Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 20:20:55
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DEATH METAL,a ostatne vypalovacky,ktore si zasluzia nasu pozornost a obdiv  (Prečítané 129126 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #300 kedy: 24. August , 2007, 11:30:01 »

spevak z Cannibal Corpse trochu inak :)

http://youtube.com/watch?v=CXtyYiI5HDk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #301 kedy: 24. August , 2007, 13:48:53 »

no tak páni... lahôdka :-)

http://youtube.com/watch?v=I2PzagXsD0Y&mode=related&search=
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #302 kedy: 24. August , 2007, 13:52:03 »

zlate :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #303 kedy: 24. August , 2007, 14:11:12 »


toto sa tu uz neobjavilo raz nahodou? v povodnom zneni a vsetci sme sa na tom ujebavali  Bavím sa skvele
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #304 kedy: 07. December , 2007, 18:51:49 »

...supervideo Bavím sa skvele...mala otazka...da sa tim textom aj rozumiet? myslim pocas skladby
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #305 kedy: 13. Marec , 2008, 12:53:44 »

Mne sa to nepaci. Teda nepaci sa mi ziadny Death Metal. Uznavam, ze tam su bubenici co kopu do kopakov ako AK-47. Gitaristi ma nijako nezaujali a grcajucemu vokalu nejako neviem prist na chut. A zrejme asi ani nepridem Žmurk

iMbUS, mňe sa nepáčiš ty a tiež ta nekomentujem   Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 13. Marec , 2008, 12:57:50 od damned13 » Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #306 kedy: 13. Marec , 2008, 12:55:36 »

Túto tému som  až teraz našiel, no môžem napišať že ma to potešilo, no zároveň aj sklamalo. Presne ako som dúfal. Ak by tu taká téma bola. čo aj je, sa v nej budú hrať pár múdrych ľudí, že len oni vedia čo je umenie a čo nie.
Hlavne tí čo to v živote poriadne nepočuli a hádžu to všetko do jedného koša. Pochytám ich a pohádžem ich tam ja.  Bavím sa skvele
Ale to je jedno, mne osobne sa páči hudba od rock až po brutal death. A sú tiež veci čo nemusím, preto nenavštevujem tie témy, lebo ma nezaujímajú a nemám potrebu niekoho presviedčať, že počúva chujoviny.

Ok to by bolo na úvod. Ešte túto tému som nestihol celu prejsť ale zároveň môj prvý príspevok v tejto téme, by patril členeniu a vzniku tohto žánru, ktoré je celkom fajn opísane práve tu:

http://sk.wikipedia.org/wiki/Death_metal#Technick.C3.BD_death_metal     Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Marec , 2008, 13:08:56 od damned13 » Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #307 kedy: 13. Marec , 2008, 13:02:55 »

Tak tato muzika je agresívna a pripomína mi dychovku.Rytmom a tupostou!!!!
Mám rád metal ale nie extrémné hovadiny.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #308 kedy: 13. Marec , 2008, 13:07:51 »

Tak tato muzika je agresívna a pripomína mi dychovku.Rytmom a tupostou!!!!
Mám rád metal ale nie extrémné hovadiny.

No vidíš ja nenávidím ľudovky a dychové nástroje  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #309 kedy: 13. Marec , 2008, 13:10:10 »

Mne sa paci toto, Malignant Tumour (Zhubny nador) http://youtube.com/watch?v=QG3t-Zr7PzE Kruty blizkovychodny metal!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #310 kedy: 13. Marec , 2008, 13:19:59 »

...ale zároveň môj prvý príspevok v tejto téme, by patril členeniu a vzniku tohto žánru, ktoré je celkom fajn opísane práve tu:

http://sk.wikipedia.org/wiki/Death_metal#Technick.C3.BD_death_metal     Na zdravie!


podla mna to tam maju uplne nachuja rozclenene. tych skatuliek treba urcite viac a aj tie definicie by sa sikli este poupresnovat. nech je jasno.  je tam napriklad deathtrash, ale uz trashdeath tam nevidim, tak neviem, ci to mam brat vazne   ?§!.
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #311 kedy: 13. Marec , 2008, 13:24:57 »

podla mna to tam maju uplne nachuja rozclenene. tych skatuliek treba urcite viac a aj tie definicie by sa sikli este poupresnovat. nech je jasno.  je tam napriklad deathtrash, ale uz trashdeath tam nevidim, tak neviem, ci to mam brat vazne   ?§!.

Hej, všimol som si aj ja niektoré chujovinky. Ale myslím si že, ako  približnú ukážku a začiatok pre niekoho, kto sa len teraz začal o túto hudbu zajímať, je to dosť ako postačujúce. Aby sa zorientoval čo a ako... prípadne si spravil prehľad.
« Posledná zmena: 13. Marec , 2008, 13:25:43 od damned13 » Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #312 kedy: 13. Marec , 2008, 13:31:57 »

 Ja myslel že to tu je o hudbe nie o členení tohoto pazvuku.To by malo mať zvlášt stránku lebo to s muzikou ma málo spoločné!!!!!!! To je môj subjektivný názor.A ked mi niekto povie že tomu nerozumiem ako už sa stalo v inom temate tak môžem len tolko povedať-ja hrál a živil sa muzikou aj ked len chvilku, ked este vasi fotri sa homplálali medzi stehnami vašim dedkom
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #313 kedy: 13. Marec , 2008, 13:36:41 »

Hej, všimol som si aj ja niektoré chujovinky. Ale myslím si že, ako  približnú ukážku a začiatok pre niekoho, kto sa len teraz začal o túto hudbu zajímať, je to dosť ako postačujúce. Aby sa zorientoval čo a ako... prípadne si spravil prehľad.

myslel som to ako "for" . henten text pisal nejaky zanieteny pubertak mysliac aku vaznu vec robi. v pohode, ked si to este niekto dalsi precita ako vaznu studiu a bude mat z toho radost, je to fasa, lebo v skutocnosti je to blabol, ale to len sukromne mimo kameru  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #314 kedy: 13. Marec , 2008, 13:42:01 »

Ja myslel že to tu je o hudbe nie o členení tohoto pazvuku.To by malo mať zvlášt stránku lebo to s muzikou ma málo spoločné!!!!!!! To je môj subjektivný názor.A ked mi niekto povie že tomu nerozumiem ako už sa stalo v inom temate tak môžem len tolko povedať-ja hrál a živil sa muzikou aj ked len chvilku, ked este vasi fotri sa homplálali medzi stehnami vašim dedkom
nerozumies tomu..to len vy, stari fotri, ste hluchi a nepocujete tam hudbu, preto to nazyvate nezmyselny pazvuk  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.