Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 02:55:16
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall AVT100  (Prečítané 22377 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 01. December , 2006, 22:34:59 »

Jimi Cimbala napísal:
Osobne pouzivam JCM 900,ktoru mimochodom zacal Marshall znova vyrabat.Tie AVT su aparaty z ktorych sa da dostat dobry zvuk.Napr.Mr.Lado ma skutocne dobry hutny zvuk a to hra priamo do marshalla,takze ziadne skatulky.Marshall je vsak aparat,ktory treba trosku preskumat a prist na to,ako sa s nim pracuje.

Astaroth777:
Tak toto je svata pravda... Co ja som sa natrapil, kym som nasiel ten spravny zvuk, ktory je pri velkej aj malej hlasitosti pocuvatelny, konkretny a hutny. Vlastne teraz mam \"malmsteenovske\" nastavenie na skreslenom kanaly>
GAIN - 10
VOLUME -10
BASS - 4
MIDDLE - 6
TREBLE - 6

No skuste, ti co mate problem s nastavenim dobreho zvuku...mne sa toto nastavenie paci... ha ha ha

Naposledy upravil astaroth777, : 01.12.2006 2006 22:35
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 01. December , 2006, 22:52:25 »

Minule som hral na AVT, ked som dal gain pod polovicu, tak ten zvuk bol konkretnejsii, ako s gainom naplno :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 02. December , 2006, 10:20:12 »

martinlm napísal:
Citácia
Minule som hral na AVT, ked som dal gain pod polovicu, tak ten zvuk bol konkretnejsii, ako s gainom naplno :)


No ked pridas gain a uberes na korekciach tak sa to trocha vyrovna... ja mam rad silne skreslenieB)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #48 kedy: 18. Október , 2007, 16:45:28 »

za 20 je to blbost..za dvacaku mas homemade celolampovu hlavu a bednu a vsetkych kombarov posles do riti Žmurk
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #49 kedy: 18. Október , 2007, 19:27:56 »

sorry, ja som asi debil ale nepochopil som na koho reagujes??
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #50 kedy: 19. Október , 2007, 08:44:45 »

avt je dobry aparat a radšej by som na nom hral ako na classic 30...robeny to už vobec nie...nepoznam lepši aparat ako marshall a to mam pekne kusky (MESA:VHT?VOX,ORANGE,5150)v tom kombe je nahovno reprak treba ho vymenit.....na marshalloch treba vediet hrat...že kvičia ano ale je ich vkapele na rozdiel od posrateho classika počut.(skresleny zvuk ked chceš dostat do kepely musi kvičat inak si tam neni,..Hraval som aj na avtčku ked sa mi nechcelo nosit velky aparat. Griglakovi sa  velmi pačilo ked som na tom hral....Odporučam.....inak aj mg hra v pohode... Na zdravie!
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 19. Október , 2007, 08:52:40 »

My sme mali jedno starsie AVT150 v skusobni. Bieda.  Ano, vyrazne lepsie ako 50w Hughes and Kettner, co tam bol tiez, ale za tu cenu, co pytali za to AVT ako nove, je to aparat, ktory sa absolutne neoplati kupovat... ?§!. ked to niekto kupi z 2. za facku, tak ok...
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #52 kedy: 19. Október , 2007, 09:08:15 »

bieda, zažil som častejšie že bieda bol ten hrač čo na nom hral, aparat je ok...cena ?všetko nove je drahe...u mna je bieda valveking od peavey.aj ked je lacny..Chodim hrat po svete a bežne na to vidim hrat na koncertoch aj vybornych gitaristov a tomu ver neni to bieda..To si nehral potom na plexy nevydaš z toho ani ton ide to sakra taško.....a je to jeden z naj aparatov.... Zdravíčko
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #53 kedy: 19. Október , 2007, 09:47:06 »

Chodim hrat po svete a bežne na to vidim hrat na koncertoch aj vybornych gitaristov a tomu ver neni to bieda..To si nehral potom na plexy nevydaš z toho ani ton ide to sakra taško.....a je to jeden z naj aparatov.... Zdravíčko

Ze vas to tu este bavi. Ja som uz rezignoval na tuto temu. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #54 kedy: 19. Október , 2007, 10:15:42 »

tak sa definitivne odhlas a chod sa udat...nemožem nereagovat ked niekto napiše...a ja si nevymyšlam vole,hovorim zo skusenosti...ja som počul hrat dobre aj behringer,ale to bolo asi v tych prstoch...progy ked ta to nebavi na čo sa ozyvaš kua?Huh!?? Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #55 kedy: 19. Október , 2007, 10:18:32 »

progy ked ta to nebavi na čo sa ozyvaš kua?Huh!?? Bavím sa skvele

Aby som mal predsa co najviac prispevkov. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #56 kedy: 19. Október , 2007, 10:20:10 »

Pamätám sa ako som si kúpil prvý Dual Rectifier a čakal som že sa zatrasie zem..a nič..dobré..ale..vrátil som sa k Marshallom...hrám na PLexi..ale AVT nie je zlý aparát..s dobrým Gibsonom a dobre nastavenými korekciami je to viac než použiteľný stroj....je to v podstate Marshall JMP-1.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 19. Október , 2007, 10:29:15 »

Dobre - AVT poznam letmo. Ale poznam doverne sreiu 8xxx, aj VS xx - predchadzajuce Valvestate, hrali +/- rovnako. Poznam to z kapely, poznam to z nahravania a moja skusenost je, ze to v nahravke alebo kapele nehra alebo presnejsie nehra pekne. Zeby AVT hralo zazracne lepsie zrazu ?
Zaznamenané
angryturtle
nováčik
*
Príspevkov: 25



« Odpoveď #58 kedy: 21. Október , 2007, 18:24:47 »

hral som na serii valvestate a dokonca som ju pouzil aj v studiu....no neviem..ako fakt do studia sa to neoplati tahat...ale povedal by som ze do skusobne je to za tie prachy celkom slusne (myslim bazarove VS serie 100W hlavy alebo komba)...AVT som pravdupovediac neskusal...no papierovo sa nezda byt velky rozdiel oproti predchadzajucej serii ... okrem tych pridanych efektov ktore (by) som nikdy nepouzil...podstata je ze si nemyslim ze tento aparat je hodny takej ceny...skor odporucam nejaky bazarovy engl thunder alebo lampovy marshall :)))
Zaznamenané

Vintage V100MRHB + Seymour Duncan SH6 Bridge
Laney LV300H
Kustom Quad 412A
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #59 kedy: 21. Október , 2007, 19:04:58 »

bazarovy"Huh!?a mysliš avt bazarovy je drahy???šak nehovorme  o sekačoch je jasne že maju inu cenu...Kolko stoji ten thunder novy? mal som ich viac su lepšie ako avt ale aj raz tak drahe..Rastik čo to je preboha nepekny ton???je to zabavny pojem, pre teba nepekny pre mny pekny ...Je smiešne rozoberat zvuk..Ako hraš taky ma ton...Nehovoriac že kopec muzikantov dnes vyslovene maju alebo hladaju
"nepekny ton".Minule hral v nitre gitarista koncert na avt a hralo mu to super a aj hral super.Ten problem je v prstoch"Hendrix mal tieš taky škaredy zvuk až bol pekny!!!!!Ked niekto nema prachy AVT je riešenie!!!samozrejme je to na každom a riešeni je kopec  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
!

Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.