Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 07:55:16
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129138 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #390 kedy: 31. Marec , 2009, 10:26:42 »

http://bandzone.cz/thalarion

poprdeli kapelka... len už je takmer mrtva.  Je mi do plaču

cize to je skoro death metal.. nearly-post-death
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #391 kedy: 31. Marec , 2009, 10:28:16 »

death metal je out 10 rokov? akoze medzi ludmi ktori ho v zivote ani nepocuvali? lebo ja si naopak myslim, ze teraz death metal vo vsetkych jeho podobach zaziva boom, aspon na zapade, az sa stava tuctovy imdzovy zaner ako letel pred casom metal core.. len treba mat kus prehlad


prave som si pustil Depresy sighting, co som si kupil strasne davno a fical na tom dost dlhy cas, ak pozeram na rok vydania 1999 tak z odstupom casu a vzhladom ku slovenskej scene ho vnimam ako dost nadcasovy album a pripada mi ze ta kapela mala svoj ksicht, myslim ze by som to rozpoznal od hocicoho. dalsi album som si kupil s tiez velkymi ocakavaniami ale prislo velke sklamanie, asi tam chceli dat vsetko a nasilu z toho spravit palku
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #392 kedy: 31. Marec , 2009, 10:30:13 »

Neviem ake mas s podobnymi ludmi skusenosti (mozno velmi neprijemne Bavím sa skvele)...
Ja s nimi dokonca chodim obcas na pivo. Prave preto ich poznam a ich nazory su casto infantilne a nerozumne.
Jednak rozumovo su na tom dost biedne a dalsia vec nazory na vsetko okolo nich. Kazdy je koko*t len oni su super a milujem tie debaty, ze "preco niesme hrani v radiu a desmod je? "  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Cize bavim sa velmi dobre a radsej prikyvujem, ze "ano, mas pravdu"...  ha ha ha Lebo odporovat im nema vyznam...   Som metlak

Ale OK, ked to niekoho bavi, tak nech sa paci, samozrejme nehovorim, ze nepocuvaj to, atd...atd...atd... vobec nie. Len ti ludia mi pridu trosku smiesni svojim vystupovanim na verejnosti...  tot vsjo.  Zdravíčko
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #393 kedy: 31. Marec , 2009, 10:32:12 »

Ja s nimi dokonca chodim obcas na pivo. Prave preto ich poznam a ich nazory su casto infantilne a nerozumne.
Jednak rozumovo su na tom dost biedne a dalsia vec nazory na vsetko okolo nich. Kazdy je koko*t len oni su super a milujem tie debaty, ze "preco niesme hrani v radiu a desmod je? "  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Cize bavim sa velmi dobre a radsej prikyvujem, ze "ano, mas pravdu"...  ha ha ha Lebo odporovat im nema vyznam...   Som metlak

Ale OK, ked to niekoho bavi, tak nech sa paci, samozrejme nehovorim, ze nepocuvaj to, atd...atd...atd... vobec nie. Len ti ludia mi pridu trosku smiesni svojim vystupovanim na verejnosti...  tot vsjo.  Zdravíčko

prestaň chodiť so 14 ročnými neuznanými ubermetalistami na pivo  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #394 kedy: 31. Marec , 2009, 10:32:54 »

prestaň chodiť so 14 ročnými neuznanými ubermetalistami na pivo  Na zdravie!
Vidis to... a vsetci maju po 20 -tke. Dokonca 26.  ha ha ha
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #395 kedy: 31. Marec , 2009, 10:41:22 »

Ano a potom budu s diablom opekat spekacky...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
...jako za starejch casu...  ha ha ha

akoze vysvetli mi ako si dosiel k tomu, ze vsetci "deathmetalisti" su megatemny sataninisti, jaj viem, ty si vsade bol vsetko si videl pretoze tvoji 14 rocny kamosi pocuvajuci canibal corpse a su kok*ti, akoze nieje tvoj pohlad tak trosku obmedzeny a infantilny? prid ku mne na vikend ja ti ukazem takich ubertemnych satanov pocuvajucich tiesta alebo biely odpor ze budes striekat hovno
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #396 kedy: 31. Marec , 2009, 10:42:52 »

akoze vysvetli mi ako si dosiel k tomu, ze vsetci "deathmetalisti" su megatemny sataninisti, jaj viem, ty si vsade bol vsetko si videl pretoze tvoji 14 rocny kamosi pocuvajuci canibal corpse a su kok*ti, akoze nieje tvoj pohlad tak trosku obmedzeny a infantilny? prid ku mne na vikend ja ti ukazem takich ubertemnych satanov pocuvajucich tiesta alebo biely odpor ze budes striekat hovno
Dakujem, neprosim.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #397 kedy: 31. Marec , 2009, 10:53:16 »

