Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 13:33:52
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Murray/Gers/Smith  (Prečítané 22389 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #75 kedy: 01. Apríl , 2008, 16:56:54 »

by bolo keby na teba skocil sam Dickinson keby sa  hodil do davu
Zaznamenané
IBANEZ2
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137


Pride den, ta zabijem nozom!


« Odpoveď #76 kedy: 09. Apríl , 2008, 14:37:09 »

No je pravda ze gers nehra na zivakoch zase az tak presne ale som toho nazoru ze ked je to koncert tak to musi mat aj neku tu show a tu tam robi asi tak najviac prave spominany gers. Ja ho tiez az tak nezerem ale mislim si ze je velmi prisposobitelny co sa tyka hrania. Najradsej mam asi murraya, paci sa mi jeho technika a improvizacia, smith je zase taky pasivnejsi na koncertoch ale zase je 100 pero koncentrovany a hra presne takze podla mna je to idealne zoskupenie gitaristov. Co sa tyka rozlisenia kto hra ake solo da sa to dost lahko. Dave ma taky utiahnuty zvuk a v solach ma vela priklepov, smith pouziva ostrejsi rokovejsi zvuk a hrava melodickejsie sola ako ostatny dvaja no a gers hrava sola takym jeho vlastnym stylom ktory ma asi patentovany iba on...ale tiez dobry
Zaznamenané

Moj chudobny studentsky gear:
Ibanez RG350 EX
Marshall JCM 2000 Dsl401
Zoom G2
... a dalej kable ktore sa furt jebu.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #77 kedy: 24. Apríl , 2008, 08:44:55 »

K ruskej a svedskej trojke treba pridat este tuto tzv. anglicku trojku .  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #78 kedy: 19. Máj , 2008, 10:29:09 »

Aha, Dave Murray hrá na Squieri:


Podľa všetkého ide o obdobie albumu Piece Of Mind, takže cca 1983-4. Vzhľadom na dva HB a netradičný čierny poťák tam zrejme bola nejaká prerábka. Ale Squiery vtedy možno fakt za niečo stáli.

Adresa na väčší obrázok: http://ironmaiden.sk//novinky/obrazky/204//02.jpg
« Posledná zmena: 19. Máj , 2008, 10:30:17 od Altostratus » Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #79 kedy: 19. Máj , 2008, 10:31:46 »

No je pravda ze gers nehra na zivakoch zase az tak presne ale som toho nazoru ze ked je to koncert tak to musi mat aj neku tu show a tu tam robi asi tak najviac prave spominany gers. Ja ho tiez az tak nezerem ale mislim si ze je velmi prisposobitelny co sa tyka hrania. Najradsej mam asi murraya, paci sa mi jeho technika a improvizacia, smith je zase taky pasivnejsi na koncertoch ale zase je 100 pero koncentrovany a hra presne takze podla mna je to idealne zoskupenie gitaristov. Co sa tyka rozlisenia kto hra ake solo da sa to dost lahko. Dave ma taky utiahnuty zvuk a v solach ma vela priklepov, smith pouziva ostrejsi rokovejsi zvuk a hrava melodickejsie sola ako ostatny dvaja no a gers hrava sola takym jeho vlastnym stylom ktory ma asi patentovany iba on...ale tiez dobry
myslim ze toto je velmi dobre vystihnute  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #80 kedy: 19. Máj , 2008, 10:34:13 »

Môj obľúbený gitarista. Jeho hlavnou gitarou je biely Fender Stratocaster z roku 1957, ktorý mu predal Mr. Kossoff, ale na posledných koncertoch som ho videl používať len sunburst reissue a túto vzácnosť má isto doma.
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #81 kedy: 19. Máj , 2008, 10:39:46 »

Nieje to ten Strakáč, ktorého majiteľom bol kedysi aj Clapton? Prednedávnom som čítal rozhovor s Murrayom, kde hovoril, že tú gitaru ešte má, ale na pódium si ju nenosí. Vraj si na ňu občas doma zabrnká.
Zaznamenané

mufto
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 111



« Odpoveď #82 kedy: 19. Máj , 2008, 14:10:59 »

Aha, Dave Murray hrá na Squieri:


Podľa všetkého ide o obdobie albumu Piece Of Mind, takže cca 1983-4. Vzhľadom na dva HB a netradičný čierny poťák tam zrejme bola nejaká prerábka. Ale Squiery vtedy možno fakt za niečo stáli.

