Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 09:35:12
Strán: 1 ... 11 12 [13] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: hudobné audio.. a videoškoly  (Prečítané 85960 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #180 kedy: 01. December , 2013, 00:20:44 »

Teraz som objavil super skolu pre tych co chcu vediet lepsie zmaknut gitaru... zaklady harmonie zmaknut na gitare je podla mna super pre akykolvek styl

Jody Fisher - vol.1 - Beginning Jazz Guitar
                     vol.2 - Intermediate Jazz Guitar
                     vol.3 - Mastering Chord Melody
                     vol.4 - Mastering Improvisation

Ked ma clovek teoreticke zaklady, tak je to zrozumitelne pisana skola aj s nejakymi prikladmi + CD track
Zatial najlogickejsie usporiadana guitar method podla mna.

Pri tomto mi trklo, ze ak nemam zmaknute kvintakordy a vsetko okolo toho tak tazko dalej  Zdravíčko

A btw je tam tolko matrosu, ze clovek moze cvicit do aleluja, a hlavne vie co

Mám ich všetky doma už niekoľko rokov. Sú to fakt vynikajúce knižky, človek tam objaví vždy niečo nové. :) Je to tam pekne rozdelené na teóriu a praktickú časť.  Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
MIMO
nováčik
*
Príspevkov: 42



« Odpoveď #181 kedy: 11. December , 2013, 13:16:47 »

Neviete kde by sa dala zohnať gitarová škola Fera Grigláka? Stále som to chcel vidieť ....
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #182 kedy: 11. December , 2013, 14:16:49 »

Neviete kde by sa dala zohnať gitarová škola Fera Grigláka? Stále som to chcel vidieť ....

neni to dobra skola. su to len take tie uplne najsam najsam zaklady a akesi cvicenia. nema to moc koncepciu ani hlavu / patu. hocijake YT videa Ti daju viac. 

mam to kdesi na VHS, z nostalgie sa toho nechcem zbavovat, ale ...  Popiskujem si
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #183 kedy: 11. December , 2013, 14:20:44 »

Fero tam hrá n H&K METALMASTER do Marshallu MOSFET, žltá gitara IBANEZ FRANK GAMBALE...áách to je dávno, nič sa z toho nenaučíš, ale z nostalgie je to super..a navyše vidno, že jemu hralo vždy všetko +- rovnako výborne..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #184 kedy: 11. December , 2013, 14:57:17 »

na konci tam hra solo do hotovej skladby na gitaru Godin, to bola vtedy v nasich koncinach novinka. podla mna to bola skvela gitara, vydrzala u neho dva a pol dna :)
Zaznamenané
MIMO
nováčik
*
Príspevkov: 42



« Odpoveď #185 kedy: 11. December , 2013, 22:58:10 »

na konci tam hra solo do hotovej skladby na gitaru Godin, to bola vtedy v nasich koncinach novinka. podla mna to bola skvela gitara, vydrzala u neho dva a pol dna :)

prečo?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #186 kedy: 11. December , 2013, 23:42:16 »

prečo?

co preco ?

som mrkol tu Tvoju ukazku Halena... podla mna si v stadiu, kedy Ti Griglakova skola fakt nema co dat. podla mna ani nepotrebujes skoly konkretnych gitaristov, z pozicie kde si uz hlavne vela samostudia a cvicenia. ak vzdelanie, tak chod po teorii  Na zdravie!
Zaznamenané
MIMO
nováčik
*
Príspevkov: 42



« Odpoveď #187 kedy: 12. December , 2013, 06:45:56 »

co preco ?

som mrkol tu Tvoju ukazku Halena... podla mna si v stadiu, kedy Ti Griglakova skola fakt nema co dat. podla mna ani nepotrebujes skoly konkretnych gitaristov, z pozicie kde si uz hlavne vela samostudia a cvicenia. ak vzdelanie, tak chod po teorii  Na zdravie!

Prečo uňho vydržala tak krátko som myslel :)
Fermátu mám strašne rád, aj keby ma to nemalo čo naučiť by som si to rád pozrel, čo tam Feri rozpráva a tak, nevidel som s ním žiadne rozhovory a mám pocit že on toho ani veľa nenahovorí a radšej sa vyjadruje hudbou....tak že tam sa už musel trošku rozhovoriť :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #188 kedy: 12. December , 2013, 15:02:33 »

neviem, preco ju mal tak kratko. respektive viem - on je tym znamy, rychlo sa nadchne, rychlo zase strati nadsenie a takto mu preslo rukami fakt kvantum veci ...  Neviem

zaciatkom devadesiatych rokov vysli 2-3 cisla "casopisu pre muzikantov", sa mi zda, ze to bolo este skorej, ako Muzikus. volalo sa to Tchim-Bum a bol to velmi zahadny pokus o cosi. v hned prvom cisle bol velky rozhovor s FG, debatovalo sa o vselicom. rozhovor robil tusim Peter Penthor, sefredaktorka toho, ci co bola, sa volala Nora Fuchs a suskalo sa o nej kadeco Popiskujem si

v druhom cisle bol podobny rozhovor s Marianom Vargom a tretie cislo som nevidel.

FG toho nahovori dost, ked na neho natrafis  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #189 kedy: 12. Október , 2015, 14:18:26 »

o tejto skole som vedel, videl som ju kedysi davno predavat v dobovych hudobninach Pera Sound. len som ju nikdy nevidel, az teraz. Juraj Topor:

Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #190 kedy: 12. Október , 2015, 15:01:12 »

tak na rok 1994 dost vpohode :) aj gitaru ma trendovu
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #191 kedy: 12. Október , 2015, 21:14:46 »

To je ten pán JT čo tunák robí managéra?

http://bandzone.cz/_84971?cd=1&at=info

Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #192 kedy: 12. Október , 2015, 21:47:49 »

To bola vtedy na Slovensku len ta jedna zlta ibaneza, ze ju vidno na kazdej gitarovej skole z tych cias?  ha ha ha
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: 1 ... 11 12 [13] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.