Moj dobry kamarat co hra v BDM kapele je presvedceny krestan, asi najviac veriaci clovek akeho poznam ak neratam bigotne babky a dedov  :) a ma dost srandu z tru norwegian bleg mentalu  Žmurk
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #398 kedy: 31. Marec , 2009, 11:00:03 »

inac neviem ci niekto poznate kapelu Broken hope, amerika jak rit, ked som na tom frcal uspesne som si zozbieral celu discografiu na origi cd, su to stary chlapi co maju ksicht jak jedna z mala deathmetalovych kapiel, ja ich strasne zerem uz od 15-ich. ze vraj vo svojom volnom case hraju biliard a piju pivo ale ja im neverim, podla mna chodievaju na kalvariu opekat spekacky pri tom pluju na sochu jezisa a vrieskaju ruky bozkavam satan pan moj idem pre teba zabit nejaku tu ovcu  
« Posledná zmena: 31. Marec , 2009, 11:00:55 od Krtko » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #399 kedy: 31. Marec , 2009, 11:20:33 »

...akoze medzi ludmi ktori ho v zivote ani nepocuvali?...

pocuval som ho zaciatkom 90tych rokov. beznym pohladom zvrchu vidim, ze ten styl je dnes uz mimo, sucasne kapely to hraju ako retro. ale verim, ze z pohladu zanieteneho fanusika, ktory to sluduje hlbkovo to moze vyzerat inac  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #400 kedy: 31. Marec , 2009, 11:34:01 »

pocuval som ho zaciatkom 90tych rokov. beznym pohladom zvrchu vidim, ze ten styl je dnes uz mimo, sucasne kapely to hraju ako retro. ale verim, ze z pohladu zanieteneho fanusika, ktory to sluduje hlbkovo to moze vyzerat inac  Na zdravie!

nemas absolutne pravdu, ty zrejme rozpravas o deathmetale 90 rokov ktory dnes moze vyzerat ako retro, aby som tu nedaval len moje spite hatlaniny dam priklad, poznas napriklad kapelku job for a cowboy? ja tipujem ze nie, pozri si aku maju sledovanost na myspace ci youtube, mozno je to kokotske ale predsa si myslim ze sledovanost svedci aspon o ich popularite.. chcel som tim povedat ze je tu strasne vela novych spickovych kapiel a sice neviem jak to vyzeralo v 90 rokoch, ale ked viac fical deathmetal vo svete ako dnes tak to musel byt kazdi 3. clovek vratane dochodcov a deti deathmetalista
« Posledná zmena: 31. Marec , 2009, 11:35:47 od Krtko » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #401 kedy: 31. Marec , 2009, 11:35:18 »

Tiez je vela kapiel, ktore z death metalu vychadzaju, nehraju 20 rocne zatuchliny a nie su ani tak stylovo vyhranene.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #402 kedy: 31. Marec , 2009, 11:36:20 »

nemas absolutne pravdu, ty zrejme rozpravas o deathmetale 90 rokov ktory dnes moze vyzerat ako retro, aby som tu nedaval len moje spite hatlaniny dam priklad, poznas napriklad kapelku job for a cowboy? ja tipujem ze nie, pozri si aku maju sledovanost na myspace ci youtube, mozno je to kokotske ale predsa si myslim ze sledovanost svedci aspon o ich popularite.. chcel som tim povedat ze je tu strasne vela novych spickovych kapiel a sice neviem jak to vyzeralo v 90 rokoch, ale ked viac fical deathmetal vo svete ako dnes tak to musel byt kazdi 3. clovek vratane dochodcov a deti deathmetalista

Rastis mysli taky ten ranny 90s death metal pre thrasherov :)
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #403 kedy: 31. Marec , 2009, 11:43:33 »

Rastis mysli taky ten ranny 90s death metal pre thrasherov :)

ja viem. death metal je dnes uz tak siroky pojem ako rock, vsetko sa z niecim mixuje cisty death uz robia fakt len retrosi a stare kapely. ja osobne do deathu radim vsetko co z toho vychadza mathcore deathcore aj metalcore(nemyslim ten heavymetal) a dalsie podzanre
Zaznamenané
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #404 kedy: 01. Apríl , 2009, 12:49:26 »

Check this out!!!

WhiteChapel - American deathcore band
Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.