Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 09:15:05
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kamil Greben  (Prečítané 59730 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 24. Október , 2005, 16:38:35 »

ja mam bassu od kamila a som velmi spokojna. je to jeho vlastny model, asi by sa nepacil tym, co maju radi klasicky zvuk bassy, nieco ako fender jazz bass, prip. musicman (aj take daco si raz zozeniem). zvuj tej mojej je modernejsi a viac stredovy. co sa tyka kamila, vrele odporucam, je to ferovi clovek a je z neho citit ze to robi rad.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 24. Október , 2005, 16:46:23 »

dik :o), aj ja som rada, ze som take cosi objavila
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 24. Október , 2005, 17:33:03 »

No a este basacka, co viac si priat. :) Inak pravdu povediac, dost dlho som si lamal hlavu, ci zajst za Kamilom/Sivcakom...., alebo si kupit nieco ""seriove"". Nateraz som rozhodnuty poskusat vsetko mozne i nemozne ""seriovo"" a potom zajdem za niekym, ked uz budem presne vediet, co chcem a co nie. Ale kazdopadne dobre vediet, ze su to ludia na spravnych miestach a nie nejake pochybne existencie. :)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 24. Október , 2005, 19:42:05 »

peblss: aky model mas od kamila? typujem ze 5ku longhorn:)
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 02. November , 2005, 09:18:46 »

je to 5tka, ale nie longhorn. mam skoro taku bassu ako gaspar, typ bass el bow, akurat on ma bezprazec, ja tam nemam potak na stredy a on ma na priebeznom hmatniku mahagon a ja nejake africke drevo lati, co je zvukovo dost podobne, ale toto lati ma vraj lepsie roztazne vlsnosti. co ja viem, moc sa tymto veciam nerozumiem
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 03. Apríl , 2006, 22:55:19 »

locksmith napísal:
Citácia
pitu, si nejak mimo.proste sa nepodpisal. ja sa tiez na pisomku obcas zabudnem podpisat a napriek tomu si za tym co tam napisem pevne a odhodlane stojim. mimochodom, som jednotkar. greben uzko spolupracuje s urbanom. robil mi vyrez na snimac do gitary a bol velmi sympaticky.


No tak toto bola dost sranda,tento argument:laugh:
Zaznamenané
daredevil
nováčik
*
Príspevkov: 24


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 25. Máj , 2006, 16:13:58 »

drzal som v ruke tie gitarky ktore robil pre chalanov zo slizov a musim povedat ze to bola kvalitna roboticka. hlavne ta majova V-Fly sa mi lubila
Zaznamenané
depesak
nováčik
*
Príspevkov: 25



« Odpoveď #22 kedy: 27. Máj , 2006, 23:03:41 »

Som nevedel, ze sa tu bavite o gitararoch. Kam mam kliknut, ked sa chcem pripojit do debaty?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 27. Máj , 2006, 23:14:04 »

Uz si sa pripojil. Dole pod prispevkami je ikonka na odpovedanie do prave prezeranej temy a na zalozenie novej temy, debaty.
Zaznamenané

depesak
nováčik
*
Príspevkov: 25



« Odpoveď #24 kedy: 27. Máj , 2006, 23:29:18 »

Chcem sa vyjadrit k debate, ze som sa nepodpisal na svoje vyrobky. Nehanbim sa za ne, len som si do dnesneho dna nevyriesil technologiu, ako tam dat nejake svoje logo tak, aby som bol spokojny. Tak vzniklo niekolko gitar, na ktorych nie je ziadny napis. Ale uz sa polepsim. A este sa chcem spytat, ci niekto nepozna v Bratislave a okoli zodpovedneho cloveka, ktory dobre robi opravy gitar. Volaju mi gitaristi a ja neviem nikoho odporucit. Robim servis len na vlastne vyrobky, lebo na ostatne nemam cas. Kamil Greben
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 28. Máj , 2006, 00:19:15 »

Kamil: mne si raz odporucili Neusera a bola to dobra volba. Spectora mi preprazcoval a ponastavoval znamenito. :)
Zaznamenané

proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 28. Máj , 2006, 09:32:04 »

magez: co ta vyslo preprazcovanie?prip co by stala gitara aspon tak orientacne...a este jedna,ze kde by som ho mhol najst..dikyB)
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 28. Máj , 2006, 10:53:13 »

proton: platil som nieco cez 2000 sk, ak sa dobre pamatam, ale v cene boli aj cierne straplocky Shaller. Preprazcovanie, komplet zostelovanie, este zopar drobnosti a tie zamky. S kvalitou prace, s komunikaciou a aj s pristupom maximalna spokojnsot. Niekde tu an fore sa povaluje kontakt, skusim pohladat.


EDIT:

Tu je kontakt aj tema o nom:
http://gitaristi.sk/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=27&func=view&id=34716&catid=30&limit=10&limitstart=0

Naposledy upravil magez, : 28.05.2006 o 11:54
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 28. Máj , 2006, 12:44:20 »

Fajn, že je ďalší gitarár na tomto fóre.. A prečo depesak?  Žmurk
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #29 kedy: 28. Máj , 2006, 13:44:51 »

Ja mam od Kamila tu gitaru co mi ukradli a znova sa nasla.Je to super univerzalny nastroj!Ozaj sa nestrati v ziadnom style.
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.