Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:03:12
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jimi Cimbala  (Prečítané 37763 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spiroextra
nováčik
*
Príspevkov: 25


« Odpoveď #120 kedy: 16. Apríl , 2008, 06:36:38 »

Ahoj Jimi.
Bol som na koncerte v Poprade a ak ma zrak neklamal, búšil si tam do niečoho 8 strunového. Môžeš napísať čo to je a niečo okolo toho?(ladenie a pod)
Ináč koncert bol fajn, až na ten zvuk. Neviem, či to bolo zvukárom, alebo akustikou v hale, ale hlavne sóla zneli skreslene a zahuhlane, čo bolo dosť na škodu, pretože som tie tvoje sóla chcel zažiť v celej kráse. No ale snáď ťa uvidím niekde inde, kde to bude lepšie. Veľa zdaru!
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 16. Apríl , 2008, 06:56:32 »

Chlapi, pomaly čo gitarista, to maród na chrbát ... čo ich máte ako špáradlá? Alebo hráte na betónové gitary? Nechápem to, ako môže urobiť problém 6 kg dreva preveseného cez plece .... ja bežne nosím doma cca 6kg reťazovú pílu v jednej ruke, často si nosím 40 kilovú bedňu sám, a neskučím, nič mi nie je. Proste mi nad tým zastáva rozum ....
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2008, 07:01:36 od Predator » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #122 kedy: 16. Apríl , 2008, 07:02:13 »

Ahoj Jimi.
Bol som na koncerte v Poprade a ak ma zrak neklamal, búšil si tam do niečoho 8 strunového. Môžeš napísať čo to je a niečo okolo toho?(ladenie a pod)
Ináč koncert bol fajn, až na ten zvuk. Neviem, či to bolo zvukárom, alebo akustikou v hale, ale hlavne sóla zneli skreslene a zahuhlane, čo bolo dosť na škodu, pretože som tie tvoje sóla chcel zažiť v celej kráse. No ale snáď ťa uvidím niekde inde, kde to bude lepšie. Veľa zdaru!
Ibanez RG2228  Na zdravie! ladenie F#, H, E,  A, D, G, b, e

zvuk sa ti zdal zly mozno kvoli akustike haly..ja som stal kusok napravo od toho vysuteho mola a tam sa mi zvuk zdal celkom ok  :)
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2008, 07:03:30 od styrioci » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #123 kedy: 16. Apríl , 2008, 07:48:20 »

ja bežne nosím doma cca 6kg reťazovú pílu v jednej ruke, často si nosím 40 kilovú bedňu sám, a neskučím, nič mi nie je. Proste mi nad tým zastáva rozum ....
No ale ty si predator. Ti zvycajne vydrzia viac ako ludia.    Ja som čert..
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #124 kedy: 16. Apríl , 2008, 09:11:06 »

Chlapi, pomaly čo gitarista, to maród na chrbát ... čo ich máte ako špáradlá? Alebo hráte na betónové gitary? Nechápem to, ako môže urobiť problém 6 kg dreva preveseného cez plece .... ja bežne nosím doma cca 6kg reťazovú pílu v jednej ruke, často si nosím 40 kilovú bedňu sám, a neskučím, nič mi nie je. Proste mi nad tým zastáva rozum ....

Neviem koľko máš rokov. Ale počkaj, raz to príde. Ono sa vraví že keď sa 40 roční muž ráno zobudí a nič ho nebolí tak už je asi mŕtvy.
Inak mňa zatial tiež nič nebolí. ALe som ešte mladý. Tak snaď sa raz dočkám.  ha ha ha
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #125 kedy: 16. Apríl , 2008, 09:14:46 »

ja bežne nosím doma cca 6kg reťazovú pílu v jednej ruke

Rodina a susedia sa nestazuju? Ci ju nestartujes ale len tak chodis s obyvacky do detskej?  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #126 kedy: 16. Apríl , 2008, 09:26:15 »

asi som mrrrrtvi, ale hram dalej a nič ma neboliii
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #127 kedy: 16. Apríl , 2008, 09:28:43 »

Chlapi, pomaly čo gitarista, to maród na chrbát ... čo ich máte ako špáradlá? Alebo hráte na betónové gitary? Nechápem to, ako môže urobiť problém 6 kg dreva preveseného cez plece .... ja bežne nosím doma cca 6kg reťazovú pílu v jednej ruke, často si nosím 40 kilovú bedňu sám, a neskučím, nič mi nie je. Proste mi nad tým zastáva rozum ....
a moj marshall koncak by vačšina neodlepila od zeme....ja s nim bežim po schodoch ked ma nahanaju senzus fandovia Bavím sa skvele alebo hip hopači
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #128 kedy: 16. Apríl , 2008, 18:41:37 »

a moj marshall koncak by vačšina neodlepila od zeme....ja s nim bežim po schodoch ked ma nahanaju senzus fandovia Bavím sa skvele alebo hip hopači

sak ho hod po nich...je to monoblock, ked odfajcis jednu polku, na druhej mozes stale hrat..alebo sundat dalsieho hiphopera  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #129 kedy: 17. Apríl , 2008, 19:28:07 »

Chlapi, pomaly čo gitarista, to maród na chrbát ... čo ich máte ako špáradlá? Alebo hráte na betónové gitary? Nechápem to, ako môže urobiť problém 6 kg dreva preveseného cez plece .... ja bežne nosím doma cca 6kg reťazovú pílu v jednej ruke, často si nosím 40 kilovú bedňu sám, a neskučím, nič mi nie je. Proste mi nad tým zastáva rozum ....
tak mna by normalne nebolel chrbat, ale mal som uraz, takze aj take sa stava, ale drzim palce, nech ti to co najdlhsie bez problemov vydrzi  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #130 kedy: 17. Apríl , 2008, 19:29:35 »

Treba gitary z bazového dreva  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #131 kedy: 14. September , 2008, 15:20:22 »

nema Jimi aj gitaru Jackson ? .... ak hey co je to zac ?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #132 kedy: 14. September , 2008, 15:37:47 »

Treba gitary z bazového dreva  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

z bahennej bazy su uplne najkvalitnejsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #133 kedy: 13. Jún , 2009, 19:37:10 »

Neviem, ci uz slepnem. Pozeral som prave nejake Metropolis live fotky z tohto roku.......a vrta mi v hlave ..... Jimi ty si si dal na tu 8micku spravit tremolo?  Fuuha zíram
« Posledná zmena: 13. Jún , 2009, 19:37:35 od Misko » Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #134 kedy: 13. Jún , 2009, 20:18:07 »

Neviem, ci uz slepnem. Pozeral som prave nejake Metropolis live fotky z tohto roku.......a vrta mi v hlave ..... Jimi ty si si dal na tu 8micku spravit tremolo?  Fuuha zíram
Nemala ta gitara tremolo nahodou odjakziva?
http://www.ibanez.com/eg/guitar.aspx?m=RG2228
« Posledná zmena: 13. Jún , 2009, 20:20:37 od reeller_sk » Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.