Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 14:51:56
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall AVT100  (Prečítané 22342 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 06. December , 2005, 18:39:39 »

exhumer napísal:
Citácia
...alebo ak mas o par litrov viac tak mozes zohnat a starsi mesa boogie


Myslis nejake konkretne kombo ? Ktore ? A o kolko \"viac\" ? Ja som čert..
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 06. December , 2005, 18:39:51 »

ja mam AVT 150 hdfx  ale hlavu a ta je podla mna veelmi dobra na tyu cenu Zalezi ci chces combo alebo poriadny aparat..  Ak kombo tak kup nejaky lampac  za tu cenu kupis hadam. Ak chces mat velky aparat za sebou kludne kup aj tu hlavu ved pozri ked nasporis kupis lepsie zivot je otazkou priorit  ked kapela nevyopredava sportove haly tak aj avt  je myslim dost dobrym riesenim ale skus checknut tuto hlavu AVT150Hdfx  je to stvor kanala a ma aj digitalne efekty out vystup a sluchatkovy vystup..  a akustocky simulator...
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 06. December , 2005, 18:50:31 »

rastis napísal:
Citácia
[

Myslis nejake konkretne kombo ? Ktore ? A o kolko \"viac\" ? Ja som čert..




Prodám Mesa/Boogie Studio 22+,

Repro Black Shadow Vintage 50W,
Lampy 5xECC83 2xEL84 + sada navíc,
Footswitch s ledkou, reverb
2Kanály + spínatelný grafický EQ
fotky zde: http://preweet.borec.cz/mesa/
naprostá klasika za pouhých 18000 !




Napriklad. Ja som čert..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 06. December , 2005, 19:10:34 »

mageZ - hej, na tieto kombicka som uplne zabudol a predava sa ich na fender.cz dost. Ktovie ako hraju. Vyzera to na klasicku markovu koncepciu, takze aspon ten lead channel by mal byt taky, aky je u bugistov dobrym zvykom. 2xEL84 = nieco cez 20W, ale myslim, ze hlasitostne sa to s AVT 100 bude dat porovnat...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 08. December , 2005, 10:33:45 »

....inak je nekjaky dovod preco by veci od mesaBoogie nemohli predavat aj v muzikeri alebo v made? ....... mozno kvoli cenam, ale verim, ze by sa kupec nasiel......ani niektore mashalle a aj ine nie su zrovna lacne a su na predajni.....tak sa tu o tom keca, ze mam velku chut to spoznat a skusit a nemozem . . .. ale preco sa neopytat priamo v predajni, ze?
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 08. December , 2005, 11:28:49 »

Vsak aj tie Marshalle im len tak niekto nekupi. Vsak sa dohodni s niekym z fora a si vyskusaj :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 08. December , 2005, 11:51:19 »

frakos napísal:
Citácia
....inak je nekjaky dovod preco by veci od mesaBoogie nemohli predavat aj v muzikeri alebo v made? ....... mozno kvoli cenam, ale verim, ze by sa kupec nasiel......ani niektore mashalle a aj ine nie su zrovna lacne a su na predajni.....tak sa tu o tom keca, ze mam velku chut to spoznat a skusit a nemozem . . .. ale preco sa neopytat priamo v predajni, ze?


Pretoze tie ceny su tu v Europe ukrutne. Mrkni trebars musik-produktive. Marshall je oproti Mesa/Boogie uplny low-end - cenou, aby ma tu miesty marshallisti neukamenovali :).
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #22 kedy: 08. December , 2005, 13:11:28 »

Marshall je rock n roll, rock n roll nie je puritanstvo a preto ten rozdiel v cene , cena nie je image tvorca :)  ....heh torsku som pretazeny zo skoly, odtial mam asi taketo tyky  .....rastis rock n roll ti odpusta ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 08. December , 2005, 13:14:47 »

bubla15 napísal:
Citácia
... cena nie je image tvorca :)  .


Ale o vselicom napoveda Žmurk .
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #24 kedy: 08. December , 2005, 13:24:20 »

tak osobne keby niekto dal na vyber vintage style marshall a mesu ako vianocny darcek , tak by som asi isiel po mese

Naposledy upravil bubla15, : 08.12.2005 o 13:27
Zaznamenané
sanraal
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #25 kedy: 08. December , 2005, 13:40:10 »

no ono je rozdiel keby bola na predajni marshall hlava za 55 a k pod nou marshall box za 25, a vedla toho dual rectifier za 100 a pod nim mesa repro za 35... oni si tiez nemozu dovolit nakupit na predajnu majetok za milion a bude im to tam len tak stat, pokial nahodou nejaky chlapik z fora pojde okolo a povie ze sice tento dual rectifier je fajn, ale ja chcem roadkinga :-) a aj to repro je good, ale nemate 4x12 retro???
Zaznamenané

Keep on rockin in the free world! :-D
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #26 kedy: 08. December , 2005, 14:09:54 »

Co mate tolko s tymi Masami? Ja mam aj tak najradsej bravcove :).

Inak ja by som si vybral radsej stary Marshall, ale fakt je, ze keby som mal na vyber medzi novym a Mesou, tak radsej tu Mesu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 08. December , 2005, 17:22:27 »

Marshall je aj preto lacnejsi, lebo je to z velkej casti Azia.
A preco nemaju v Muzikeri MB? To by som sa radsej rovno opytal, ze preco nikto v SR nepredava Engl, Framus, Diezel, George-Dennis, Brunetti...to su vsetko europske firmy. Engl ma od \"butikovej\" znacky navyse dost daleko, Framus tiez nie je uplen cisty \"butik\".
Takisto preco nemaju v Muzikeri Peavey lampace okrem Classic, to fakt nechapem.
Z americkych firiem nie je vlastne okrem  MB ani VHT ani Genz-Benz, co je velka skoda. No ale to je uz udel maleho bevzyznamneho trhu. Smútim

Naposledy upravil MageZ, : 08.12.2005 o 17:23
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 08. December , 2005, 18:14:52 »

Marshall bol odjakziva ludovka. Nedavno som videl dobove cenniky z roku 1980 v zapadonemeckych markach. Mesa Boogie mala vtedy vlajkovu lod MarkII a uz vtedy, ako pomerne neznama firma to bolo podstatne drahsie, ako vykonovo porovnatelny Marshall. l
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 09. December , 2005, 07:39:48 »

....zvrhlo sa to kam som nechcel . . . . v skutocnosti som svojou poznamkou chcel vyprovokovat akesi pozyvacie sialenstvo: \"frakos poood u mna si mozes vyskusat toto . . .. u mna zase toto . .. .\" jedine L&M sa takmer nachytal . . . .   aaaaale skoda reci :))
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.