Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 06:55:37
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129136 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #285 kedy: 02. Jún , 2007, 15:25:22 »

Typicka ukazka deathmetaloveho klipu, plna typickych stylotvornych klise.
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #286 kedy: 02. Jún , 2007, 16:33:14 »

Vy ste vazne v tom, ze ked niekomu nezanalemu idete dat priklad na deathmetalove kapely, tak Death a Cynic su vhodni reprezentanti? Ved tam je ta hudba o niecom uplne inom ako 99,9% ostatnych Deathmetalovych kapiel.
     Zamerne som vybral tieto kapely , lebo moj prispevok bol o moznosti si VYBRAT zaujimavejsiu podskupinu tohto zanru a nie standard( preto je slovicko Deathmetalovej v uvodzovkach  Žmurk  ) .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #287 kedy: 02. Jún , 2007, 16:45:27 »

Typicka ukazka deathmetaloveho klipu, plna typickych stylotvornych klise.

Dark Trankvality je kvalitna kapelka, goteborg melodik death dost do thrashu a ficia chlapci ako hodinky.
Taky starsi videoklip, mne sa to paci.

A nasiel som aj peknu klasiku, Unleashed!!!

Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #288 kedy: 03. Jún , 2007, 01:44:06 »

Tak toto bude na brutal assaulte, Le Scrawl

Musim si to tam kuknut, to bude sranda jak hovado.
Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #289 kedy: 03. Jún , 2007, 10:29:59 »

Dokaz, ze nie len jazz sa da hrat v ska style, ale aj death metal Bavím sa skvele

Viac ukazok na http://www.myspace.com/lescrawlofficial
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #290 kedy: 03. Jún , 2007, 10:44:47 »

Dokaz, ze nie len jazz sa da hrat v ska style, ale aj death metal Bavím sa skvele

Viac ukazok na http://www.myspace.com/lescrawlofficial

Nooo - dalo by sa to vymysliet zaujimavejsie. Toto bola skorej striedacka to / to, nez nejaka fuzia... Ale napad OK  :)
Zaznamenané
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #291 kedy: 10. Jún , 2007, 00:30:59 »

Co som nasiel nejake neznamejsie bandy,
Gory Blister 
Trepalium 

A to som chcel uz davnajsie, Carcass to bol super metal.
Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #292 kedy: 10. Jún , 2007, 10:32:32 »

A to som chcel uz davnajsie, Carcass to bol super metal.

od carcass som pocul len par songov a celkom sa mi to pacilo..najviac u mna zabodoval song "Cross My Heart" to je vazne pecka  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #293 kedy: 14. Jún , 2007, 21:01:09 »

Dalsi death metalovy zivel je  Bacha na vec kamo! Stevie Wonder  Bacha na vec kamo!

Video stare odhadujem 40 - 50 rokov, v 5:02 hra na bicich blast beat, co je v tychto styloch dnes velmi popularny prvok :)

Zaznamenané

ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #294 kedy: 14. Jún , 2007, 22:02:34 »

Dalsi death metalovy zivel je  Bacha na vec kamo! Stevie Wonder  Bacha na vec kamo!

Video stare odhadujem 40 - 50 rokov, v 5:02 hra na bicich blast beat, co je v tychto styloch dnes velmi popularny prvok :)


To je len taka haluska od teba co?
Ale videl som to uz je to dobre, vidno ze Stevie sa vie naucit na bar co.
------------------------
Toto je perfekna kapela z Chile, Coprofago mix Death-Meshu-Jazz-Core



Aghora, hrali tam kedysi Malone(bass) a Reinart(drums) zo Cynic, dnes je to inac, ale stale je tam fantasticky gitarista Santiago Dobles.

Tu hraje Santiago zopar arpeee
Arpee+tap
Fiilingy

A som nesmierne stastny ze Sadist stale existuje, lebo pred par rokmi hlasi koniec no maju novy album a je to fakt kvalita.

Je to Sadist jak vysity!!!
Je libo starsie?


A nakoniec si dajt ekapelu ktora je momentalne top nambr van death metal.
NILE
posledny album
predposledny
a nakoniec si pozrite bubenika, lebo to je motor kapely, aj ked ide v kapele hlavne o atmosferu egyptu a to robia gitaristi.


Vsetko youtube, no pekne. Dobru chut.
Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #295 kedy: 14. Jún , 2007, 22:10:33 »

To je len taka haluska od teba co?
Ale videl som to uz je to dobre, vidno ze Stevie sa vie naucit na bar co.
Ako to myslis? Aka haluska? Normalne tam je taky pomalsi blast beat, celkom vazne :)

Inak Coprofago som popocuval trochu, v tom obdobi som objavil aj Textures, ale som na obe kapely zabudol, az som opat vytiahol Textures a totalne som im prepadol.

Aghora ma dobry prvy album, Dobles je fajn, ale za nejakeho zvlast genialneho ho nepovazujem.

Nile mam rad, dobre (genialne?) riffy a vsetci grcaju :) Ked bude nalada, tak im opat povenujem par posluchov.
Zaznamenané

ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #296 kedy: 14. Jún , 2007, 22:16:11 »

To je len taka haluska od teba co?
Ale videl som to uz je to dobre, vidno ze Stevie sa vie naucit na bar co.
Ako to myslis? Aka haluska? Normalne tam je taky pomalsi blast beat, celkom vazne :)

Nile mam rad, dobre (genialne?) riffy a vsetci grcaju :) Ked bude nalada, tak im opat povenujem par posluchov.
No ked je uz beat pomalsi tak uz asi nieje blast. Ale ja pouzivam slovo haluska casto tak sory, no je to trochu dost chaos solo, ale je to mile a hlavne vidno ze na tie bicie hral dost vela.

A Nile nema paru v dethmetale, som videl a fakt kruto dobre.

Textures som si teraz pozrel v malom klube v meste blizko mna a super vsetci muzikanti.
Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #297 kedy: 06. Júl , 2007, 13:47:28 »

Poniektori este nerozdychali 14 rocnu hiphoperku a uz je tu 6 rocna grindcore-acka ci deathmetalistka!

Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #298 kedy: 06. Júl , 2007, 14:20:36 »

Poniektori este nerozdychali 14 rocnu hiphoperku a uz je tu 6 rocna grindcore-acka ci deathmetalistka!




hehehe to je mile  :)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #299 kedy: 09. Júl , 2007, 16:06:38 »

1.Toto je perfekna kapela z Chile, Coprofago mix Death-Meshu-Jazz-Core

2.Aghora, hrali tam kedysi Malone(bass) a Reinart(drums) zo Cynic, dnes je to inac, ale stale je tam fantasticky gitarista Santiago Dobles.

3.A som nesmierne stastny ze Sadist stale existuje, lebo pred par rokmi hlasi koniec no maju novy album a je to fakt kvalita.
1.Vobec sa mi to nepacilo. Toto mi prislo uz nehorazne nepocuvatelne. Skoda, lebo potencial maju obrrovsky, len sa zamotali vo vlastnej zlozitosti a technike.
2.Uplne fantasticky je. Zasa po dlhej dobe niekto totalne vymakany
3.Tuto kapelu vobec nepoznam a nechapem ako to je mozne. Ten novy song je strasne super.    Bravooo
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.