Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 17:03:52
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Murray/Gers/Smith  (Prečítané 22391 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #90 kedy: 05. December , 2012, 09:42:58 »

basak fantasticky. absolutne psychopaticky vyzor a aj hra, zvuk spravny. spev otravny, gitara da sa, klavesy prec, congo bongo prec, bicie ok.

cize vsetko do prdele a nechat len basu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #91 kedy: 05. December , 2012, 09:50:36 »

a este bicie, aj gitara v zasade moze byt  :)
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #92 kedy: 05. December , 2012, 10:05:45 »

a este bicie, aj gitara v zasade moze byt  :)

Co uz len neulahodi nasmu superkritickemu Pistikovi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #93 kedy: 05. December , 2012, 10:16:23 »

ano, moja smrtelne vazna kritika je pritomna v kazdej teme, najme ked niekto prispeje s progrockovou ukazkou tak som prvy kto pastne inu a napise "tato je lepsia"  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #94 kedy: 05. December , 2012, 11:30:37 »

basak fantasticky. absolutne psychopaticky vyzor a aj hra, zvuk spravny. spev otravny, gitara da sa, klavesy prec, congo bongo prec, bicie ok.
Bavím sa skvele Bavím sa skvele jeden z naj spevákov na zemeguli a ty, že je otravný  Bavím sa skvele

Inak mne sa páči, že Gillan tam aj na congá hrá  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #95 kedy: 05. December , 2012, 12:32:32 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele jeden z naj spevákov na zemeguli a ty, že je otravný  Bavím sa skvele

Inak mne sa páči, že Gillan tam aj na congá hrá  :)

aha cize ak ma nieco subjektivne otravuje tak sa mam pred tym sklonit len pre to ze je to produkovane velkym menom? prepac, niesom ty :)

gillana mam inac velmi rad, najme v DP, ale toto vystupenie nieje moja salka kavy. nemam rad ked spevaci po celu pesnicku ukazuju ako velmi vedia spievat. presne momenty ako pasaz od 1:16 su vskutku jedny z naj na zemeguli.
Zaznamenané

o-yep sro
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #96 kedy: 05. December , 2012, 14:00:39 »

aha cize ak ma nieco subjektivne otravuje tak sa mam pred tym sklonit len pre to ze je to produkovane velkym menom? prepac, niesom ty :)

gillana mam inac velmi rad, najme v DP, ale toto vystupenie nieje moja salka kavy. nemam rad ked spevaci po celu pesnicku ukazuju ako velmi vedia spievat. presne momenty ako pasaz od 1:16 su vskutku jedny z naj na zemeguli.
Blackmoorovi sa Gillan vôbec nepáčil, prepáč, mne len došlo vtipné že Ti príde spev otravný v jeho sólovom projekte, ozaj to môže vyzerať vtipne, to nie že by som si myslel, že si tĺk, to ani náhodou, len mi to v tom momente prišlo riadne absurdné
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #97 kedy: 05. December , 2012, 14:09:12 »

Blackmoorovi sa Gillan vôbec nepáčil
no vraj ked sa Gillan najebal tak vzdy blackmoora bil, tak sa ani necudujem ze sa mu nepacil  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #98 kedy: 05. December , 2012, 14:40:36 »


kerry king hral na basu?
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #99 kedy: 06. December , 2012, 14:57:38 »

spev otravny, ....., congo bongo prec, ....
pista, mas moju plnu podporu a to ani nemozem vypocut, o com sa bavite  Bavím sa skvele
congobongo je otravne a zbytocne pausalne (mam uz aj prirovnanie: "zbytocny ako perkusie")
a ku gilanovmu spievaniu si staci vypocut jak dal nessun dorma, ked na to pavarotti lakal 'rockovych umelcov'... ked sa tu niekto nahodou chce spravodlivo rozhorcit a zacat s absurdnymi ospravedlnenkami, tak treba este vypocut, ako to dal v ramci toho isteho projektu bolton. imho je gilan silne overrated, pricom v DP mi tiez vobec nevadi, naopak.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.