Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 20:12:36
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jimi Cimbala  (Prečítané 37762 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 24. November , 2005, 01:53:33 »

Pridávam fotky Jimiho gitariek aj do samostatnej témy, nech sa niekde inde zbytočne nestratia.   Tá vpredu je gitarka od Segenyho s Jimiho krvou v laku.



Jimi: Na tej fotke nie je jej \"prava farba\" je to na fotke trosku ruzovejsie.Inak je to taka ziariva cervena.Za nou to cervene je origos Randy Rhoads od Jacksonu tak na porovnanie farieb...Ta zlta vedla /akoze skoro godin/ je tiez Marcelova praca-v mojich ukazkach je jedno solo na nylonke-to je ona.Este uuuplne vzadu je taka cierna spaniela s cutaway.To bala totalne znicena gitara,ktora mala v sebe diery,trcali z nej triesky....uplne zle a nemala ani cutaway.Ked som ju uvidel po rekonstrukcii.....Este je tam taka hraskovo zelena-tu robil Milos Klas.\"



Pre zväčšenie kliknite na obrázok
« Posledná zmena: 03. Január , 2007, 19:40:29 od Martinlm » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. November , 2005, 01:55:02 »

No, musím povedať, že máš slušný arzenál, Jimi. :)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 24. November , 2005, 10:51:44 »

jimi no pekne..mozes ist vyzrbrojit mensiu catu gitaristov. No chyba mi tam Les Paul, ved to je klasika, ked mas tolko gitar tak Les Paul nemoze chybat :), aspon ze tam je ten Strat...inak vidim ze si dost ibanezovy Žmurk No a este treba doplnit, ze by sa patrilo vymenovat vsetky co su to zac. :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #3 kedy: 24. November , 2005, 12:14:56 »

:)No este to nie su vsetky.Nieco je este v skusobni,nieco v studiu a jedna je ukradnuta,ale mozno sa coskoro objavi vyzera to slubne...znie to neuveritelne,ale vsetky svoje gitary som po kope este nevidel:)takze co vidime na fotke. 01.Klasicka spanielka Cremona-Kovove struny 02.Hohner-tuto gitaru zachranil Marcel Segeny.Nasiel som je znicenu v kulturaku.Cutaway a nylonove struny 03.Basgitara jolana-Zatial sa mi na ziadnej base lepsie nehralo.Basove linky ma na nej napadaju jedna radost. 04.Hohner-klasicka gitara /skvela/ nylonove struny 05.B.C.Rich Mick Thomson Signature-Warlock s ladenim o kvartu nizsie. 06.Ibanez RX-Moja prva "ozajstna"gitara ma velmi dobre snimace,trosku hrubsi krk,ladenie o kvartu nizsie. 07.Jackson Randy Rhoads-Gitara,ktora ma krasny konkretny zvuk nizucky dohmat bez pazvukov,stadardne ladenie. 08.Milos Klas-Gitara z mahagonu,palisandra kakaovnika a jelse.Tazka jak hovado,ale...vyborna.Ladenie podla potreby. 09.Ibanez RGX-7 strunka,ktora je nenormalna.Neviem,ako ju vyrobili a co do nej dali,ale Metalove 7-string doprovody nahravam na nej aj ked mam nasledujuci kus. 10.Ibanez Prestige-7-string,vymenil som na nej snimace.Su tam DiMarzio blaze custom a neck.Je tam aj tremolo-to iste,ako ma Vai a je vyborne. 11.Fender stratocaster american standard-tak tuto gitaru mi darovala frajerka.Proste stratocaster. 12.Marcel Segeny 1-Remeselne velmi pekne urobena gitara s piezo snimacom a nylonovymi strunami.Ukazka jej zvuku je v mojich ukazkach je to niektora z Metropolisovych. 13.Marcel Segeny 2-Krvava.Gitara kvalitovo na urovni strednej RG rady od ibanezu.Javor,jelsa,palisander,snimace Kent Amstrong. 14.Ibanez RG 470-S touto gitarou som toho najviac "preskakal".Uz ju velmi nepouzivam,ale je to "stary dobry partak":) Nad Les Paulom rozmyslam.Uvidim.Ked ma to zase "chyti" tak asi nieco poriesim.
Zaznamenané

Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 24. November , 2005, 19:13:30 »

jimi/ Noooooo super :) su genialne mal som tu moznost ich vidiet na zivo a tesim sa na tie dalsie kusy co mas...Najviac sa mi lubi -B.C.Rich Mick Thomson Signature-Warlock -to je brutalna gitara a samozrejme Fender. Uz som povedal frajerke ze cem xixi tak uvidime :) Samozrejem nech zije IBANEZ!!! ozaj si vravel ze mas tu Jackson to taku ako ma aj Noro?? Ta sa mi tiez veelmi lubi.
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #5 kedy: 24. November , 2005, 22:23:41 »

Ano,to je ta cervena za tou Segenyho.Kupili sme si s Norom rovnake,ibaze Noro ma ciernu a ja cervenu.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 25. November , 2005, 00:39:09 »

No pekna kolekcia Jimi. :1: Napada ma jedna "prakticka" otazka - ako je to s utieranim prachu a vymenou strun? :) Pytam sa preto, lebo mam vazne problemy obhospodarit svoju 4 clennu kolekciu. Hlavne struny lezu do penazi a ked vlastne visia na nastroji, ktory sa pouziva minimalne, je to vzdy pre mna tazka dilema ci ich menit aj ked uz su pomaly hnile. :)
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #7 kedy: 25. November , 2005, 09:15:48 »

Pekne Jimi, uz sa len naucit hrat na vsetky naraz. :))
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 25. November , 2005, 10:46:34 »

Si mi to pokazil :) Som sa ho dnes chcel spytat, ci vie hrat aspon na jednej :) Ale dalo by sa vsetky zapojit do aparatov, nastavit rozne zvuky a potom pouzit na kazdej ine specialne ladenie, napriklad Open G, F atd., postavit ich vela seba do radu a struny rozoznievat nejakym sposobom :)
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #9 kedy: 25. November , 2005, 11:14:50 »

MAGE Z:Nove struny davam priebezne podla toho na aku gitaru v akom obdobi hravam /s ktorou kapelou/ alebo kedy co treba nahravat.Ale hnile struny uz som na gitare nemal veeeeelmi davno:)to som este trapil Jolanu proximu. Najviac mi ""piju krv"" nylonove struny.Tie menit to je utrpenie... Majo,Martin LM:Jasne...a zalozim one man band electric CIMBALa:)
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #10 kedy: 25. November , 2005, 12:22:37 »

Citácia
Originally posted by Jimi Cimbala [bMajo,Martin LM:Jasne...a zalozim one man band electric CIMBALa:)[/b]
A stylovo by to mohla byt elektricka cimbalovka. :))
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 25. November , 2005, 19:07:11 »

este nejaky Gibson a sitaru pod nohy nech aj tie vyuzijes :) ked mas nohy volne :) Lucenic ma sitaru nie?
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 25. November , 2005, 20:23:33 »

nieco take exoticke ma:) jimi, krasny arzenal:-)
Zaznamenané

o-yep sro
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 26. November , 2005, 00:42:55 »

lucenica som na nejakej sitare videl hrat v telke to hej....asi bola jeho Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #14 kedy: 26. November , 2005, 01:09:18 »

Chlapci,viete aka je to parada,ked clovek v telke vidi nieco,ako CIMBALOVA MUZIKA?To sa clovek citi hned,ako legenda:))
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.