Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 21:29:14
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129301 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #240 kedy: 27. Máj , 2007, 17:37:00 »

podla mna si death metal nezasluzi nic..nieto este nejaky obdiv...sak to nema nic rytmus melodiu nic... parik drbov ruciacich jak jelene a nic nehrajucich Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bleee Bleee
    ...hm...to je rozbor stylu a skladieb jak svina...   ?§!.   Je mi do plaču
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #241 kedy: 28. Máj , 2007, 11:08:15 »

podla mna si death metal nezasluzi nic..nieto este nejaky obdiv...sak to nema nic rytmus melodiu nic... parik drbov ruciacich jak jelene a nic nehrajucich Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bleee Bleee

silne a navysost odborny pohlad na vec :-) gratulujem! napriek tomu ze si death metal nezasluzi nic, tesi sa zaujmu milionov hudobnych nadsencov... aka to nespravodlivost... ako dobre nam bolo, ked sme vsetci pocuvali len strkanie tapírieho čreva spájajúceho konce ohnutej palice  Bavím sa skvele
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #242 kedy: 28. Máj , 2007, 12:00:34 »

podla mna si death metal nezasluzi nic..nieto este nejaky obdiv...sak to nema nic rytmus melodiu nic... parik drbov ruciacich jak jelene a nic nehrajucich Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bleee Bleee

, tesi sa zaujmu milionov hudobnych nadsencov...
sak vies kolko je chorych ludi na zemi Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #243 kedy: 28. Máj , 2007, 13:54:04 »

podla mna si death metal nezasluzi nic..nieto este nejaky obdiv...sak to nema nic rytmus melodiu nic... parik drbov ruciacich jak jelene a nic nehrajucich Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bleee Bleee

, tesi sa zaujmu milionov hudobnych nadsencov...
sak vies kolko je chorych ludi na zemi Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele
nuz, ak ide o niektore nasilne ideologie (v niektorych pripadoch) spojene z tymto zanrom, neda sa hovorit o inom ako o chorobe... to je fakt, verim vsak ze sa jedna o (pomerom k death metalu ako celku) mensinu.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
p.t.r
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #244 kedy: 28. Máj , 2007, 14:50:42 »

podla mna si death metal nezasluzi nic..nieto este nejaky obdiv...sak to nema nic rytmus melodiu nic... parik drbov ruciacich jak jelene a nic nehrajucich Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bleee Bleee

, tesi sa zaujmu milionov hudobnych nadsencov...
sak vies kolko je chorych ludi na zemi Bavím sa skvele


 loool Bavím sa skvele jasne, mas pravdu.. je to hotova epidemia...dokonca bol nedavno zaznamenany dalsi pripad. znamy nemecky bubenik, jazzman Marco Minnemann zacal hravat s Necrophagist, co je "parik drbov ruciacich jak jelene a nic nehrajucich"  Žmurk
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #245 kedy: 28. Máj , 2007, 14:55:48 »

nikdy nepochopim tento "styl", to je horsie ako punk, len sfetovani a ozrati mlatia do drahych nastrojov...
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #246 kedy: 28. Máj , 2007, 14:59:18 »

nikdy nepochopim tento "styl", to je horsie ako punk, len sfetovani a ozrati mlatia do drahych nastrojov...

Aj to je vyjadrenie pocitov a nalady. Žmurk
Pocul som z tohto "zanru" aj celkom zaujimave veci, len si nepamatam na nazvy kapiel. To rucanie je ale pre mna po kratkom case neznesitelne, ked ale zavru papule, tak obcas sa tam da najst nieco zaujimave. Plus je to skvela zabava byt na takomto predstaveni. Na zdravie!
« Posledná zmena: 28. Máj , 2007, 14:59:38 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #247 kedy: 28. Máj , 2007, 15:12:22 »

nikdy nepochopim tento "styl", to je horsie ako punk, len sfetovani a ozrati mlatia do drahych nastrojov...
uplne suhlasim s takto generalizovanou definiciou death-metalu  Na zdravie!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #248 kedy: 28. Máj , 2007, 16:20:07 »

Ja si myslim, ze sa tam najde aj dost zaujmavych napadov-sam som ich pocul a to nie som privrzenec death metalu. Spev mi okrem par vynimiek dost vadi. A genaralizovat tento styl... To je ako o heavy metale povedat, ze ho hraju motorkari obvesani zeleznymi kravinami a obmienaju par powerchordov ako hlavnu temu atd.
Kazdy ma to svoje a vybera si to, co mu je najblizsie. Ja si z kazdeho vyberam, co sa mi paci od rakendrolu po detmetal Bavím sa skvele
Zaznamenané

WEIRD THRASH
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #249 kedy: 28. Máj , 2007, 17:59:45 »

myslim ze tento styl hudby nema nic spolocne s hranim na gitaru a pocuvanim a sirenim hudby..takze to sem vobec nepatry(myslim do tohto fora)
« Posledná zmena: 28. Máj , 2007, 18:00:16 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #250 kedy: 28. Máj , 2007, 18:22:55 »

tiez nepocuvam death metal,ale nechapem preco by  to sem nemalo patrit 
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #251 kedy: 28. Máj , 2007, 19:15:46 »

nebyt toho chrochtania tak si death metal pustim castejsie..svojho casu sa mi v rpehravaci tocilo CD Cannibal Corpse + kadejake ine taketo extremnosti..ale muzika do pohody.  Ja som čert..
Zaznamenané
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #252 kedy: 28. Máj , 2007, 23:12:03 »

Je to jasne jak facka, kazdy je naviazany na svoje a povazuje to za najlepsie, poniektory z vas si neuvedomujete ze ste iba subjekt a tak sa nazdavate ze to co sa Vam nepaci je somarina. Nevies, neries!!! A nakoniec tato tema je pre deathmetalistov a ludi co sa im paci. Tak da tu uz niekto nieco nove?
Ja koli black metalu nebudem robit novu temu, iba ak by sa to tu rozbehlo. No toto je moja naj naj kapela, Ihsan je cool gitarista a vokalista a Trym je cool bubenik. EMPEROR


A este Marduk, nakladacka. Ale hraje to Alf.

« Posledná zmena: 28. Máj , 2007, 23:36:50 od ravenarium » Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #253 kedy: 28. Máj , 2007, 23:30:41 »

ok, takze kto ide na Brutal Assault?  Žmurk Na zdravie!
Zaznamenané

ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #254 kedy: 28. Máj , 2007, 23:35:46 »

Ja idem na Brutal assault, akorat vtedy pridem na dva tyzdne domov na slovensko, a je tam velmi vela dobrych kapiel.
http://www.brutalassault.cz/
Tesim sa velmi, kazdy rok je tam paradne.

No okrem ineho tam bude aj tato kapela, a tyto chlapci beru odkaz v hudbe dost vazne.

Ale hlavne chcem vidiet Satyricon

Enslaved

Deicide


A vele vela dalsich


« Posledná zmena: 28. Máj , 2007, 23:55:09 od ravenarium » Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.