniku grcania.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 17. November , 2005, 12:08:54 »

Citácia
Originally posted by martinLM Bubenik z Cannibal Corpse urcite neohuruje svojou krativitou, skor slaby priemer. Avsak spevak ma fantasticku techniku grcania.
Pekny krk. :))
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 17. November , 2005, 12:10:19 »

Citácia
Originally posted by Iggy ...ale s rytmikou sa hraju ozaj pekne. V tomto smere je to progres ako vysity. skoda, ze tam nie je spev, ani sola.
Trochu pomimo, tomuto je celkom nerozumiem, preco, ked sa niekde stiedaju nepravidelne rytmi a pod., tak to dostava krabicku progres. Progres by podla mna mal byt pokrok - ak niekto hral nepravidelne rytmi v roku 1992, tak nejaka nova kapela, ktora spusti nieco v tom style si uz toho oznacenie predsa nezasluhuje. V death metale sa hovori ""technicky"" death metal, co je podla mna urcite vhodnejsie.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 17. November , 2005, 12:56:13 »

MageZ - ty si ten napravo? :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.