Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 23:32:22
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kamil Greben  (Prečítané 59744 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« kedy: 03. Júl , 2004, 14:21:56 »

určite tiež zaujímavé nástroje: www.kamilgreben.sk (mimochodom basa aj gitara z chiki-liki-tua je od neho - dobri zvuucik!!(hlavne basa:))
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 03. Júl , 2004, 15:45:14 »

Je s ním rozhovor v novom Muzikuse ""Panelákový inkubátor"" ešte som nemal čas si ho ani prečítať.Je to sused Bruna Urbana bude dobrý osobne zatiaž nepoznám.Je to mimochodom bassman z Vidieka. A používa aj snímače Beck(Miloš Kováč)-mám od neho preamp :ghost
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 05. Júl , 2004, 01:22:44 »

Snímače Beck môžu ísť len na lacné nástroje.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 05. Júl , 2004, 05:27:21 »

Pitu lacnými myslíš pod 50l :o) Neviem nepoznám, ale s preampom som spokojný a ten kováč je vlastne bývalý kolega Urbana tuším také presné info nemám.(no nakoniec to môže byť len môj subjektívny názor-pretože nemám s čím porovnávať)
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 05. Júl , 2004, 10:05:11 »

Keď mi niekto povie, že má dobrú gitaru nad 20000,- a má na nej Beck snímače, tak je to priemer, radšej by som si kúpil lacnejšiu gitaru z obchodu. Na dobrú gitaru treba poriadne snímače a tie tiež niečo stoja, ale o tom je siahodlhá debata inde. A ku Kamilovi Grebeňovi - videl som niekožko nástrojov a boli celkom slušné, pochybujem, že by dal Becky na svoje lepšie kúsky. A tie už majú svoju cenu.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 06. Júl , 2004, 05:23:16 »

Piu si nejaký skeptický možno beck vie spraviť aj dobré snímače ja neviem sú to podža mňa roky praxe skúseností a skúšania.Nesúhlasím úplne s Tebou ...""nie je všetko zlato čo sa bliščí""... Majster Grebeň asi vie čo robí aj keď sám priznal že rád experimentuje a že k niektorým kúskom by sa radšej nepriznal ale nie vždy platia písané pravidlá.A giatra ktorá má značkový hardware a špičkové snímače nemusíbyť vždy ukážkový typ s neskutočným zvukom.
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. Júl , 2004, 11:20:56 »

To je úplná pravda. Skeptický práveže nie som, aj preto si rád tam spraviť gitaru k slovenskému výrobcovi. Trošku je zvláštne, že niektorí výrobci sa nechcú priznávať k svojim výrobkom, o Kamilovi Grebeňovi som to tiež počul. A je zvláštne aj to, že na niektoré svoje kúsky nedáva svoju značku, napríklad keď robil basu pre jedného môjho žiaka. To ma vežmi prekvapilo. Pripadá mi to, že sa už na začiatku bojí pod niektoré nástroje podpísať. Hžadám takých výrobcov, ktorí sa toho neboja a za svojimi výrobkami si stoja.
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #7 kedy: 07. Júl , 2004, 22:13:57 »

pitu, si nejak mimo.proste sa nepodpisal. ja sa tiez na pisomku obcas zabudnem podpisat a napriek tomu si za tym co tam napisem pevne a odhodlane stojim. mimochodom, som jednotkar. greben uzko spolupracuje s urbanom. robil mi vyrez na snimac do gitary a bol velmi sympaticky.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 08. Júl , 2004, 01:17:18 »

No, na gitaru sa len tak asi niekto nezabudne podpísať ako na písomku. :) Pravdupovediac aj mne je Kamil Grebeň sympatický, takisto aj Bruno Urban, a urobili aj horšie, aj výborné nástroje. A keď náhodou si k nim dám urobiť nástroj, tak nebudem chcieť ten, na ktorý sa ""zabudnú"" podpísať, ale taký, za ktorým si oni a potom aj ja budem stáť. Ak som podža teba Loksmith mimo, tak ja si za tým, čo hovorím, naozaj pevne a odhodlane stojím. Žmurk
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 08. Júl , 2004, 14:23:27 »

Bruno Urban robi laky a Kamil Greben robi tela a krky. Aspon tak mi to podal Igor, ked sme pili v krcme..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 08. Júl , 2004, 22:14:59 »

Bruno Urban robi samozrejme kompletne nastroje. Videl som od neho podarenejsie aj priemernejsie kusy - adekvatne cene, ktoru za to vypytal...
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 08. August , 2004, 14:33:11 »

aj ja sa obcas nepodpisem na pisomku.. ale obcas aj hej, no napriektomu si malokedy stojim za tym, co je tam napisane :)
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #12 kedy: 13. Jún , 2005, 13:32:13 »

...aj od Kamila som mal gitaru a bola vyborna.... Prosim vas ak by vam niekto predaval gitaru /alebo ste ju niekde videli/od Kamila Grebena tvar Les paul,pevna kobylka,farba drevena kresba,pri kobyle humbucker,pri hmatniku singel....dajte mi prosim vediet na moj mail.....ukradli mi ju v BA.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 24. Október , 2005, 15:56:18 »

ja mam bassu od kamila a som velmi spokojna. je to jeho vlastny model, asi by sa nepacil tym, co maju radi klasicky zvuk bassy, nieco ako fender jazz bass, prip. musicman (aj take daco si raz zozeniem). zvuj tej mojej je modernejsi a viac stredovy. co sa tyka kamila, vrele odporucam, je to ferovi clovek a je z neho citit ze to robi rad.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #14 kedy: 24. Október , 2005, 16:11:35 »

Vitam ta na tomto fore Peblss. Takze dalsia zena - muzikantka. Tesime sa.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 22 otázok.