Adresa na väčší obrázok: http://ironmaiden.sk//novinky/obrazky/204//02.jpg
Ked si pozres klipy a stare koncerty z prvej polovice 80. rokov tak tam najdes Squier-y dost casto.
Zaznamenané

Live another day, fly a little higher, find another reason to stay...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #83 kedy: 19. Máj , 2008, 15:27:18 »

Aha, Dave Murray hrá na Squieri:


Podľa všetkého ide o obdobie albumu Piece Of Mind, takže cca 1983-4. Vzhľadom na dva HB a netradičný čierny poťák tam zrejme bola nejaká prerábka. Ale Squiery vtedy možno fakt za niečo stáli.

Adresa na väčší obrázok: http://ironmaiden.sk//novinky/obrazky/204//02.jpg

Squier zacal zaciatkom 80tych rokov ako znacka Fendru pre europsky trh, nie ako nizka trieda. tou sa stal az par rokov neskorej. povodne japonske Squiery su povazovane za totozne nastroje ako sudobe japonske Fendre... mal som kedysi original CDcko Accept Metal Heart a na booklete boli vypisane gitary, na ktore Wolf Hoffmann ponahraval jednotlive sola. Squier Stratocaster sa tam vyskytoval v polovici skladieb. rok 1985...
Zaznamenané
peko20
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #84 kedy: 19. December , 2010, 11:54:33 »

Janick Gers :) moj vzor  a hovorte mi ze som hlupak ale proste na podiu mam takisto chut skakat a ludi zapajat do toho.. o tom to predsa je :) ak si chcete hrat 30 minutove sola prosim :) ja si zahram s ludmi  vysantim sa :) Janick ked chce  tak zahra take solo ze naozaj stoji si to vypocut :) ale on je proste taky crazy man Beeee Adrian  je zas uplny opak :) hra presne ako chce vsetko ma premyslene a este k tomu aj spieva je to asi najlepsi gitarista co sa tyka techniky v IM :) a Dave? velice mily pan a kral hammeringu :) ak si pozriete na youtube alebo hocikde  na festivale rock in rio a date si tam pesnicku The Mercenary uvidite o com kecam :) Za zmienku stoji aj Nicko ktory fakt drti :) Steve tak isto udrzuje kontakt s ludmi striela na nich :)) A Bruce?:) toho si posudte uz Vy :)))
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #85 kedy: 19. December , 2010, 11:56:57 »

Janick Gers :) moj vzor  a hovorte mi ze som hlupak ale proste na podiu mam takisto chut skakat a ludi zapajat do toho.. o tom to predsa je :) ak si chcete hrat 30 minutove sola prosim :) ja si zahram s ludmi  vysantim sa :) Janick ked chce  tak zahra take solo ze naozaj stoji si to vypocut :) ale on je proste taky crazy man Beeee Adrian  je zas uplny opak :) hra presne ako chce vsetko ma premyslene a este k tomu aj spieva je to asi najlepsi gitarista co sa tyka techniky v IM :) a Dave? velice mily pan a kral hammeringu :) ak si pozriete na youtube alebo hocikde  na festivale rock in rio a date si tam pesnicku The Mercenary uvidite o com kecam :) Za zmienku stoji aj Nicko ktory fakt drti :) Steve tak isto udrzuje kontakt s ludmi striela na nich :)) A Bruce?:) toho si posudte uz Vy :)))
velmi pekny prispevok  :)
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #86 kedy: 04. December , 2012, 19:09:14 »

som sa dostal ku Gersovi cez Gillena. musim povedat ze velmi fajn gitarista. resp aspon podla toho co vyvadzal pri Gillenovi:



inak dost mi pripomina hrou Blackmoora, btw cela kapela neskutocne dobre slape, basak cisty psychopat  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 04. December , 2012, 19:09:44 od joey » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #87 kedy: 04. December , 2012, 19:31:21 »

basak nema chybu :)

dost dobre vystupenie inak, a aj ten strakac ma fasa zvuk...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #88 kedy: 05. December , 2012, 09:35:44 »

Fajn poctivy stary hardrock. Zdravíčko Gitara super, len ma zaujima, ci nepouzival nejake skreslovatko.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #89 kedy: 05. December , 2012, 09:40:20 »

basak fantasticky. absolutne psychopaticky vyzor a aj hra, zvuk spravny. spev otravny, gitara da sa, klavesy prec, congo bongo prec, bicie ok.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.