Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 15:50:02
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Murray/Gers/Smith  (Prečítané 22390 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #15 kedy: 19. November , 2005, 20:57:54 »

Altostratus preco by sa mal Brko hanbit ? Hanbit sa maju ludia ktori nevedia a nespytaju sa. To je predsa aj jeden z ucelov tohoto vyborneho fora aby sa tu vymienali informacie, nazory, skusenosti etc. Mimo to taka dobre polozena otazka vo vhodnom case ozivi temu nie? :)
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 20. November , 2005, 10:07:05 »

ale sak jasne, srandu som si robil.
Zaznamenané

tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #17 kedy: 10. December , 2005, 13:00:38 »

perfektni gitaristi... Murray je tam stalica a opora celej bandy si myslim... ma z nich podla mna jednoznacne najlepsie gitarove-metalove myslenie a citenie.. ked Gers vymenil Smitha tak to bolo podla mna ozivenie, je ovela zivsi a spontannejsi, aj sam Murray hovoril ze na rozdiel od Smitha proste odimprovizuje solo a robi show...no a nemam ich problem rozlisit ked je v songu viac sol, ked soluju obaja ( ci otraja  Beeee   ale ked je len jedno solo v songu tak fakt neviem...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 12. December , 2005, 20:58:04 »

Odporucam vam vypocut si solo Adriana Smitha na skladbe Road To Hell z Dickinsonovej solovky Accident of birth a solo toho isteho gitaristu v skladbe No More Lies z poslednej studiovky Iron Maiden, Dance Of Death...podla mna si pan Smith dost vykradol svoje vlastne solo.
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #19 kedy: 12. December , 2005, 23:37:32 »

:D no obcas dojdu napady aj inym hviezdam :D mozno mal pri tej skladbe rovnake pocity ,tak ich aj rovnako vyjadril.. Žmurk
Zaznamenané
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #20 kedy: 07. Marec , 2006, 21:49:12 »

no ja som vzdy iron vnimal ako celok a velmi som nerozlisoval tychto panov velikanov podla mna maju vsetci velmi podobny styl hrania /ale zas ja nemam iron napocuvany tak ako iny ludia tu/ nevedel by som si predstavit ze by niekoho vymenili proste oni maju taky styl na sposob iron maiden /inak to neviem povedat/:P
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #21 kedy: 07. Marec , 2006, 22:00:22 »

vylo napísal:
Citácia
no ja som vzdy iron vnimal ako celok a velmi som nerozlisoval tychto panov velikanov podla mna maju vsetci velmi podobny styl hrania /ale zas ja nemam iron napocuvany tak ako iny ludia tu/ nevedel by som si predstavit ze by niekoho vymenili proste oni maju taky styl na sposob iron maiden /inak to neviem povedat/:P


no, myslim si ze maju rozny styl hry a ze sa perfektne doplnaju:woohoo:
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #22 kedy: 08. Marec , 2006, 08:19:36 »

ani neviem prečo, ale mne je najsympatickejší smith. murray je taký prototyp hevy gitaristu. gers je šoumen (a občas padne z pódia:laugh:). ale všetci v IM si to užívajú a je to z nich cítiť. a dokopy im to ide. murray hrá čisté sóla, smith sa tvári tvrdo a gers komunikuje s prvými radmi... čo viac treba?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #23 kedy: 08. Marec , 2006, 09:05:33 »

u nich sa mi paci ze aj pri velkej show ich koncerty niesu iba estradne vystupenie, ale stale je muzika popredna a neklesa kvalita zivej produkcie ako pri vela inych \"showmanoch\". nehovorim ze je to uplne ciste a vzdy, ale osobne som mal pocit ze live su velmi dobri.
Zaznamenané

o-yep sro
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 08. Marec , 2006, 09:33:38 »

To mne sa najviac páči Murray, hlavne ako sólista...má proste svoj vlastný zvuk a štýl. V starej zostave sa dobre dopĺňal so Smithom, ktorý zase, podža mňa, hrá výraznejšie, konkrétnejšie beglajty. Asi nieje náhoda, že všetky skladby, ktoré začínajú sólo riffom otvára Smith (2 Minutes To Midnight, Wasted Years)...Ak počúvate ednotlivé stopy, hlavne na živákoch, tak sa podža mňa všimnete, že Smith má výraznejšiu rytmiku. Ale Murray zasa invenčnejšie sóla. Aj podža rozhovorov si Smith pred nahrávaním vždy všetko do bodky pripravil a nacvičil a na koncertoch potom hrával presne to isté. Murray zasa radšej improvizuje...Gers má bližšie ku Murrayovi, ako ku Smithovi.
     BTW: Teším sa na novú štúdiovku Maiden, údajne už nahrávajú

Naposledy upravil Altostratus, : 08.03.2006 o 09:51
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 24. Marec , 2006, 22:26:01 »

neviete niekto nahodou, kto je tvorcom vacsiny riffov u ironov, alebo aspon fear of the dark, halloved by the name , trooper, no more lies a aces high?
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #26 kedy: 24. Marec , 2006, 22:40:10 »

plichto napísal:
Citácia
neviete niekto nahodou, kto je tvorcom vacsiny riffov u ironov, alebo aspon fear of the dark, halloved by the name , trooper, no more lies a aces high?


no, bud Murray alebo Smith, ale myslim skor Murray, Gers vtedy este nebol v Iron Maiden:silly:
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #27 kedy: 24. Marec , 2006, 22:48:43 »

steve harris:-)
Zaznamenané

o-yep sro
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #28 kedy: 24. Marec , 2006, 22:52:58 »

myslis, ze aj gitarove riffy robil harris? nooo, mozno mas pravdu, ale uplne sa mi to nezda:whistle:
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 24. Marec , 2006, 23:19:05 »

Pani,Vy dokažete rozpitvat gitaristu,že Jack Rozparovač sa musi hanbit.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.