Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 06:50:40
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall AVT100  (Prečítané 23477 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #60 kedy: 21. Október , 2007, 20:28:36 »

zle to pasuje do nahravky, bud to tam neni alebo to trci a nespaja sa to "pekne" s ostatnymi nastrojmi.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #61 kedy: 21. Október , 2007, 20:54:29 »

no tuto vetu by som dal do nejakej stavbarskej temy...Trči pre teba...Ja som to počul hrat aj vnahravke pačilo sa mi to...keby na to hral Petrucci konečne by mal dobry zvuk Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #62 kedy: 21. Október , 2007, 20:57:54 »

johnpetrucci@johnpetrucci.com - akurat sme skajpovali, takze vysedava za kompom, hned ti moze aj odpisat
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #63 kedy: 21. Október , 2007, 21:04:49 »

no už mu aj pišem...zajtramu jeden ampik objednam v Muzikeri Bavím sa skvele
Zaznamenané

angryturtle
nováčik
*
Príspevkov: 25



« Odpoveď #64 kedy: 21. Október , 2007, 21:56:24 »

bazarovy"Huh!?a mysliš avt bazarovy je drahy???šak nehovorme  o sekačoch je jasne že maju inu cenu...Kolko stoji ten thunder novy? mal som ich viac su lepšie ako avt ale aj raz tak drahe..Rastik čo to je preboha nepekny ton???je to zabavny pojem, pre teba nepekny pre mny pekny ...Je smiešne rozoberat zvuk..Ako hraš taky ma ton...Nehovoriac že kopec muzikantov dnes vyslovene maju alebo hladaju
"nepekny ton".Minule hral v nitre gitarista koncert na avt a hralo mu to super a aj hral super.Ten problem je v prstoch"Hendrix mal tieš taky škaredy zvuk až bol pekny!!!!!Ked niekto nema prachy AVT je riešenie!!!samozrejme je to na každom a riešeni je kopec  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
!



AVT nieje riesenie ani v cene ani vo zvuku .... Nezahrávaj sa...sorry ale engl thunder zriesis za 20 litrov hlavu...a to sa neda porovnat..je to lampa a je to narez!!!...AVT je pololampac...a drahy!!!...a za napis marshall davat tisice korun....co ja viem?....radsej nie  Som frajer...alebo si pozri laney LV seriu...podla mna je to velmi podobne....ale BEZ EFEKTOV...a skoro o polovicu lacnejsie
Zaznamenané

Vintage V100MRHB + Seymour Duncan SH6 Bridge
Laney LV300H
Kustom Quad 412A
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 21. Október , 2007, 22:00:35 »

johnpetrucci@johnpetrucci.com - akurat sme skajpovali, takze vysedava za kompom, hned ti moze aj odpisat
Dnes pises same picoviny, ta adresa ma byt johnpetrucci@johnpetrucci.johnpetrucci
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #66 kedy: 21. Október , 2007, 22:06:02 »

Dnes pises same picoviny, ta adresa ma byt johnpetrucci@johnpetrucci.johnpetrucci

to som este opity od stvrtku z tych bastionovych 3 desin, na ktore ma vlado pozval a nakoniec nemal ani korunu a ja tiez  Bleee
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #67 kedy: 21. Október , 2007, 22:07:28 »

a je to z tych piv alebo z tej bitky po nezaplateni?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #68 kedy: 21. Október , 2007, 22:08:25 »

nakoniec nas pozvalo Striguli
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 21. Október , 2007, 22:26:00 »

AVT nie je ani stvrtlampa  ha ha ha
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #70 kedy: 21. Október , 2007, 22:33:30 »

ja som dnes hral v skusobni u nas pivnicabov na AVT150 a celkom morda, taka tranzistorova pilka ako z toho lezie, to clovek nevidi kazdy den  ha ha ha da sa tam natocit aj znesitelny zvuk, ale pri lampaci je to take smiesne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #71 kedy: 21. Október , 2007, 22:36:49 »

AVT nieje riesenie ani v cene ani vo zvuku .... Nezahrávaj sa...sorry ale engl thunder zriesis za 20 litrov hlavu...a to sa neda porovnat..je to lampa a je to narez!!!...AVT je pololampac...a drahy!!!...a za napis marshall davat tisice korun....co ja viem?....radsej nie  Som frajer...alebo si pozri laney LV seriu...podla mna je to velmi podobne....ale BEZ EFEKTOV...a skoro o polovicu lacnejsie
ty vole ale avt sekač nestoji 20000skk..mne nemusiš radit ja tomu rozumiem ,Thundrov som tu popredaval ja a garaj..To si pridi vypočut VHT ?Thunder je chudobny pribuzny ja mam radšej marshall, ale to snad nikomu nevadi :Porovnavate cenu novy versus stary...Marshall si pyta hrača ked ho nema nechce sa mu spolupracovat Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #72 kedy: 21. Október , 2007, 22:40:36 »

ja som dnes hral v skusobni u nas pivnicabov na AVT150 a celkom morda, taka tranzistorova pilka ako z toho lezie, to clovek nevidi kazdy den  ha ha ha da sa tam natocit aj znesitelny zvuk, ale pri lampaci je to take smiesne.
Už som sa o teba bal ,že sa ti niečo stalo....chvala bohu...Porovname fabiu s mercedesom,ale na fabii sa da jazdit...Hral som na tom v Bastione a Fero Griglak nechcel verit že to tak hra...len reprak som vymenil... Na zdravie!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 22. Október , 2007, 08:24:11 »

Veru, tie repráky na Valvestatoch a AVT sú jednoducho strašné ... ako keby vykradnuté v stredoch. Bzučí to a huhle, korekcie s tým dokopy neurobia skoro nič ... proste zvuk vysávača. V kapele to akosi nezapadá do celku,  buď to príliš kričí alebo zaniká. Mám pocit, že to robia preto, aby si to mladí gitaristi kúpili a zistili, ako to nemá hrať, a čo najrýchlejšie si obstarali niečo poriadnejšie (napríklad lampového Marshalla  :) ).

Ale s tým reprom môže byť, už som čítal aj na HCAF, že ak sa vymení repro za niečo solídne, tak to zrazu vie aj hrať ako sa patrí. Tón je v pohode, samozrejme zasmušilá dynamika ostáva  Smútim .

No ale ja by som už na tom aj tak hrať nechcel  Žmurk človek ak si raz zvykne na lampu a jej dynamické správanie, tak je cesta späť nemožná ...  Na zdravie!
« Posledná zmena: 22. Október , 2007, 08:25:47 od Predator » Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #74 kedy: 22. Október , 2007, 08:47:04 »

nebolo to vyslovene zle, trandaky sa dost polepsili za poslednych 10 rokov. Hral som LPckom priamo do kanalu 1 s gainom tak na 50%, pricom nejaka ta dynamika tam bola, dokonca pri stiahnuti hlasitosti na gitare sa zvuk vycistil. Ktovie ako by to hralo s inym reprom. Kazdopadne ako spravny pivnicabo, zostanem pri starych plesnivych aparatoch  Som frajer ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.