Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 10:47:30
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kamil Greben  (Prečítané 59743 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #120 kedy: 16. November , 2014, 15:17:34 »

ja mam pocit, ze Andrej cele roky fungoval ako basgitarista v nie neznamej kapele...

mea culpa  Zdravíčko
Zaznamenané

epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #121 kedy: 16. November , 2014, 15:26:36 »

__


* 187.gif (489.05 KB, 420x315 - prehliadnuté 646 krát.)
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #122 kedy: 16. November , 2014, 17:14:02 »

Akorat jsem chtel upozornit, ze zesmesnovani Grebena za pravdivy vyrok, je .... kazdy at si dosadi podle sveho svedomi a intelektualniho rozhledu.

Nikto ho nezosmiesnuje, akurat tu bolo na neho par postrehov a ako citam aj negativna skusenost. Tvarit sa ako majster sveta na Slovensku a v Cechach je prave ten typicky folklor (netrpi nim len on) a ako sam vidis, realita je taka, ze s vyrobou skoncil, cize asi o jeho produkty moc zaujem nebol. To zrejme svedci aj o jeho pristupe a kvalite produktov, ci nie? Darmo chcel vyrabat dokonale nastroje bez "chyb", ako ich sam prezentoval. :)
« Posledná zmena: 16. November , 2014, 17:15:05 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #123 kedy: 16. November , 2014, 17:27:37 »

 Bravooo
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #124 kedy: 17. November , 2014, 15:00:53 »

Čítal som ten článok a nevidel som tam žiadne vyvyšovanie sa. Úplne normálne opísaný spôsob jeho práce, na nikoho nekydal, ani sa netváril ako majster sveta. Aké typické slovenské sa tu do niekoho zbytočne navážať zas.  Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 17. November , 2014, 15:02:05 od Pitu » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #125 kedy: 17. November , 2014, 15:28:31 »

stojim si za tym co som napisal. Dlho som hraval s Kamilovym synovcom v kapele, nemali sme ziadny problem, chodil som ku nemu s gitarami. jedneho dna "mu preplo", ako pise tu aj dalsi clen a zacal ma ohurovat tymito nezmyslami. Toto je holy fakt, nie navazanie. Vyrobil Stratocaster z hrusky a tvrdil ze je to lepsie nez USA Strat. Tak som mu tam rovno jeden doniesol, no a bolo ticho. potom som chcel vymenit snimace a uz ma odmietol. Roky sa kamaratim s Lojzom Krajickom, ktory vyraba tiez svoje nastroje, nikdy ma neodbil z nejakou podobnou mudrostou, vzdy pomohol, rovnako Igor Keller, Rud sivcak taktiez Neuszer. Poznam tie typi profikov, co si myslia ze su svetovejsi ako svet, lenze to konci v Hainburgu, vlastne uz na pumpe pre Hainburgom a 10teho v mesiaci, ked sa place nad uctami, ktore treba poplatit. Kamil bol fasa, ked hraval vo Vidieku, dalo sa s nim normalne bavit, proste sa zmenil a uveril tym taraninam svojim. To je cele. Je mi to ale uplne jedno, len viem, ze takto sa malovyrobca nechova.   
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #126 kedy: 17. November , 2014, 17:43:07 »

Aké typické slovenské sa tu do niekoho zbytočne navážať zas.  Nechajte ma vydýchať

Kritika a poukazovanie na divne jednanie nie je navazanie sa. Aj Klas tu bol kedysi najprv chvaleny a ako to dopadlo. V tom pripade by viac navazania pomohlo. :)
« Posledná zmena: 17. November , 2014, 17:43:42 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.269 sekund, 22 otázok.