Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:52:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: trivium(Matt and Corey)  (Prečítané 1737 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« kedy: 14. Október , 2008, 23:18:46 »

čo viac dodat fakt masne ha ha ha zaradila sa mezdi mojich oblumenich (john5,buckethead jordan,alexi,)

v interviu tvrdil spevak že  nejak od 13-14tichtvrdo cvičil  4-6 hodin denne
chlapci to maju namakane heh aj na marshaloch to znie dobre to zrno
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #1 kedy: 15. Október , 2008, 07:12:19 »

Matt Heafy a Corey Beaulieu, moje obľúbené gitarové telesá.  Zdravíčko
Aj keď si myslím, že Corey je na tom trocha technicky zdatnejšie, no v zápetí mi nedá podotknúť, že Matt je nápadovo viac bohatejšie. Z toho u mňa vyplýva, že obaja sú  rovnako zaujímaví. Proste dvojica, čo ku sebe patrí.
Nejdem tu písať o samotnom Trivium, to už tému má a niekde inde. Ale ak sa spojí nápadová linka, ktorá je technicky uhladená nie je o čom. A o tomto bol vždy Trivium.

Tipek, ukážku si dal dobru. Pieseň z Roadrunner United, In the Fire ale sú to sóla a nič viac, ani menej. Pre niekoho to môže byť viac ako dosť nezaujímavé. Aj keď dnes ti každý povie niečo iné. To nie je môj štýl a to čo počúvaš ty je hlúposť a nezaujímavé.  Bavím sa skvele Tak to dáko býva no.

Skôr ako predstavenie tohto gitarového spolku by som uviedol inštrumentálnou skladbou The Crusade:

« Posledná zmena: 15. Október , 2008, 07:13:04 od damned13 » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #2 kedy: 15. Október , 2008, 07:20:25 »

mne sa nepačia ani trochu, ale držim im palce su simpoši,nemože sa každemu všetko pačit Zdravíčko

ale Progi bude nadšeny -vypekačky nove marshalliky Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 15. Október , 2008, 07:21:14 od joe » Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #3 kedy: 15. Október , 2008, 07:32:10 »

mne sa nepačia ani trochu, ale držim im palce su simpoši,nemože sa každemu všetko pačit Zdravíčko

ale Progi bude nadšeny -vypekačky nove marshalliky Bavím sa skvele

To tak býva, každému sa páči niečo iné.  Na zdravie!  Aj mne napr. viac šmakuje Van Halen  Bavím sa skvele
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #4 kedy: 15. Október , 2008, 18:08:13 »

damned13:

jasne na tu esničku som uplne zabudol ale je mrte dlha .. Zdravíčko

tie ich gitarove doplnačky su šupa...normlaneho človeka by to len tak nenapadlo  Na zdravie!
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 17. November , 2008, 13:15:40 »

A novy album je takisto supa. Dobre sa pocuva... stve ma ze dnes na nich neidem do prahy, posrata skola  Bleee
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #6 kedy: 01. December , 2008, 19:45:16 »

mna sa ako gitaristi pacia obaja aj ked corey viac. aj ked stare albumi mi prisli dost jednotvarne ale shogun je radna pecka Nechajte ma vydýchať . gitaristi su obaja super ale co sa tyka spevu strasne sa mi paci mattow cisty hlas. vobes sa mi nepacilo ked spieva growlingom.. je to take jednotvarne a zase corey ma brutalny growling. Ale co budem hovorit... staci si pozriet dokument ROUDRUNNER - ALL STARS SESSION Na zdravie!
Zaznamenané

Groove...
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #7 kedy: 01. December , 2008, 23:15:52 »

praveze starsie albumy su lepsie jak tento novy....ale v aute mi shogun hra uz par dni a je to v pohode....podla mna vsak okrem toho ze vykradli snad vsetko metalove co pred nimi bolo stvorene zacinaju uz v ich mladom veku vykradat sami seba....niektore ich veci sa strasne podobaju na ich starsie....ale hudobnici urcite super....bubenik je masaker...nech im to hra!!!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 23 otázok.